Divoké Rajče

Informace, výměna, nabídka, poptávka
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ingrid Tacinová
Příspěvky: 5
Registrován: 20 pro 2010 13:46

Divoké Rajče

Příspěvek od Ingrid Tacinová »

Prosím, mohli  byste mi poradit kde sehnat semena divokých rajčat pro tuto sezónu? V Gengelu je sice nabízejí, ale posílají až v březnu a to už je pro výsev pozdě. Případně pokud máte zkušenosti s pěstováním. Děkuji

Uživatelský avatar
Marek Hrdina
Příspěvky: 204
Registrován: 10 bře 2010 19:33

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Marek Hrdina »

Mrkněte na forum Semena, tam můžete směnit semínka s ostatními. Takto jsem získal semínka pro následnou sezonu od pí. Ivany Paukertové.

bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od bobek »

Semena divokých rajčat ti můžu poslat, rozsáhlá diskuze o jejich pěstování je zde

Uživatelský avatar
Ingrid Tacinová
Příspěvky: 5
Registrován: 20 pro 2010 13:46

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Ingrid Tacinová »

Děkuji moc, budu ráda. jsem totální začátečník, takže toho na výměnu moc nemám. Zatím jen Ačokču a Kotvičník, pokud máš zájem.



bobek říká:
Semena divokých rajčat ti můžu poslat, rozsáhlá diskuze o jejich pěstování je zde


Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Eltariel »

Ingrid Tacinová: Také mám nějaká navíc, ráda se rozdělím. Na výsev divokých rajčat není v březnu pozdě, to je tak akorát a klidně podle oblasti ještě vyčkat. Ony se chovají trošku jinak a všechno doženou . Když je příliš brzo vysejete, nic neurychlíte. Stejně si počkají až na svůj čas.


:-) 


Uživatelský avatar
Tomáš Svoboda
Příspěvky: 94
Registrován: 09 bře 2010 19:41

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Tomáš Svoboda »

U nás na Vysočině v Třešti (jakožto střeše světa,-)) znamená pozdější výsev divokých rajčat (březen, duben) sklizeň rajčátek i v prosinci (máte-li je i v truhlíku a přemístíte je před mrazem do chladnejší místnosti za okno).

Uživatelský avatar
Simona Pavlů
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2010 19:37

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Simona Pavlů »

Mohu také požádat o pár semínek na zkoušku? O divokých rajčatech jsem se tady dozvěděla poprvé! Simona





bobek říká:


Semena divokých rajčat ti můžu poslat, rozsáhlá diskuze o jejich pěstování je zde


bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od bobek »

Semen divokých rajčat mám ještě dost, všichni zájemci mi mohou poslat zprávu se svou adresou a semena jim pošlu.

Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 17
Registrován: 09 pro 2010 15:52

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Daniela »

Ahoj chcela by som sa opýtat ci este mas tie semiačka divokych paradajok,velmi rada by som to skusila my mame nasu zahradku zatial iba druhy rok a paradajky nam chytili pliesen tak by som rada skusila ak sa  da dohodnut budem rada:)



bobek říká:
Semena divokých rajčat ti můžu poslat, rozsáhlá diskuze o jejich pěstování je zde


bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od bobek »

Ano, ještě něco mám, pošli mi svou adresu.

Odpovědět