Topinambury, divoké brambory

Informace, výměna, nabídka, poptávka
Odpovědět
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od jarda bon jovi »

ale šlechtí a množí. výzkumák v havlbrodě....


a protože bude brzy milion diabetiků v zemích koruny české, bude to mít perspektívu. plané topinambury nemůžou nabídnout totéž, jako ušlechtilé. možná jen fakt, že jsou planě rostoucí, což může někomu připadat lákavé jen pro ten fakt.

Michaela Křivánková říká:


S tímhle moc nesouhlasím. Mám topinambury od babičky, ta je pěstuje už někdy od 60 let. Jsou to třímetrové statné rostliny, s poměrně velkými hlízami. Nacestovaly se z Vysočiny přes x měst i zemí do Brna a velikost je pořád stejná. Největší tedy rostly v polabské černozemi, ale rozdíl není tak moc velký. Na rozdíl od těch divokých nebo topinambur mých známých nekvetou, pouze když je dlouho krásný podzim jako letos.  Zároveň máme na ozdobu zplanělé topinambury, které sice bohatě kvetou, ale zůstávají malé ať rostou kde chcou. První jsem si vyryla v Boleslavi u Labe, velikost plodů byla asi jako tady na prvním obrázku. Ty současné brněnské, které nám tu zůstaly po JZD jsou na tom velikostně podobně, před 40 lety prý byly normálně velké. Teď zůstanou malé i v dobrých podmínkách, kdežto moje topinambury nasázené jen o metr dál jsou podstatně větší. V našem jílu se jim sice až tak nedaří, ale ujdou. Ráda bych sehnala nějakou pořádnou odrůdu, ale co vím, tak se v současnosti zrovna moc nešlechtí.


I červenofialové topinambury mohou být sukovité, dokonce o hodně víc než ty světlé. Ale viděla jsem i skoro bez výrustků.
Martin Gross říká:


Jelikož v podmínkách většiny ČR nestihnou u topinambur dozrát semena, jde s největší pravděpodobností o vegetativně rozšířené rostliny. Mají tudíž stejné vlastnosti, jako ty, které kdysi kdosi pěstoval a komu z pole "utekly". Ručím za to, že pokud tyto hlízky zasadíte do kypré a prohnojené půdy, dají úrodu naprosto stejnou, jako jiné, o mnoho větší hlízy. Je trošku problém, že nejspíš nikdo netuší, kolik odrůd se v historii do ČR dovezlo. Sám jsem se setkal s dvěma typy. Vysokánská nať a velké, "sukovité" hlízy. Druhá varieta je polovičního vzrůstu, v ČR i na podzim vykvete, hlízy mají zbarvení do červenofialova. Jsou rovnější, bez postranních pupenů.


Malé hlízy u volně rostoucích rostlin jsou proto, že rostou hustě, nemají světlo a soupeří o živiny. Pokud jim na pozemku dáš spon cca 40cm, trochu víc hnoje a kypřejší půdu, ukážou, co v nich je.









1verca
Příspěvky: 8
Registrován: 29 bře 2012 16:26

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od 1verca »

Mám na zahradě ty velké přerostlé natě:-) a se spoustou topinambur.Všichni se ptají co to je :-)Kamarádka má ty menšího vzrůstu, ale nevím jaká je výtěžnost:-). U nás je výborná.Hlízy max 10cm.Pokud ji výzkumák šlechtí, tak jedině dobře.S diabetikama to bude čím dál horší.


