Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět
Richard Pech
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2012 02:23

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Richard Pech »

Romane, Asol je z jiného projektu než je Valeč. To, co napsala mně mne příliš neuspokojilo. Jedná se o podhorskou oblast, pastviny a dle mého názoru o půdu nevhodnou pro pěstování obilí a asi ani pro zahrádkaření. Spíše to na mne působí jako pokus přitáhnout k tamnějším rekreačním chatám zákazníky.



Co se týče Valče, je to ovocnářský kraj. Josef Úlehla na mne při osobním setkání zapůsobil jako seriózní a důvěryhodný chlap. Chystáme se tam se ženou zajet to tam omrknout, ale svůj záměr máme spíše na Kolinsku, tedy, v úrodném Polabí, protože bych to měl blízko na chalupu, kde mám statek ze 4,5 hektary. Jen proto, že nemám příliš důvěry ke svým kamarádům z dětství a sousedům, nechci tam rozjíždět žádný osadnický projekt. A navíc je nedaleko dost velká vojenská základna, což je, dle mého názoru, dost rizikový faktor.



Pokud chce někdo z Prahy či Kolína vědět více, ať mi napíše na richard.pech@seznam.cz


Uživatelský avatar
EvaX05
Příspěvky: 4
Registrován: 17 čer 2012 00:14

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od EvaX05 »

Ahoj Asol,


ráda bych se o vašem projektu dozvěděla více. Mohla by jsi mi také poslat více informací? Díky Eva


Asol
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2012 00:03

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Asol »

To Richard Pech - díky za zajímavou interpretaci informací, které jsem poskytla... Škoda, že ses o svém poznatku nepodělil mailem napřed mně, než to tady dáváš do fóra... no budiž, ale kapánek se pleteš v úsudku. Na pozemcích jsi, myslím, nebyl, takže dost dobře nechápu, jak jsi k přišel k těmto závěrům. A podpásovka o pokusu s rekreačními zákazníky taky není zrovna fér...


Roman na mne taky má pifku, protože jsem mu informace neposlala - z důvodů, o kterých jsem Romanovi mailem napsala. Jeho přístup se však nezměnil.


Kdokoli má zájem se dozvědět víc, prosím, aby mi poslal svůj mail (možno zde nebo na můj profil), na který info pošlu - díky!


Všem přeji hodně šťěstí a odvahu dělat věci dobře :-)


Asol



Richard Pech
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2012 02:23

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Richard Pech »

Pro pořádek, omlouvám se ASOL, a to velmi pokorně a upřímně.. Borovice u Mnichova Hradiště jsou v nadmořské výšce cca 300 m, tedy, pěstování obilí a zeleniny by tam rozhodně neměl být žádný problém..



Inu, časy jsou  zlé a trocha nedůvěřivosti není na škodu a občas to schytá nevinný, jak v případě ASOL. Pravda je, že by jsi alespoň v osobním e-mailu měla být trochu méně tajnůstkářská :-D



Na svou omluvu dodávám, že jsem v časové presu a občas rychleji píši než myslím.. Když jsem viděl "Rekreační středisko LITES a SEBA" tak už jsem v duchu viděl sjezdovku a vlek, až později jsem si uvědomil, že LITES je z Liberce a SEBA z Tanvaldu, kde mají hory za rohem.. Tak proč si dělat rekreační středisko v horách, když mají doma sněhu tolik, že jim až leze krkem..


Erik Dobrovolný
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012 12:35

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Erik Dobrovolný »

Asol, můj email erik_dobrovolny@seznam.cz


Díky


RomanX04
Příspěvky: 15
Registrován: 12 dub 2012 10:01

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od RomanX04 »

No vidíte, k vám došly informace o rekreačním středisku. Já jsem byl pouze dotázán, co MŮŽU NABÍDNOUT. No pořád lepší, než za kolik...:-)
Až někdo Asol potkáte, pozdravujte ji.


Tady to původně bylo o Valči, zde kupodivu vše proběhlo, jak mělo....(kontakt, informace, návštěva.....)
A Michal je fajn kluk, kdo se tam chcete jet podívat....


Asol
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2012 00:03

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Asol »

...právěže jsem nechtěla moc do detailů zde, na místě o Valči, se rozepisovat, přišlo mi to trochu nefér - proto jsem informace raději sdělovala jen konkrétním zájemcům již mailem :-)


Díky Richarde za Tvou omluvu - ráda přijímám, oddechla jsem si :-)


Romane, Tobě se zas omlouvám já, přišlo mi, že o sobě nechceš nic dát vědět... taky Tě zdravím :-)



Ladislav Mencl
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2012 11:14

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Ladislav Mencl »

Ahoj ASOL,prosím tě mohla by jsi mi taky trochu přiblížit vaší představu o RS?děkuji L-M@post.cz


Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Yanitka »

Prosím Asol i Alatnu o více infa na můj email: yanife@seznam. cz Děkuji :)


Erik Dobrovolný
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012 12:35

Re: Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Příspěvek od Erik Dobrovolný »

Není komu říct, kdo je větší bojovník ...



Odpovědět