Nabídka výměna rostlin 2013

Informace, výměna, nabídka, poptávka
lucie baldová
Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2013 13:30

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od lucie baldová »

Dobrý den,


ráda bych od Vás koupila semínka divokých rajčat, na výměnu nemám asi co nabídnout, jsem úplný začátečník, ze své loňské první sezony mám jenom semínka měsíčku vysokého, dýně hokaido a afrikány.


Děkuji lucka

Jarka Kollárová říká:


Ponúkam divoké rajčiny, semená ostropestreca mariánskeho, zháňam semená tabaku, farebnej kukurice, rôzne druhy fazule, staré odrody uhoriek.





Uživatelský avatar
Jarka Kollárová
Příspěvky: 40
Registrován: 03 úno 2011 13:30

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od Jarka Kollárová »

Lucie, urýchlene mi pošlite na adresu Jarka Kollárová, 908 46 Unín pri Skalici č.97 obálku so známkou. Zopár pošlem.


 Pre ostatných z ČR: musím kvôli tomu, aby som to poslala, cestovať do Hodonína do ČR,  takže niekedy to môže trvať trochu dlhšie, čakám totiž, čo sa nazbiera za týždeň viac obálok, aby som to poslala naraz. Nemôžem s každým jedným listom jazdiť na poštu do ČR. A posielať to na svoje náklady cez Slovenskú poštu nevládzem, zruinovalo by ma to :-) Ďakujem za pochopenie. 


Kto ešte chce semienka, napíšte urýchlene, nejako vás po troche podelím. Asi to bude už posledná várka tento týždeň.


Tí, ktorí mi už obálku poslali, zajtra to budem odosielať.


lucie baldová
Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2013 13:30

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od lucie baldová »



Jarka Kollárová říká:


Lucie, urýchlene mi pošlite na adresu Jarka Kollárová, 908 46 Unín pri Skalici č.97 obálku so známkou. Zopár pošlem.


 Pre ostatných z ČR: musím kvôli tomu, aby som to poslala, cestovať do Hodonína do ČR,  takže niekedy to môže trvať trochu dlhšie, čakám totiž, čo sa nazbiera za týždeň viac obálok, aby som to poslala naraz. Nemôžem s každým jedným listom jazdiť na poštu do ČR. A posielať to na svoje náklady cez Slovenskú poštu nevládzem, zruinovalo by ma to :-) Ďakujem za pochopenie. 


Kto ešte chce semienka, napíšte urýchlene, nejako vás po troche podelím. Asi to bude už posledná várka tento týždeň.


Tí, ktorí mi už obálku poslali, zajtra to budem odosielať.



Moc děkuji a obálku posílám.


Přeji hezký den


Lucka





lucie baldová
Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2013 13:30

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od lucie baldová »

Dobrý den,


chtěla bych Vám poděkovat za semínka, která včera přišla.


Přeji hezký den a úspěšnou pěstitelskou sezónu 


Lucka Baldová

lucie baldová říká:




Jarka Kollárová říká:


Lucie, urýchlene mi pošlite na adresu Jarka Kollárová, 908 46 Unín pri Skalici č.97 obálku so známkou. Zopár pošlem.


 Pre ostatných z ČR: musím kvôli tomu, aby som to poslala, cestovať do Hodonína do ČR,  takže niekedy to môže trvať trochu dlhšie, čakám totiž, čo sa nazbiera za týždeň viac obálok, aby som to poslala naraz. Nemôžem s každým jedným listom jazdiť na poštu do ČR. A posielať to na svoje náklady cez Slovenskú poštu nevládzem, zruinovalo by ma to :-) Ďakujem za pochopenie. 


Kto ešte chce semienka, napíšte urýchlene, nejako vás po troche podelím. Asi to bude už posledná várka tento týždeň.


Tí, ktorí mi už obálku poslali, zajtra to budem odosielať.



Moc děkuji a obálku posílám.


Přeji hezký den


Lucka








Uživatelský avatar
HonzaK
Příspěvky: 99
Registrován: 27 úno 2012 21:18

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od HonzaK »


Zdravím, Marku je tvá nabídka ještě aktuální, něco z toho, co poptáváš mám, mohli bysme vyměnit.....


Barbora Kargerová
Příspěvky: 3
Registrován: 29 čer 2013 20:45

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od Barbora Kargerová »

Dobrý den, ráda bych od Vás získala semena planých rajčat (červené i žluté) a řízky nebo sazenice pelyňku brotan. Na výměnu mohu nabídnout  mangold Lukullus, polníček Vit nebo včelí vosk od ekologicky chovaných včel.



Uživatelský avatar
Marek Parek
Příspěvky: 227
Registrován: 08 dub 2010 15:05

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od Marek Parek »

Aktuální je vše, jen na rajčata (vysévat) už je pozdě a pelyněk je narašený .. Ale rád vyměním (třeba pro sezonu 2014), další ínfo pošta


Uživatelský avatar
helusa27
Příspěvky: 18
Registrován: 06 úno 2012 21:48

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od helusa27 »

Cau Marku, mam Fargesia rufa, musel by sis ji vyryt. Pak Bashania, Phyllostachys ...celkem 5 druhu bambusu koupenych od bambusare z Velkeho Nemci nebo odkud. Neco bych si od tebe urcite vybrala, bydlim taky ve Zline- na letne. Kde ty? I kdyz urcite pockame na jaro. 


Uživatelský avatar
Marek Parek
Příspěvky: 227
Registrován: 08 dub 2010 15:05

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od Marek Parek »

Parada, píšu do zpráv

helusa27 říká:


Cau Marku, mam Fargesia rufa, musel by sis ji vyryt. Pak Bashania, Phyllostachys ...celkem 5 druhu bambusu koupenych od bambusare z Velkeho Nemci nebo odkud. Neco bych si od tebe urcite vybrala, bydlim taky ve Zline- na letne. Kde ty? I kdyz urcite pockame na jaro. 





Pavel Ž
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2014 11:20

Re: Nabídka výměna rostlin 2013

Příspěvek od Pavel Ž »

Dobrý den,


se zahradou začínám, na podzim jsem zasadil pár stromů a 15 keřů. Teď na jaře bych rád zapracoval na podsadbě.

Pokud je to ještě aktuální a máte nějaká semínka (divoké rajčiny, semená ostropestreca mariánskeho) na poslání budu moc rád.
Pokud by jste měla i nějaké jiné semínka navíc, budu vděčný za vše :)

Sám Vám mohu nabídnout diviznu a střapatku nachovou.


Děkuji moc za odpověď.



Pavel

Jarka Kollárová říká:


Ponúkam divoké rajčiny, semená ostropestreca mariánskeho, zháňam semená tabaku, farebnej kukurice, rôzne druhy fazule, staré odrody uhoriek.





Odpovědět