Vysněné bydlení

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Kateřinka
Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2017 14:15

Vysněné bydlení

Příspěvek od Kateřinka »

Zdravím všechny :-), již dlouhou dobu - asi 4 roky -  se snažím pro sebe a mé děti najít vhodné zázemí. Mám představu o bydlení někde na samotě, či na polosamotě. Jedná se mi hlavně o to, abychom si mohly zajistit svou zeleninu, ovoce, vypustit naše kočky, dokoupit kravičku a koníka. Starší syn je dřevorubec, dcera studuje zemědělství. Ráda bych klidně i ,,jen,, pozemek s vyhlídkou toho, že bychom tam svépomocí zrealizovali sen v podobě domečku ve stylu hobitích domků. Pokud o něčem víte prosím  nabídněte. Děkuji. Nejlépe podhůří Orlických hor.



Jaroslav Martiš
Příspěvky: 7
Registrován: 09 led 2017 09:18

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Jaroslav Martiš »

Dobrý den. Bydlíme na samotě v Bílých Karpatech na pozemku  asi 3ha/ další pozemky je možné obhospodařovat nebo se připadně nechat zaměstnat/.Je tu volná chalupa obyvatelná, krávy, koně, ovce, mangalice. pokud bude zájem,dodam víc informací po tel.728 737 153.


Kateřinka
Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2017 14:15

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Kateřinka »

Dobrý den, děkuji za nabídku. Můžete mi prosím poslat více informací, případně foto na email iii.alca@seznam.cz. Zajímá mne jak je chalupa velká, zaměstnat - kde? a také jakou formou je možné v chalupě bydlet- nájem nebo podmínka odkoupení. Před námi jsou prázdniny, naplánovala bych si v rámci výletu k Vám cestu. Napište mi prosím i adresu. Moc Vám děkuji. Jedu s dětmi v půlce července na dovolenou na Slovensko. Původně jsem chtěla jet vlakem, ale takto bych to spojila a jely bychom nejříve k Vám. Děkuji Kačenová


Jaroslav Martiš
Příspěvky: 7
Registrován: 09 led 2017 09:18

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Jaroslav Martiš »

Dobrý den.Nejrychlejší by bylo zavolat/stačí prozvonit/.Můžu Vám napsat adresu s číslem popisným a na letecké mapě si to najdete,ale já nechci aby to bylo veřejně dostupné.Zdravím Mar.


Kateřinka
Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2017 14:15

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Kateřinka »

Dobrý den, dobře tedy, ozvu se Vám tedy zítra - v úterý 27. 6. nějak odpo nejspíš tak po 15té :-) Fajn den K.


Aneta Kohoutová
Příspěvky: 1
Registrován: 24 lis 2017 18:06

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Aneta Kohoutová »

Tak jak jde hledání? Musí se nechat, že to je docela zajímavý dotaz, ale nevyužívaných luk někde u lesa musí být poměrně dost. Zkuste se mrknout třeba na tyhle stránky, sem tam nějaká louka se tam taky najde. Jinak s hobitím domečkem hodně štěstí. Jestli někdy bude stát, tak budu docela zvědavá na fotky. ;-)


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od jarda bon jovi »

ahoj lidi, kámoš prodává domek na samotě, je to baráček v obyvatelném stavu, v orlických horách, stojí převratných čtyřista tisíc.Ta prdélka se jmenuje janoušov u cotkytle.


Dana
Příspěvky: 34
Registrován: 10 dub 2015 11:54

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Dana »

Taky hledám už pár let místo pro vytvoření permazahrady s bydlením v Beskydech nebo na Valašsku. Tam kde se dá stavět, jdou bohužel částky do milionu.


Uživatelský avatar
Alžběta Matušková
Příspěvky: 14
Registrován: 26 dub 2016 22:29

Re: Vysněné bydlení

Příspěvek od Alžběta Matušková »

To zní zajímavě...je k tomu nějaké další info?

jarda bon jovi říká:


ahoj lidi, kámoš prodává domek na samotě, je to baráček v obyvatelném stavu, v orlických horách, stojí převratných čtyřista tisíc.Ta prdélka se jmenuje janoušov u cotkytle.





Odpovědět