Výhodná dohoda s developerem

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět
Jeduvka

Výhodná dohoda s developerem

Příspěvek od Jeduvka »

Přeji všem hezké dny!

Nad vesnicí Mcely na Nymbursku se bude stavět 50 rodinných domů (téměř mimo vesnici). Developer by rád navázal kontakt s někým, kdo by za výhodných podmínek koupil multifinkční objekt (112m2) s pozemkem veřejně přístupným (přes 3000 m2 - ten by byl možná zadarmo - pokud jsem to nepochopila špatně...) a kdo by zde rozvinul své podnikání.

Představa developera: minipivovar a vzdělávací dětská skupina.

Moje zjištění:
- ve vesnici je zámecký hotel, který by rád odebíral lokální produkty - pivo, ovoce, zeleninu, byliny do masážních směsí
- dětská skupina by mohla být životaschopná, ale žádná pecka to asi nebude (hodně bude záležet na přistěhovalcích, u těch by to pecka mohla být=)
- určitý nemalý potenciál by mělo i fitko + nějaké další kurzy - např. jóga, dostala jsem tip i na squash (veřejně přístupný pozemek by mohl být využitý i pro kurt nebo jiné hřiště - třeba i lana nebo stěnu atd. !developer na pozemek umístí a uhradí dětské hřiště dle dohody s majitelem a obcí! = i zde je prostor pro dohodu)
- v kraji je hodně cyklistů, takže občerstvení, hospůdka, bistro, sousedské posezení by byla také možnost

Kdyby někdo uvažoval o koupi vedlejšího domu s pozemkem (1000 m2) a k tomu tohoto objektu, tak i zde by byla dohoda určitě možná. Developeři nejsou chlebodárci, ale fungující zázemí by zvýšilo kvalitu celého jejich projektu.

Pokud Vás to zaujalo, pište sem a následně se spojíme. (Pokud by někoho zajímala moje role v tom všem, jsem z kraje a záleží mi na tom, aby tam nevznikl luxusní satelit, ale obecní komunita, proto jsem s developerem navázala spolupráci.)

Hanka

Odpovědět