Semínka

Informace, výměna, nabídka, poptávka
Občan Pavel
Příspěvky: 9
Registrován: 08 dub 2012 11:04

Semínka

Příspěvek od Občan Pavel »

Nikdo nemá zájem.


Marek Gnoled
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2013 17:00

Re: Semínka

Příspěvek od Marek Gnoled »

Ahoj, rád bych koupil ta Italská Carmagnola a USO 31 oboje 200g. Domluvíme se nějak?


Děkuju za brzkou odpověď.


Jiří Nožička
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2014 10:51

Re: Semínka

Příspěvek od Jiří Nožička »

Ahoj. Potřeboval bych zakoupit semínka Carmagnola 200g. Prosím Tě spoj se se mnou, abychom se domluvili.


Objevily se mi totiž příznaky Parkinsonovi nemoci a moc rád bych proti tomu začal něco podnikat co nejdříve.


Díky Jirka.


PilotPM
Příspěvky: 130
Registrován: 29 bře 2013 12:08

Re: Semínka

Příspěvek od PilotPM »

Nevím, jestli i technické konopí má patřičné léčivé účinky.


Jinak Konopa nabízela akci 100 kytek (jednalo se o semena právě technického konopí - 100 semen za 50Kč). Uvidíme, jestli bude i letos.


Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Semínka

Příspěvek od tomáš hanák »

Zdravíčko , co se týče použití konopí v léčitelství tak bych s technickým ani neexperimentoval...je pravda že thc není jediná aktivní složka v konopí "indickém" obsažená ,ale canabinolů je xxx ještě neprozkoumaných a proč používat trabant když můžete mít mercedes nebo jaxe tu říká ;) riziko nelegálnosti tu samozdřejmě je ,ale pokud nezavírají ani pěstitele indoor trávy v míře větší než promile tak pár kytek kdekoli na zahradě,balkoně je passe ..toť mé zkušenosti

Jiří Nožička říká:


Ahoj. Potřeboval bych zakoupit semínka Carmagnola 200g. Prosím Tě spoj se se mnou, abychom se domluvili.


Objevily se mi totiž příznaky Parkinsonovi nemoci a moc rád bych proti tomu začal něco podnikat co nejdříve.


Díky Jirka.





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Semínka

Příspěvek od QNX »

Tak marně hledám na netu prodejce semen technického konopí v malém balení (dejme tomu těch 200g by vyhovovalo), to hledám tak blbě, nebo je to šlechtěním zdegenerované konopí taková vzácnost? Potřeboval bych nějakou odrůdu na vlákno, obsah účinných látek mi je ukradený a tak hledám osivo s certifikátem.


Marek Gnoled
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2013 17:00

Re: Semínka

Příspěvek od Marek Gnoled »

čaues!



napiš sem trompetol@gmail.com



Marek


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Semínka

Příspěvek od QNX »

Marek Gnoled: Díky ....... to je na tebe, nebo na nějakého prodejce?


Marek Gnoled
Příspěvky: 3
Registrován: 29 lis 2013 17:00

Re: Semínka

Příspěvek od Marek Gnoled »

na prodejce certifikovaného osiva a zároveň výrobce z konopí. Zkus Trompetol do vyhledávače.



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Semínka

Příspěvek od QNX »

Marek Gnoled: To jsem sice našel, ale na jejich stránkách osivo nenacházím ........ OK, napíšu a poptám.


Odpovědět