Divoká rajčata

Informace, výměna, nabídka, poptávka
Ilona Stěhulová
Příspěvky: 36
Registrován: 10 lis 2010 10:10

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od Ilona Stěhulová »

Omlouvám se všem dalším zájemcům, seminka rajčat už nemám. Další budou až po sklizni na podzim.


Zkuste  gengel.webzdarma.cz, minulý rok je měli v nabídce.


Pěkný den,


Ilona Stěhulová




Ilona Stěhulová říká:


Mám žlutá a červená. Žlutá jsou hodně drobná a tuhá (z Gengelu), červená jsou výborná, ještě teď sklízíme. Ráda se podělím, pošlete mi adresu na mail: Ilona.stehulova@atlas.cz.


Ilona




wendulik říká:


Dobrý den všem,


sháním raději s předstihem semínka divokých rajčat. Má někdo z vás nazbyt? Případně můžu vyměnit za pár topinamburů.








Uživatelský avatar
Ivan S.
Příspěvky: 5
Registrován: 07 lis 2011 10:32

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od Ivan S. »

Dobry den, chcem sa opytat, resp poprosit ci nahodou nema niekto nazvys semienka divokych rajcin na tento rok. Kludne aj kupim. Som zo zahoria SR..Dakujem


Uživatelský avatar
Jarka Kollárová
Příspěvky: 40
Registrován: 03 úno 2011 13:30

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od Jarka Kollárová »

Mám, aj ja som zo Záhoria (Unín) :-) ale môžem aj poslať. mail: kollarovajarka@post.sk


anita petru
Příspěvky: 1
Registrován: 19 kvě 2013 21:41

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od anita petru »

Ahojte vážení, neměl byste někdo, prosím, sadbu divokých rajčat na prodej na Olomoucku či v Praze a okolí? Permakultuřím ve vyšších polohách a ve městě bohužel nemám podmínky na předpěstování..Děkuji za případné odpovědi a zdravím. Anita


Uživatelský avatar
Miroslav Šerý
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2014 10:49

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od Miroslav Šerý »

Zdravim, schanim seminka divokych rajcat a mexicke okurky, kdyby nekdo mel, jsem od Zruce nad Sazavou, samozrejme zaplatim.Dekuji.



Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od drudriger »

nejak sem nestihl a zhanim odrudu divokych rajcat klokanich vid gengel katalog. bohuzel uz zadny pestitel nenabizi tydle rajcata.Take mnel by nekdo shanim Mák semena.


Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od Romana SM »

není už pozdě teď zasít semínka divokých rajčat?


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od mastnacek »

Taky si myslim, vloni jsem sazel taky nejak touhle dobou a nestihly dozrat


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od drudriger »

ja bydlim vysoko (720m.n.m)a ven je davam az po zmrzlich nekdy kolem 5 kvetna.loni toudle dobou byl tady este snih.... obyc rajcata nestihaji ale divoka stihaji dozrat. vy ste vsichny nejak dopredu, vcera mi tu padal este snih venku a nebudu se unahlovat kvuli tomudle  teplimu roku.mraz tady v tech koncinach prijde v klidu i toho 5 kvetna...nemyslim ze je neskoro, tadka zasazim a do kvetna sou velke akorat....


Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Divoká rajčata

Příspěvek od Romana SM »

Tak to je fajn, taky bych u nás (cca 500 n.m) dávala ven až po zmrzlých, tak ještě zkusím předpěstovat, bála jsem se, že jsem to prošvihla :-)


Odpovědět