Bydlení na orné půdě

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Sahaw »

Eltariel:


Fakt nechci to rozepisovat a sedet u mobilu, protoze to bude stejny jako s paradoxem: Jsem dobry rodic, ale moje dite hladovi.


- Pokud by clovek byl dobry rodic, tak by sel udat na policii, aby mu sebrali dite. :)  Tak mne  vychazi, ze jsou to spatny rodice, kteri nechavaji dite hladovet nebo lzouo hladu ditete.



Pokud  neni divne, ze nekdo je schopny financne udrzet barak, ale uz nema par stovek na drevo. Taky pokud nekdo muze cele dny byt v lese a rezat drevo, tak asi ma dost casu si najit brigadu. Taky, ze se nevysavaji pratele, protoze casem je to prestane bavit a uz to nebudou pratele. 



Zijeme v CR, kde clovek se ma jako prase v zite. Je zas pravda, ze kazdy si predstavuje vyznam prase v zite jinak.:) Clovek v CR nemuze umrit hlady, umrznout nebo umrit zizni. Je pravda, ze existuji vyjimky, ale to jsou vyjimky, kde dobrovolne to delaji.



Radsi to fakt nebudu dal psat, protoze to jen vyvola hodne emoci nekterych, protoze kazdy si chceme verit tomu svemu a nechceme pripustit neco jineho.:)



Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od drudriger »

qnx stale si mi neodpovedel na otazku, proc tahas osobne veci do diskuse?



ja sem te z niceho neobvinila  ty si mi naplacal na hlavu sami svinstva tak zadam omluvu nebo napis neco normalniho. s tvim 9bodovim prispevekem jinak naprosto souhlasim.



ohledne tve prirovnani s harvestorem fakt pekne a usmevne si myslet zo to takhle mame



elisko ja za svuj prispevek sklizim svinstva co mi sypete na hlavu, jinak to brat nemuzu,vse co ste zatim vy dva proti men napsali stoji na vode (vid prispevek od T) to ze se snazite abych se prestal ptat na tu stejnou otazku a zadal nejakou omluvu je sice pekne ale tezko si necham ty svinstva na hlave. ja se stale ptam tu sejnou otazku. proc hazete osobne veci ve foru.? kdo vas tu zacal z ceho obvinovat, byli ste to vy a po vas zadam omluvu nebo vysvetleni.


budu se ptat dokad nedostanu odpovedi


elisko pises ze se mi odpovedi dostalo ja pisi ze se mi odpovedi nedostalo, namisto odpovedi na moji stale jedinou otazku sem dostal na hlavu jen dalsi svinstva. zadam odpoved na moji otazku


Uživatelský avatar
TerezaX02
Příspěvky: 4
Registrován: 25 bře 2013 21:18

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od TerezaX02 »

Drudo, Eltariel psala svoji odpověď zcela anonymně, to ty ses k tomu příběhu se dřevem (který je mimochodem pravdivý a Eltariel i QNX u toho byli, takže vědí, o čem mluví) hrdě přihlásil, tak tady nikoho z ničeho neobviňuj a přijmy odpovědnost za svoje činy.

drudo drudriger říká:


qnx stale si mi neodpovedel na otazku, proc tahas osobne veci do diskuse?



ja sem te z niceho neobvinila  ty si mi naplacal na hlavu sami svinstva tak zadam omluvu nebo napis neco normalniho. s tvim 9bodovim prispevekem jinak naprosto souhlasim.



ohledne tve prirovnani s harvestorem fakt pekne a usmevne si myslet zo to takhle mame



elisko ja za svuj prispevek sklizim svinstva co mi sypete na hlavu, jinak to brat nemuzu,vse co ste zatim vy dva proti men napsali stoji na vode (vid prispevek od T) to ze se snazite abych se prestal ptat na tu stejnou otazku a zadal nejakou omluvu je sice pekne ale tezko si necham ty svinstva na hlave. ja se stale ptam tu sejnou otazku. proc hazete osobne veci ve foru.? kdo vas tu zacal z ceho obvinovat, byli ste to vy a po vas zadam omluvu nebo vysvetleni.


budu se ptat dokad nedostanu odpovedi


elisko pises ze se mi odpovedi dostalo ja pisi ze se mi odpovedi nedostalo, namisto odpovedi na moji stale jedinou otazku sem dostal na hlavu jen dalsi svinstva. zadam odpoved na moji otazku





Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od drudriger »

jaka odpovednost za jake ciny.?


jako ze sem trestanej za to ze se ptam na to proc se tydle veci vytahujou nebo.?


ja chi od qnx omluvu z narceni ktere na moji osobu dal, to je vse


to ze ho eliska v tom podporuje je jina vec.


proc na mne tahate osobne veci? ja jsem na vas nic nevytahnul.!


za jeden prispevek v diskusy ste ochotny vytahovat nepodlozene teze a domnenky.? ktere nedokazete dokazat tak radsi uhybate uz asi 10 prispevku uhybate odpovedet na stale jedinou otazku.qnx prisnej si chybu, ze nema se vytahovat na druheho veci ktere se nestali a nemuzes je dokazat, prave ty co si tak hrajes na to ze vse musi byt v poradku a ze kdyz nemas argumenty tak by se mnel vzdat, takhle to delas, ted si slapnul ale vedle.


to vam PK stoji az za tolik moc, kdyz vam nekdo napise jinej nazor nez je vas , ste ochotny ho verejne lincovat, nedokazat se omluvit. elisku do toho nebudu zatahovat, od qnx chci jednoznacnou omluvu, procti si celou diskusy ja se stale dookola ptam to stejne 


proc a za jakim ucelem vytahujes osobne evci na druhe lidi.?


dokad nedostanu odpoved neminim se prestat ptat, neminim si srat na hlavu.


