Tipy na pozemek

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět

Zuzana Bartova
Příspěvky: 3
Registrován: 09 dub 2012 14:35

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Zuzana Bartova »

Dobrý den, můžu poprosit o bližsí info = planky Bpej etc do emailu?


Díky Zuzana

Petr Zapletal říká:


Ahoj, prodám ornou půdu v místě s již třemi permakulturníky s působivou okolní krajinou na dohled Velkého Blaníku, 55 km od Prahy, 18 km od Benešova. Cena 15,- Kč á m2. Kontakt na zapletal@buchov.cz.


 





Uživatelský avatar
Trotl
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010 07:04

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Trotl »

Kdyby měl někdo zájem o Trutnovsko :-)


http://www.petrmenzel.cz/ 


Katka Svobodová
Příspěvky: 3
Registrován: 24 úno 2013 09:31

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Katka Svobodová »

NABÍZÍM POZEMEK S CHATKOU (nyní využíváme jako seník) K ZALOŽENÍ RODOVÉHO STATKU, 80 km od Brna, 120 km od Prahy, dostupnost linkovým autobusem, z Prahy přímé spojení. mailík: kacatko.s@tiscali.cz


Katka Svobodová
Příspěvky: 3
Registrován: 24 úno 2013 09:31

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Katka Svobodová »

NABÍZÍM POZEMEK K ZALOŽENÍ RODOVÉHO STATKU, 80 km od Brna
nabízím pozemek s menším objektem na polosamotě na Českomoravské vrchovině s výhledem do Pardubického kraje. Na části pozemku jsou již vysázené ovocné i okrasné stromky. V okolí rozsáhlé lesy s možností houbaření, v zimě ideální na běžky, nebo jsou poblíž sjezdovky v Telecím (spíše pro děti) nebo 15 km v Hlinsku i s umělým zasněžováním. 80 km od Brna, a z Prahy 120 km, dostupnost přímým autobusem. mailík: kacatko.s@tiscali.cz


Ludimil Čajpil
Příspěvky: 6
Registrován: 12 úno 2013 21:07

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Ludimil Čajpil »

našel jsem úžasnou věc, kdyby se našlo pár lidí, šli bychom do toho taky. http://reality.remax-czech.cz/detail/96277/nabizime-exkluzivne-zeme...



prosím, pojdte do toho :D.


Uživatelský avatar
Hanka
Příspěvky: 19
Registrován: 07 srp 2010 08:57

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Hanka »

mně se to moc líbí, je to skvělý pozemek


jenže..  jak dát dokupy ty prachy?




Ludimil Čajpil říká:


našel jsem úžasnou věc, kdyby se našlo pár lidí, šli bychom do toho taky. http://reality.remax-czech.cz/detail/96277/nabizime-exkluzivne-zeme...



prosím, pojdte do toho :D.





Uživatelský avatar
medwed
Příspěvky: 72
Registrován: 05 úno 2013 10:46

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od medwed »

No pozemek krasnej ale je to docela ranec ja osobne bych investoval do pozemku a bydleni bych resil jako posledni uz mam i vyhlidnuty do ceho zainvestuju ale tohle je zbytecne moc pro nekoho jako ja kdyz tolik nemam a chci neco levne....


http://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/zahrada/ruda-nad-morav...


A bydlet bych bydlel v normalnim konteineru ktery se pouzivaji na prepravu zbozi po mori na lodich kterej se da koupit za 50tis a mam rekl bych super pozemek a bydleni za par korun samozrejme nejaky upravy jeste by byly ale jinak lepsi jak unimobunka nebo jinej papirovej baracek protoze do toho konteineru se jen tak nekdo nedostane....



Ale ted me napadlo byl sem u veterinare a ten mi rikal ze ma pozemky ktery pronajima nejakym zemedelcum a oni za to ze je obhospodaruji dostavaji dotace od statu rikal ze neco kolem 7tis za 1tis m ctverecnich tak ono kdyz se to spocita na tech 65tis m kdyby to tak bylo vyplatila by se i hypoteka ale chce to zjistit jak to je jestli to neni treba jen v tom miste....


Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Urban Grower »

Nevím nevím medwed nebylo to spíš 7t za 10000m2, o takhle velkých dotacích jsem ještě neslyšel.

medwed říká:


No pozemek krasnej ale je to docela ranec ja osobne bych investoval do pozemku a bydleni bych resil jako posledni uz mam i vyhlidnuty do ceho zainvestuju ale tohle je zbytecne moc pro nekoho jako ja kdyz tolik nemam a chci neco levne....


http://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/zahrada/ruda-nad-morav...


A bydlet bych bydlel v normalnim konteineru ktery se pouzivaji na prepravu zbozi po mori na lodich kterej se da koupit za 50tis a mam rekl bych super pozemek a bydleni za par korun samozrejme nejaky upravy jeste by byly ale jinak lepsi jak unimobunka nebo jinej papirovej baracek protoze do toho konteineru se jen tak nekdo nedostane....



Ale ted me napadlo byl sem u veterinare a ten mi rikal ze ma pozemky ktery pronajima nejakym zemedelcum a oni za to ze je obhospodaruji dostavaji dotace od statu rikal ze neco kolem 7tis za 1tis m ctverecnich tak ono kdyz se to spocita na tech 65tis m kdyby to tak bylo vyplatila by se i hypoteka ale chce to zjistit jak to je jestli to neni treba jen v tom miste....





Uživatelský avatar
medwed
Příspěvky: 72
Registrován: 05 úno 2013 10:46

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od medwed »

Ja nevim me to rikal veterinar kdyz sem byl ted se psem na ockovani ze pronajima pozemky nejakym zemedelcum a ze za to ze je obhospodaruji maji takovy dotace nerikam ze to tak je jen ze jsem to slysel a kdyby to tak bylo tak by se to dalo vyuzit....


U nas na olomoucku sou treba ted dotace pro vcelare 50% pro uplne zacinajiciho....


Muze to byt ruzne podle regionu chce se jen na to zeptat....


Odpovědět