K

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Zuzana Bartova
Příspěvky: 3
Registrován: 09 dub 2012 14:35

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Zuzana Bartova »

existuji stranky www.ikatastr.cz v chytrem telefonu staci stat u konkretniho pozemku- zobrazi se na strankach a i vypis z katastru


Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Vítek Preisler »

Veronice: Řídil bych se pouze tím, jestli to není přírodní rezervace nebo 1. zóna CHKO. Dále bych bral v potaz, jestli je to druh, který má tendenci se živelně šířit. pokud že ne, tak klidně sázej....já to udělal taky na svym pozemku. Ten zákon je tu proto, aby se chránila krajina a vzácný lokality. Na tvym pozemku,sadu za domem Tě nikdo pro pár keřů nebude prohánět...možná proto Ti neodpověděli. Tvý aktivity jim jsou sympatický, ale oficiálně ti souhlas dát nemůžou...tak souhlasně mlčí :-)



Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Vítek Preisler »

Pokud se jedná o CHKO Český ráj (je nejblíž Pecce), tak taky mohu pomoci...Chvíli jsem tam pracoval :-)


Julian Zadoň
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2012 11:11

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Julian Zadoň »

Určitě bych vyzkoušel i zdroje typu poptávkového systému. Nedávno o tom byla reportáž na Nově a vypadalo to dost jednoduše a rychle. Jenom se tam vypíše váš požadavek a oni to pak rozešlou na kompetentní osoby a firmy. Myslím, že tam zmiňovali toto poptávky pozemků.



Tak hodně štěstí při hledání


July


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Všichni kdo čtete toto vlákno, zvažte velmi pečlivě zda budete předchozí doporučení pokládat za autentické. Julián Zadoň doporučuje výše odkazovanou firmu všude kudy po internetu píše. Například na profi reality, konev, bmwklub, český kutil a mnoho dalších.


Na Slovensku doporučuje firmu aaadopyt, například na porada.sk, obnova.sk, kalerab.sk i dalších stránkách. Osobně si myslím že se jedná o astroturfing. Pokud to někoho zajímá více, přečtěte si více o skryté reklamě.



Zakladateli vlákna se omlouvám za OT.


Kristýna Strolená
Příspěvky: 2
Registrován: 25 srp 2016 17:36

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Kristýna Strolená »

Ahoj,


zajímalo by mě, zda je tu někdo s praktickou zkušeností s CHKO, popřípadě jak se vyvíjí vaše hledání. My teprve začínáme, celej den sedim na netu, pročítám diskuze a zákony a máme vyhlídnutej jeden pozemek, nicméně v chko, 2. stupeň :-/


Kristýna


Jitka MX01
Příspěvky: 134
Registrován: 07 lis 2013 20:20

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Jitka MX01 »

No, když na to CHKO, popř. další místní úřady zajdeš, budeš vědět hned na čem jsi.


J.


Uživatelský avatar
TomášX04
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2015 15:44

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od TomášX04 »


Ahoi Kristýno,


v jakém CHKO hledáte? My chceme taky v CHKO. :)


Tom




Josef Maňák
Příspěvky: 19
Registrován: 29 čer 2015 14:17

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od Josef Maňák »

Hledám skupinu lidí, kteří už vlastní pozemek. Rád bych si koupil u nich také pozemek.  Dle zásad knih Anastásie. Jsem z jižních Čech. Děkuji. Můj mail: 108A@seznam.cz


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Koupě pozemku

Příspěvek od mastnacek »

Jak se kupuje pozemek dle zasad Anastazie????????????


Odpovědět