Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

přišla mi informace o výběrovém řízení na nové osadníky - neoruralisty do jedné osady nedaleko městečka Sepúlveda  ( Segovia )...žije tam jen 1 pár lidí a ti by poskytli dočasné ubytování vybraným zájemcům do té doby, než by si opravili jiný dům v osadě...je třeba však vyplnit curiculum vitae na www.abrazalatierra.com , vážným zájemcům s dostatečnou znalostí španělštiny můžu poskytnou více informací...předpokládá se, že zájemci disponují nějakým finančním obnosem do začátků a k opravě obydlí...


Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od Yanitka »

Jaj....škoda...že tedy nereálné pro nás......................

Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

proč nereálné...??? nechápu...tam může poslat své curiculum vitae každý, popsat tam své dovednosti a znalosti a odeslat...ovšem ve španělštině...

Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od Yanitka »

Pro svobodnou maminku bez úspor....? Chce to Mužské ruce...španělsky téže neumím...Jsem kreativec a jako taková žiju přítomností, umělecká duše ze dne na den......tedy k penězům nemaje vztah..protože je jednoduše nemám...:)

Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od Vítek Preisler »

 Nevěš hlavu



 I v Čechách je úrodná půda a nějakej chlap s prázdnym statkem :-)
Yanitka říká:


Pro svobodnou maminku bez úspor....? Chce to Mužské ruce...španělsky téže neumím...Jsem kreativec a jako taková žiju přítomností, umělecká duše ze dne na den......tedy k penězům nemaje vztah..protože je jednoduše nemám...:)


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

to jsou věci...třeba vyhraješ v lotýnce...teď se ti budou hrnout nabídky k sňatku...ani nemusíš psát do seznámení...v čechách třeba úrodná půda je ale co ten bordel ohledně zemědělství a ta nesmírná byrokracie a arogance státních úřednických parazitů z ministerstva zemědělství...???!!! je to samý postkomunista...stačí si najet na www.asz.cz

Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od Yanitka »

......nějakej chlap s prázdným statkem........Tak snad si nás ten Pravý již brzy najde......:)

Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

no vidíš, už to funguje...!!! šak si šumna robka, ni...???

Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od Vítek Preisler »

 


 Myslim, že takovejch lidí je spousta. Já komunitám moc nevěřim, i když se mi líbí jejich myšlenka. Taky chci  hospodařit k přírodě co nejvíce šetrně.Ale mám jen svůj hektárek a půl a malinkatý domeček :-) a nikoho s podobnym náhledem na život poblíž...takže tu nebudu určitě jen já, ale i někdo s většim gruntem, kdo chce hospodařit a nezůstat u toho osamocen :-)


      

Yanitka říká:


......nějakej chlap s prázdným statkem........Tak snad si nás ten Pravý již brzy najde......:)


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

kdo ví...ale 1,5 ha...tomu se nedá přece říkat statek...bral bych výraz - malé hospodářství se záhumenkem + 1 svobodným kovorolníkem...to je tak pro 1 - 2 jerseyky...ale to není žádná komunita...bydlí tam 1 pár co se vrátil odněkad do svého rodiště a osada byla již opuštěná ( asi )...jde o tom něco dohledat na španělském www.google.es, ,...místo se jmenuje - covachuelas a leží v provincii segovia...jinak zájemci se mohou tázat na podrobnosti na nuevospobladores@codinse.com , také na www.abrazalatierra.com

Odpovědět