Uživatelský avatar
Sego
Příspěvky: 65
Registrován: 06 srp 2013 19:59

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Sego »

Až si to dořešíte děti tak pošlete ostatním mejla. Mít plnou schránku upozornění na diskusi která mě nezajímá mě fakt sejří . Takže zatím blokuju mejly odsud.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od drudriger »

terezaP


dobra ty pises ze ten pribeh se drevem je pravdivy, mam teda par otazek


jak je mozny ze nemam to drevo doma to co sem si teda navozil.? a vozil sem si drevo pro sebe.?


kdo to byl ,kdo to rekl ze dobra drivi mame na zimu dost a staci byla si to ty bylo to u tebe doma kdyz sem dovezl posledny furu dreva. a tedka vznika otazka.


kdo pak ma asi pravdu, qnx ktery u toho nebyl, eliska take u toho nebyla.


proto je dobre zvlastne kdyz se jedna o vztah dvou lidi aby se jim do toho nikdo nepletl, coz kouakm qnx vesele dela a snazi se za tebe resit tvuj problem ze ses nespokojena kolik drivi sem ti narezal a navozil.


pravdy se v tomdle pribehu nedockas, nebot podobne tvrzeni se proste nedelaji, rozjel je qnx rozjel bez tebe a beze mne ja ho z niceho nenarknul. a tedka co s tim udelame


qnx za tu doby pouzil hodne hanlivich slov na moji osobu, ja sem snazim byt setrivi a snazim se stale dopatrat toho proc se qnx snazi zatahovat veci ktere nemuze objasnit do verejnych diskusy. k tomu se pridavas ty ze vlastne qnx ma pravdu .


ponevac ale pravdu v tomdle pripade tezko objasnime nebot se jedna o vztah mezi mnou a tebou (ja vubec nevim jak se u toho zjevil qnx), nechapu vlatsne proc qnx tu resi tebe a mne, je to nase vec nebo neni, podle qnx ocividne neni a mini tudle vec resit verejne, coz neminim ani ja a ani ty, tak proc ji resi qnx.?


zadam od qnx omluvu anebo vysvetleni toho z ceho mne obvinuje


zatim na moji otazku neodpovedel


jo a je TerezoP tvym zajmem verejne se tady hasterit o to jestli sem ti navozil dost tvyho drivi a hlavne jaky to ma souvis s celim mim projetem ktery delam. nechapu proc rozchod dvou lidi musi resit nekdo treti a verejne.



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od QNX »

drudo drudriger Odpovědi jsem ti v rámci možností dal, z ničeho co by nebyla pravde jsem tě nenařknul (ostaně už tady máš potvrzeno od dvou dalších lidí, že jsem pouze popsal skutečnou událost) a omlouvat se tedy nemám za co . Dál v tom nebudu pokračovat, protože viz. dále:


Sego: Tobě a ostatním se omlouvám. Fakt to sem nepatří a chápu, že tě to obtěžuje. Vůbec jsem netušil, že moje nenápadná poznámka vyvolá u druda takovou alergickou reakci. Žádné osobní záležitosti jsem sem tahat nechtěl. Několikrát jsem se to snažil ukončit, ale vždy jsem se nechal znovu vyprovokovat. Tak tedy  disciplína !!! Už na to téma nenapíšu ani čárku.


Uživatelský avatar
TerezaX02
Příspěvky: 4
Registrován: 25 bře 2013 21:18

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od TerezaX02 »

Taky se všem uživatelům omlouvám. Udělali jsme tady z toho hotovou realityshow:) Už ani čárku.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od drudriger »

takze abych to zhrnul o co v tedle diskusi slo.


drudo napsal jedne priepsvek ve kterym resil otazku penez,


qnx ho pak narknul z toho z je linej a ze odmitnul praci


drd se pta jestli sou jeho informace podlozene


qnx neodpovida na tudle otazku ale pridava dalsi fakta o drd lenosti a dusevne nevyrovnanosti


pridava se eliska s dalsima zarucenima informacema ktere potvrzuji to ze drd je linej , je asocial a je dusevne nemocnej


nakonec se prida tereza ktera vse rozlouskne tim ze cela dva dni trvajici show byla proto ze byla nespokojena s mnozstvim drivi ktere ji drd navozil kdyz byli este spolu pratele.


posledni qnx prispevek resi to ze sou tri na jednoho cize drd prohrava.


drd se omluvi nedostalo, show skoncila admin to prohlasil



Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Eltariel »

Sahaw: Díky za odpověd :-)

Sahaw říká:


Ja jsem vychazel z otazky od Eltariel, ktera se ptala . Myslim, ze jsem to pochopil a jasne napsal, ze bych si nepujcil motorovku a auto, ale radsi penize nebo drevo, ktere bych se snazil co nejdriv vratit, protoze neni dobre mit dluhy. A dobrym kamosum nikdy nic nedluzime a nezijeme na jejich ukor.  Ale to je muj nazor. Tod vse.;)



Eltarielova otakza viz:


Je člověk , který nemá peníze, potřebuje dřevo na zimu. Má ale přátele. Jeden půjčí vozík za auto bezplatně, druhý půjčí auto a zainvestuje do pohonných hmot. Dokonce koupí motorovou pilu a pujčí i tu pilu s benzínem. Toho člověka bez peněz přivedete do lesa ,....







Odpovědět