Divoké Rajče

Informace, výměna, nabídka, poptávka
Odpovědět
JAn NovákX01
Příspěvky: 1
Registrován: 13 led 2011 20:58

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od JAn NovákX01 »

Petr Váňa


Puklicova 25


České Budějovice 370 04


Na fin. vyrovnání se určitě domluvíme a Děkuji


bobek říká:


Ano, ještě něco mám, pošli mi svou adresu.


Uživatelský avatar
hanshagen
Příspěvky: 29
Registrován: 05 zář 2010 12:22

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od hanshagen »



bobek říká:
Ano, ještě něco mám, pošli mi svou adresu.


 


 


Moc děkuji za semínka,už se těším až budu sklízet úrodu..:-)


Jitka Mayerová
Příspěvky: 2
Registrován: 22 led 2011 18:19

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Jitka Mayerová »

Ahoj, začínám zakládat permakulturní zahradu a ráda bych si od tebe koupila semínka divokých rajčat, máš je prosím ještě? Moc děkuju za pomoc, případně kontakt kde by se dali ještě sehnat, pa Jitka

Eltariel říká:

Ingrid Tacinová: Také mám nějaká navíc, ráda se rozdělím. Na výsev divokých rajčat není v březnu pozdě, to je tak akorát a klidně podle oblasti ještě vyčkat. Ony se chovají trošku jinak a všechno doženou . Když je příliš brzo vysejete, nic neurychlíte. Stejně si počkají až na svůj čas.


:-) 




Anna Hebronová
Příspěvky: 1
Registrován: 29 led 2011 14:06

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Anna Hebronová »

Ráda bych si od Tebe taky koupila semínka divokých rajčat. Loni mi na Vysočině normální ani nedozrály a chytly kde-co. Vyvážím je zlatem. Bohužel na výměnu asi nic nemám. A tady je adresa:


Anna Hebronová


Pellicova 13


Brno


602 00

bobek říká:


Semen divokých rajčat mám ještě dost, všichni zájemci mi mohou poslat zprávu se svou adresou a semena jim pošlu.


bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od bobek »

Semena ti posílám, nic za to nechci, když tak pošli DMS na povodně nebo tak něco. A přečti si tu diskuzi o pěstování, divoká rajčata začínají plodit až v srpnu, vrchol sklizně je až v září až říjnu. Tak ať je na zahradě vysadíš na místo kde i touto dobou bude dost slunce.

Uživatelský avatar
Filip Štemberk
Příspěvky: 7
Registrován: 30 lis 2010 21:12

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Filip Štemberk »

Mohu Tě bobku taky poprosit o semínka? Děkuju, mohu nabídnout na oplátku něco od včel. 


Adresa:Filip Štemberk 


           Břišejov 5


           Sedlčany 264 01
bobek říká:


Semena ti posílám, nic za to nechci, když tak pošli DMS na povodně nebo tak něco. A přečti si tu diskuzi o pěstování, divoká rajčata začínají plodit až v srpnu, vrchol sklizně je až v září až říjnu. Tak ať je na zahradě vysadíš na místo kde i touto dobou bude dost slunce.


Dana Heryánová
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2011 10:07

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Dana Heryánová »

Ráda bych také vyzkoušela tato divoká rajčata , klasická se mi nepodařila a to ani loni ve skleníku. Děkuji předem a zde je moje adresa: Dana Heryánová


         739 13 Kunčice pod Ondřejníkem 730


bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od bobek »

Filipovi posílám poslední přebytky semen divokých rajčat které mám. Další zájemci zkuste požádat Eltariel nebo si je můžete objednat na Gengelu. Zájem byl velký tak si ale také přečtěte diskuzi o jejich pěstování protože i zklamání by mohlo být velké. Není pravda že divoká rajčátka jsou zcela rezistentní vůči houbovým chorobám ! Potřebují stanoviště s kvalitní půdou a sluncem až do prvních mrazů.

Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Eltariel »

Ještě nějaká mám, mohu rozeslat. Paní Kolíbalová, nevím zda jste obdržela ode mne email , zašlete mi adresu. Dana Heryánová pokud nebude vadit ,že jsou ode mne , tak je příležitostně zašlu. Nemám poštu za rohem ani schránku:-), ale občas jdu mezi lidi.


Připojuji se k Bobkově výzvě ,abyste si přečetli diskusi. Tyto rajčátka se opravdu chovají jinak než běžná a podle toho je potřeba k nim přistupovat.


Také všem doporučuji milovat je a množit je a .....prostě semenařit.


Uživatelský avatar
Jarka Kollárová
Příspěvky: 40
Registrován: 03 úno 2011 13:30

Re: Divoké Rajče

Příspěvek od Jarka Kollárová »

Dobrý deň, márne zháňam tu na SK semienka divokých rajčín, veľmi prosím, má ešte niekto na zaslanie? Môžem uviesť aj českú adresu, aby nebolo veľké poštovné. Ďakujem za odpoveď. A sľubujem, že budem množiť ďalej a posielať ďalším :-)

Odpovědět