Tipy na pozemek

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět
Kutil Tim
Příspěvky: 4
Registrován: 15 dub 2014 15:59

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Kutil Tim »

mohu nabídnout tento pozemek jsem přímý majitel


je tu už hodně hotovo ale zůstal jsem sám a už to nezvládám už mi docházejí síly  a zlobí mne i zdraví


super příroda a velmi levný provoz v podstatě se platí pouze elektřina



http://reality.bazos.cz/inzerat/41955355/prodam-drevostavbu-v-ceske-kanade.php




yarga
Příspěvky: 15
Registrován: 02 dub 2013 15:06

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od yarga »


Uživatelský avatar
Hakim
Příspěvky: 20
Registrován: 09 kvě 2012 11:15

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Hakim »

Zdravím, ten odkaz je na smazaný inzerát ... :-( Není něco aktuálnějšího ? :-)

Kutil Tim říká:


mohu nabídnout tento pozemek jsem přímý majitel


je tu už hodně hotovo ale zůstal jsem sám a už to nezvládám už mi docházejí síly  a zlobí mne i zdraví


super příroda a velmi levný provoz v podstatě se platí pouze elektřina



http://reality.bazos.cz/inzerat/41955355/prodam-drevostavbu-v-ceske...







Uživatelský avatar
Tereza Mrázová
Příspěvky: 13
Registrován: 30 srp 2010 17:17

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Tereza Mrázová »

Také hledám vhodný pozemek, nejlépe střední/jižní Čechy, minimálně hektar....



Uživatelský avatar
Petr Bulant
Příspěvky: 10
Registrován: 23 bře 2013 08:45

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Petr Bulant »

Ahoj, jižní okraj středočeského kraje, hezké místo kousek ode mě:



http://stredo.ceskereality.cz/rodinne-domy/mestske-domy/?id=AVA20464005067&sfset=txt_obec%3DNe%25E8%25EDn|regionalni_oblast%3Ddobrissko|chaty%3D2|negacetypu%3D1|rozcestnik%3D|sf_okres%3D11|sf_d_okres%3D0|sf_regionalni_oblast%3Ddobrissko|sf_d_regionalni_oblast%3D0



Bylo by fajn mít sousedy permakulturníky :-)





Tereza Mrázová říká:


Také hledám vhodný pozemek, nejlépe střední/jižní Čechy, minimálně hektar....





Uživatelský avatar
Naďa Haklová
Příspěvky: 8
Registrován: 04 čer 2015 18:31

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Naďa Haklová »

Prodám pozemek s rybníkem a chatou, Studená - Domašín


Plocha: pozemek 1.400 m2, rybník 418 m2, užitná plocha chaty 57 m², kůlna 15 m2


Na pozemku je rybník, má dvoukomorové stavidlo s výpustí do potoka protékajícího pod jeho hrází. Hloubka vody u hráze je cca 2 m. Rybník je vhodný pro chov ryb i na koupání. Vjezd na pozemek je oddělen od veřejné komunikace kamennou zdí. Nemovitost se nachází v chráněné přírodní oblasti Podjavořicka, uprostřed pastvin a lesů s četnými vodními prameny a rybníky, cca 10 km od úpatí Javořice. Malá obec Domašín je od střediskové obce Studená vzdálena 2,5 km.


Chata je nová zateplená dřevostavba s možností celoročního obývání 3+kk+2xWC s koupelnami a verandou, užitná plocha je 57 m2. Vytápění je alternativní - buď krbovými kamny na tuhá paliva nebo el. kachlovými akumulačními kamny. El. 230/400V (nízký tarif), el. zásobník 120 l na teplou vodu, kabel O2, pevný internet, obecní vodovod i kopaná studna, kanalizace odvedena do čističky odpadních vod, dešťová voda do rybníka, v ceně je vybavení (kuch. linka,  rozkl. pohovka, postel, velká šatní skříň, police, skříňky, stolek, židle,..) K chatě patří nová dřevěná kůlna s možností úpravy na dílnu o rozloze 15 m2.


Poloha pozemku: 15 km od Telče, 25 km od Jindřichova Hradce a 35 km od Jihlavy.


Celková cena pozemku včetně rybníku, chaty a kůlny je 1.680.000,- Kč


Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Romana SM »

Sestra prodává :-)



Jedinečná nabídka pro milovníky přírody jako rekreace nebo i pro nezávislé bydlení. 
Prodej mobilního domu uprostřed nádherné přírody na kraji Šumavy, který je obklopen loukami a lesy. Nachází se na samotě, asi 1 km od vesnice Strašín. Příjezdová cesta vede až k pozemku, kde je vybudován můstek se vstupní bránou.
Pozemek je mírně svažitý a je tvořen ze dvou částí, jedna je vedena jako trvalý travnatý porost a druhý jako orná půda, na jedné z nich je mladý lesík - remízek s krásnými stromky. Pozemku je 7020 m2. 
Velikost domku je cca 10x3m a je částečně obložen dřevem. Dispozice domku 3+kk a skládá se z obývacího pokoje s jídelním koutem, kuchyně, koupelny, ložnice a otevřeného pokojíku. Jsou zde nová plastová okna a plovoucí podlaha. Uvnitř funkční kamínka na dřevo plus plynová kamna. V koupelně je záchod, umyvadlo a sprchový kout. V kuchyni kuchyňská linka. Domek je vybavený šatní skříní, horními skříňkami, komodou, obývací stěnou a je zde také nová rozkládací sedací souprava a v ložnici nová manželská postel s matrací. 

V domku není zavedena elektřina ani voda. 
Asi 50 m od pozemku se nachází lesní potok.




Elektřina je ve vzdálenosti asi 200 m od pozemku.



V okolí jsou lesy, které skýtají vynikající houbařské příležitosti a také je v okolí pozemku obrovské množství malin.

Přilehlá vesnice je dobře občansky vybavená, je zde obecní úřad, obchod, pošta, restaurace, lékař a autobusové spojení do Sušice (14 km), Kašperských hor (12 km) atd...

!!!RK nevolat!!!
Pouze SMS.




http://reality.bazos.cz/inzerat/48833163/Mobilheim-s-velkym-pozemkem-7020-m2-na-Sumave.php


Milan Š.
Příspěvky: 5
Registrován: 11 led 2015 14:45

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Milan Š. »

Kdyby měl někdo peníze a chuť jít do bývalého mlýna s cca 9ha pozemků (louky, lesy, orná půda, rybníček), nechť mi napíše zprávu, pošlu podrobnější informace. Je na samotě blízko slapské přehrady. Hospodaříme zde permakulturně. Moc pěkné místo, plné přirozených úkrytů pro zvěř, ptáky atd. Hnízdí nám tady i ledňáček. :-) Vhodné na hospodaření nebo i na chov 2,3 koní. Není to pro nějaké velké (bio) farmaření, ale pro soběstačnost bohatě dostačující a krásné místo. Cena 5,5 mil.


Uživatelský avatar
Matej Valenta
Příspěvky: 40
Registrován: 19 úno 2012 10:41

Re: Tipy na pozemek

Příspěvek od Matej Valenta »


Odpovědět