Restituční nárok od Pozemkového fondu

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
MartinX16
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2013 20:46

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od MartinX16 »

byl by ten restituční nárok ve výši cca 17tis ještě k mání?




QNX říká:


OK, dej vědět. Tenkrát mi toho zůstalo za cca 17 000kč ...... peníze co jsem údajně hodil do kanálu díky prošvihnutí nějakého termínu o kterém jsem vůbec nevěděl. Ale pokud to je jinak, tak mám restituční nárok v ceně 17 000Kč a klidně ho někomu prodám. Pozemky o které bych měl zájem vlastní soukromníci, tak mi to je k ničemu.



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od QNX »

Martin: musel bych tu smlouvu najít, ale jinak ano. K čemu by ti to bylo dobré?


winny
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2013 22:12

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od winny »

Dobrý den,


 


chceme s manželem přikoupit kousek pozemku k domu( máme fakt jen kousek pozemku), který vlastní
pozemkový fond, ale prodá ho pouze někomu kdo má restituční nárok...chtěla jsem se zeptat, jestli ještě ten restituční nárok máte...na tuto diskuzi jsem narazila náhodou...rádi bychom ji koupili, děkujeme za odpověď


 
QNX říká:


OK, dej vědět. Tenkrát mi toho zůstalo za cca 17 000kč ...... peníze co jsem údajně hodil do kanálu díky prošvihnutí nějakého termínu o kterém jsem vůbec nevěděl. Ale pokud to je jinak, tak mám restituční nárok v ceně 17 000Kč a klidně ho někomu prodám. Pozemky o které bych měl zájem vlastní soukromníci, tak mi to je k ničemu.



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od QNX »

winny: určitě ho mám, ale musím  projít všechny smlouvy, abych zjistil, který z nich to je (který je ten neuplatněný a které už jsou uplatněné). Podívám se a dám vědět.


pavelX03
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2013 17:06

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od pavelX03 »

Zdravim, taky jsem potreboval koupit pozemek za barakem, paseme tam dobytek. Koupil jsem si restitucni narok pres www.restitucninarok.cz  Je to bezpecnejsi cesta nez hledat nekde na inzeratu..


Antonín Staněk
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2015 10:44

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od Antonín Staněk »



winny říká:


Dobrý den,


 


chceme s manželem přikoupit kousek pozemku k domu( máme fakt jen kousek pozemku), který vlastní
pozemkový fond, ale prodá ho pouze někomu kdo má restituční nárok...chtěla jsem se zeptat, jestli ještě ten restituční nárok máte...na tuto diskuzi jsem narazila náhodou...rádi bychom ji koupili, děkujeme za odpověď


 
QNX říká:


OK, dej vědět. Tenkrát mi toho zůstalo za cca 17 000kč ...... peníze co jsem údajně hodil do kanálu díky prošvihnutí nějakého termínu o kterém jsem vůbec nevěděl. Ale pokud to je jinak, tak mám restituční nárok v ceně 17 000Kč a klidně ho někomu prodám. Pozemky o které bych měl zájem vlastní soukromníci, tak mi to je k ničemu.


Platí ještě nabídka?






Antonín Staněk
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2015 10:44

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od Antonín Staněk »

Potřeboval bych tak 8000


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od QNX »

K čemu jsou ty restituční nároky dobré? Ono je ještě lze uplatnit?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od QNX »

Martin Horňák: A jsou použitelné i  restituční nároky, které přímý restituent prodal další osobě? Já mám pořád restituční nároky na cca 17 000Kč a myslel jsem, že už to je naprosto k ničemu. Nejsem přímý restituent, kdysi jsem je koupil a nevyužil jsem všechny.


Uživatelský avatar
Petr Urban
Příspěvky: 10
Registrován: 25 pro 2011 17:44

Re: Restituční nárok od Pozemkového fondu

Příspěvek od Petr Urban »

Ahoj, je to sice uz delsi dobu co je tu tato diskuze ale potreboval bych na posledni chvili jeste kousek restitucnich naroku, nemate jeste nekdo nejake neuplatnene? Diky




Odpovědět