Topinambury mám uložené ve sklepě v zemině a dalši část zůstala na záhoně na pozdější využití.Letos jsem jim vykopala jámu, kam jsem dala suchou trávu a prosypala hlinou, byly jak v peřince. Výsledek je užasný, asi 4 přepravky hlíz na ani né 1 m2.Z toho plyne, že doopravdy tato rostlina , pokud ji budeme chutně umět upravovat, má velké preference v jídelníčku. Vždycky nám dědeček říkal, že Židé, díky této rostlině přežili. Roste totiž všude a je užasně zdravá.Ale ...musíme ji umět upravovat. Takže tímto bych se chtěla optat i na recepty.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od jarda bon jovi »


božínkuu, bramboráky oslnivé kvality, bramboračka, zapékané se vším možnýmm, polité dýňovou omáčkou, knedlíky z topinamburů, sladké i slané,šulánky s makem,pečenýý s uzenýmm bůčkemm, pečený s čímkoli, kořeněný jakkoli,zapékané jjako lassagne, jako pizza s oreganemm a vlastně čímmkoli. hergot, nebojte se, je to dar z nebes. jjo, a taky se sejjremm a oreganem 
1verca říká:


Mám na zahradě ty velké přerostlé natě:-) a se spoustou topinambur.Všichni se ptají co to je :-)Kamarádka má ty menšího vzrůstu, ale nevím jaká je výtěžnost:-). U nás je výborná.Hlízy max 10cm.Pokud ji výzkumák šlechtí, tak jedině dobře.S diabetikama to bude čím dál horší.


Topinambury mám uložené ve sklepě v zemině a dalši část zůstala na záhoně na pozdější využití.Letos jsem jim vykopala jámu, kam jsem dala suchou trávu a prosypala hlinou, byly jak v peřince. Výsledek je užasný, asi 4 přepravky hlíz na ani né 1 m2.Z toho plyne, že doopravdy tato rostlina , pokud ji budeme chutně umět upravovat, má velké preference v jídelníčku. Vždycky nám dědeček říkal, že Židé, díky této rostlině přežili. Roste totiž všude a je užasně zdravá.Ale ...musíme ji umět upravovat. Takže tímto bych se chtěla optat i na recepty.





Uživatelský avatar
ATropa
Příspěvky: 71
Registrován: 06 srp 2012 11:05

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od ATropa »

jardo, v tom HavlBrodu mi prodaj sadbu, nevíš? Nebo prosím o jméno podniku, zeptala bych se sama. dik


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od jarda bon jovi »


Určitě prodávají sadbu. volal jsem tam, ale všechno jsem zapoměl. Je to výzkumný ústav bramborářský....havlbrod


Já do toho taky jdu, Na jaře si tam fouknu, páč jsem topibrambořiště zrušil a chci znova. Odrůdy karin a gigant.
ATropa říká:


jardo, v tom HavlBrodu mi prodaj sadbu, nevíš? Nebo prosím o jméno podniku, zeptala bych se sama. dik





Michaela Křivánková
Příspěvky: 8
Registrován: 18 pro 2012 22:40

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Michaela Křivánková »



Bon jovi, můj strýc tam pracuje a vždycky tvrdil, že je šlechtí jen kvůli biomase a lihu a chuť je moc nezajímá. Podle toho, co si teď dohledávám na netu, tak to asi nebude tak úplně pravda...Ale on je velký bramborář :-), takže ho musím brát s rezervou.


Zde je velmi zajímavý článek PDF v němčině s vyobrazeními jednotlivých druhů, tabulkou výnosů, chutí...Gigant bych si nevybrala, má moc výrustků. 


A zajímavé je, že jak se říká, že fialové odrůdy nejsou chuťově nic moc, tak to neplatí vždy. Vypadá to, že Landsorte Rot chuťově vede, škoda, ře má tak hruškovitý tvar, ten mi u topinambur vadí. 


Já bych ráda Gute Gelbe, nebo Topstar. A Waldspindel. jenže kde to sehnat?


