Topinambury, divoké brambory

Informace, výměna, nabídka, poptávka
Odpovědět
Merlin
Příspěvky: 16
Registrován: 21 bře 2014 17:06

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Merlin »

Bebe: Jojo, je mi jasné, že se to do příští sezóny stejně zahustí, šlo mi hlavně o to, abych se na tom tu první sezónu moc nezasekal s pletím. Ale už mi došlo, že to asi příliš prožívám a moc nad tím přemýšlím, to je to prvotní nadšení :)



Přesně jak píše QNX, u hydrolýzy nejde o izolaci inulinu, ale o jeho rozklad na jednodušší cukry (fruktózu a trochu glukózy), které jsou pro člověka stravitelné. Tím se zpřístupní spousta energie v Topinamburu obsažené, která jinak projde trávícím traktem téměř bez užitku. Odpadá tím i ono nadýmání (vzniká právě při snaze o trávení inulinu v tlustém střevě). Nemluvě o tom, že se tím otevírají další možnosti, jako třeba právě to alkoholové kvašení, daleko efektivnější výkrm hospodářských zvířat, včeliček ......


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od QNX »

Merlin: využít topinambury jako krmivo pro včely ....... už jsem o tom uvažoval, ale při současných cenách cukru je to  nezajímavé. V topinamburech jsem naměřil 18% cukrů  ........ to máš cca 5kg topinambur na 1kg cukru.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Bebe »

QNX: Je možné, že som to nepochopil, nakoľko relevantných odkazov na hydrolýzu som moc nenašiel, no v zadaní seminárnej práce na zmienenom odkaze je napísané jasne "Izolace inulinu z topinambur a jeho hydrolýza" Teda najskôr pôjde zrejme o izoláciu a následne o hydrolýzu, teda v tomto prípade ide zrejme o hydrolýzu izolátu, nie o hydrolýzu nejakého komplexného extraktu. Tak ako to mám teda chápať?



Merlin: No, ono sa i o vláknine dá povedať, že prejde tráviacim traktom bez úžitku, ale dnes už vieme, že to má svoj význam, preto by som múdrosť prírody nezatracoval a nesnažil sa všetko vylepšovať a zdokonalovať z pohľadu dnešnej úrovne vedomia, myslenia a uvažovania.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od jarda bon jovi »

Určitě, matka příroda udělala topinambury tak fdokonalýma, jak zrovna bylo potřebné.Jen my z nich chceme udělat erteple, nebo řípu.


krmení včel...o tom čtu v průniku časem v hospodářské literatuře a vyplývá z toho, že krmení čímkoli, co není rafinovaným cukrem či medem je neefektivní a mnohdy nebezpečné. Z důvodů obsahu solí, což včely těžce nesou.Mým cílem bude zanedlouho minicukrovar s kapacitou 5 metráků cukru.

Bebe říká:


QNX: Je možné, že som to nepochopil, nakoľko relevantných odkazov na hydrolýzu som moc nenašiel, no v zadaní seminárnej práce na zmienenom odkaze je napísané jasne "Izolace inulinu z topinambur a jeho hydrolýza" Teda najskôr pôjde zrejme o izoláciu a následne o hydrolýzu, teda v tomto prípade ide zrejme o hydrolýzu izolátu, nie o hydrolýzu nejakého komplexného extraktu. Tak ako to mám teda chápať?



Merlin: No, ono sa i o vláknine dá povedať, že prejde tráviacim traktom bez úžitku, ale dnes už vieme, že to má svoj význam, preto by som múdrosť prírody nezatracoval a nesnažil sa všetko vylepšovať a zdokonalovať z pohľadu dnešnej úrovne vedomia, myslenia a uvažovania.





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od QNX »

Bebe: Můžeš izolovat inulin a nic nehydrolyzovat a můžeš hydrolyzovat a nic neizolovat. Chápat to vůbec nemusíš, stejně nepředpokládám, že bys o využití podobných technologií měl zájem.


JBJ: Z topinambur jde samozřejmě udělat i čistá fruktóza, ale jak už jsem psal, vzhledem k současným cenám cukru je to nevýhodné.


No a pro vás oba ......... nejde o vylepšování přírody, jde o schopnost/neschopnost využít toho co nám příroda nabízí.


Merlin
Příspěvky: 16
Registrován: 21 bře 2014 17:06

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Merlin »

Vidím to naprosto stejně, mám-li vysoce energetickou plodinu která roste v podstatě sama, bez starostí, léta letoucí, i tady u nás v nehostinném podkrkonoší, která je naprosto mrazuvzdorná a téměř nezničitelná, považuji ji za poklad. A logicky uvažuju, čeho všeho mi může být zrojem / jak ji dovedu využít. To neznamená, že ji nebudu baštit syrovou, vyrábět si z ní bramboráky a chipsy a kdeco, ale pokud mi může být i zdrojem kvalitního cukru, alkoholu a pod. chci to mít minimálně zmáknuté "pro všechny případy", když už ne využívat pravidelně.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od jarda bon jovi »

ano, i já souhlasím, je to bejlí s obrovským potenciálem, kterej chápe jen pár znalejch....


Vyrábět z topinambur cukr by bylo opravdu fajn....


Merlin
Příspěvky: 16
Registrován: 21 bře 2014 17:06

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Merlin »

Nezkoušel jste už někdo náhodou tuhle náhražku kávy?


http://www.kavoviny.cz/Hlavni-sortiment/Top-karo-140g.aspx



Merlin
Příspěvky: 16
Registrován: 21 bře 2014 17:06

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Merlin »

Prezident slovenského Gourmet klubu a známý gastronomický poradce Jaroslav Ertl vaří z topinamburu:


http://www.fytosal.sk/wp-content/uploads/2013/10/fytosal-pdf2.jpg


http://www.fytosal.sk/wp-content/uploads/2013/10/fytosal-pdf3.jpg


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Bebe »

QNX: Nerobí mi problém chápať i veci, ktoré nevyužijem. Stačí mi, že chápem, čo za posledné storočie spôsobilo zameranie spoločnosti na dostupné a lacné sacharidy ako zdroj potravy. Že, sacharidy vo všeobecnosti, sú zdrojom prevažnej väčšiny tzv. civilizačných ochorení, aj bežných zdravotných problémov. Že sú zdrojom potravy pre kvasinky, ktoré si prevažná časť obyvateľov chová vo svojich telách. Že tento jednoduchý organizmus dokáže tak zmeniť chute, že donutí hostitela konzumovať neovládateľne ďalšie a ďalšie množstvá sacharidov, aby sa mohol nekontrolovateľne šíriť po celom tele a do jednotlivých orgánov.


Stačí, že chápem, že za strmou populačnou krivkou sa v podstate skrývajú sacharidy a ich masívne využívanie v potravinárstve. Ten tvoj večne omielaný tretí etický bod nebude možné uviesť do praxe ak sa technologickým využívaním a spracovaním prírodných zdrojov, v konečnom dôsledku zas len pretaví do výroby ďalších sacharidov.


Pre teba a tebe podobným, pokiaľ ide o schopnosť/neschopnosť využitia toho, čo nám príroda poskytuje, potom ide predovšetkým o schopnosť/neschopnosť vyporiadať sa z dôsledkami z toho plynúcimi.


Odpovědět