Dohoda možná

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Dohoda možná

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Je tu rodina nebo malá skupina, která by chtěla žít v souladu s přírodou, na samotě asi 35 km od velkého města, s několika spřízněnými dušemi v okolí a nemá příliš finančních prostředků?


Po vzájemném poznání bych mohla mít návrh. Podrobnosti přes můj mail, zde je nechci vypisovat.


Jan Kutěj
Příspěvky: 1
Registrován: 26 úno 2015 15:23

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Jan Kutěj »

Zdravím Vás, paní Paukertová. Ve vaši nabídce je něco, co nás oslovilo. Velmi rádi se s vámi setkáme, byť jen třeba dojde k poznání. Můj email je jan.kutej@seznam.cz.


Pěkné dny.


Vladan Kocián
Příspěvky: 1
Registrován: 03 bře 2015 23:12

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Vladan Kocián »

Zdraví,


mohl bys se prosím zeptat jak jste daleko, a přibližná lokalita velkého města? Děkuji má el.adresa je vladan.kocian@seznam.cz


Iva Frýbortová
Příspěvky: 3
Registrován: 28 bře 2015 22:14

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Iva Frýbortová »

Dobrý den,


jsme rodina s 2 dětmi, momentálně bydlíme v Brně a chtěli bychom se přestěhovat z města pryč. Hledáme místo přívětivé k dospělým i dětem, blíž k přírodě a k lidem, kteří jsou otevření alternativním cestám, mají vztah k ekologii, trvalé udržitelnosti a respektu k přírodě. Budu ráda za jakýkoliv tip.


Děkuji


Iva Frýbortová, ilufree@centrum.cz


Uživatelský avatar
Vladimír Strnad
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2014 19:34

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Vladimír Strnad »

Dobrý den, ano , hledáme pozemek nejlépe na samotě, polosamotě, nejlépe v sousedství s podobně smýšlejícími lidmi. Máme v záměru postavit slaměnou jurtu nebo slaměný domek,atd.... nejlépe soběstačný ....  Výdělečnou činnost si bereme kamkoliv sebou a do budoucna je možné i někoho třeba brigádně třeba i nastálo zaměstnat ...


Náš mail pokopeli@centrum.cz


Vladimír


Uživatelský avatar
TomášX04
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2015 15:44

Re: Dohoda možná

Příspěvek od TomášX04 »

Ahoi, zdravím, odkud jste, Ivano, prosím? Máte na mysli konkrétní město? "... na samotě asi 35 km od velkého města." Děkuji. Tomáš, e-mail: tomas.hvlk@seznam.cz


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Můj mail je ivy.b@volny.cz (a další moje mailové adresy se dají v  případě zájmu velmi lehce vyhledat). Zájem máte vy a je vás víc, napište něco o sobě vy mě.


Budu zkoumat hloubku vašeho zájmu, budu zkoumat vaše motivy a budu zkoumat vzájemnou kompatibilitu, protože opravdu může jít o vážnou a trvalejší dohodu a takovou dohodu bych si přála výhodnou pro obě strany. Jak jsem již předeslala, nebudu odpovídat zde.


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Ivana Paukertová »

A také si přeju najít lidi aktivní, takže napsat mail do tohoto vlákna mě příliš neuspokojuje. Neberte to prosím osobně a pečlivě zvažte tuto nabídku podle svého, hledám někoho, kdo mi bude opravdu vyhovovat, vyžaduji docela hodně, ale také nabízím docela hodně. Město, kde bydlím, se dá lehce vyhledat.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Dohoda možná

Příspěvek od mastnacek »

nejste lidojed? Taakove tajemno a opet 'vznesena' mluva.,

Uživatelský avatar
Vladimír Strnad
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2014 19:34

Re: Dohoda možná

Příspěvek od Vladimír Strnad »

Asi to bude lidojed ....   její komunikace je opravdu prapodivná , zřejmě jsem jí neuspokojil ani mailem do mailu... nevím na co si to hraje .....   divný ....  má zájem najít nějaké lidi , ale nechce říct pořádně pro co , pro kde  a máme si ty informace a kontakty vyhledávat sami ..... to je nějaká bojovka nebo co .... toto jednání není přímé , ale křivé , nějak se schovává .... bude  to ten lidojed .... bacha na to ....


Odpovědět