Co mají ještě v Havlbrodu?








jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od jarda bon jovi »

Strejjda kecá, chce to ochutnat osobně a člověk ten rozdíl v chuti pochopí napoprvé, stejjně jako velikost a vyrovnanost hlíz.. Sice nikdy nekvetouu, ale to mne nezajímá. A jestli se najde šílenec, co by dělal topibrambory na líh, chtěl bych ho vidět, když erteple jsou výkonově a kvalitativně někde o pár řádů jinde. Možná na inulin, to bych bral.
Taky pro příští využití pozemku jjsou topibrambory naprd skrze kravské zaplevelení. Já to pojmu jjako trrvalou kulturu s doplnováním  živin uhnilým hnojem či kompostem.......
Michaela Křivánková říká:




Bon jovi, můj strýc tam pracuje a vždycky tvrdil, že je šlechtí jen kvůli biomase a lihu a chuť je moc nezajímá. Podle toho, co si teď dohledávám na netu, tak to asi nebude tak úplně pravda...Ale on je velký bramborář :-), takže ho musím brát s rezervou.


Zde je velmi zajímavý článek PDF v němčině s vyobrazeními jednotlivých druhů, tabulkou výnosů, chutí...Gigant bych si nevybrala, má moc výrustků. 


A zajímavé je, že jak se říká, že fialové odrůdy nejsou chuťově nic moc, tak to neplatí vždy. Vypadá to, že Landsorte Rot chuťově vede, škoda, ře má tak hruškovitý tvar, ten mi u topinambur vadí. 


Já bych ráda Gute Gelbe, nebo Topstar. A Waldspindel. jenže kde to sehnat?


Co mají ještě v Havlbrodu?











1verca
Příspěvky: 8
Registrován: 29 bře 2012 16:26

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od 1verca »

No jo, ale můj manžel je taky dar z nebes :-) a abych pravdu řekla tak mi nejvice chutnaji upravené nasyrovo do salátu,...či odšťavnit.Takže je potřebuji umět upravit tak aby je i zaryty bramborář jedl :-) Zkusím to, díky moc za inspiraci U nas je moc lidí nepěstuje.Chtělo by to vydat nějakou kuchařku:-) Nechcete se do toho pustit? :-) 


Spousta lidí by je podle mého pěstovala, ale neumí je upravit aby jim to chutnalo.Je to chvilkové nadšení, a nebo se vůbec ani nenadchnou.,A každý nemá v sobě to, že co je zdravé je také dobré a dívá se na to i s pozice úcty k plodině a ke svému tělu:-)




jarda bon jovi říká:



božínkuu, bramboráky oslnivé kvality, bramboračka, zapékané se vším možnýmm, polité dýňovou omáčkou, knedlíky z topinamburů, sladké i slané,šulánky s makem,pečenýý s uzenýmm bůčkemm, pečený s čímkoli, kořeněný jakkoli,zapékané jjako lassagne, jako pizza s oreganemm a vlastně čímmkoli. hergot, nebojte se, je to dar z nebes. jjo, a taky se sejjremm a oreganem 
1verca říká:


Mám na zahradě ty velké přerostlé natě:-) a se spoustou topinambur.Všichni se ptají co to je :-)Kamarádka má ty menšího vzrůstu, ale nevím jaká je výtěžnost:-). U nás je výborná.Hlízy max 10cm.Pokud ji výzkumák šlechtí, tak jedině dobře.S diabetikama to bude čím dál horší.


Topinambury mám uložené ve sklepě v zemině a dalši část zůstala na záhoně na pozdější využití.Letos jsem jim vykopala jámu, kam jsem dala suchou trávu a prosypala hlinou, byly jak v peřince. Výsledek je užasný, asi 4 přepravky hlíz na ani né 1 m2.Z toho plyne, že doopravdy tato rostlina , pokud ji budeme chutně umět upravovat, má velké preference v jídelníčku. Vždycky nám dědeček říkal, že Židé, díky této rostlině přežili. Roste totiž všude a je užasně zdravá.Ale ...musíme ji umět upravovat. Takže tímto bych se chtěla optat i na recepty.








Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Martin Gross »

Ano. Brambor, nebo líp knedlík, flákota, To důvěrně znám. Moje bývalá snad krom krupicové kaše rve maso do všeho, topinambury jsme zkusili dohromady dvakrát. Nasyrovo a na způsob amerických brambor. Ty byly asi nejlepší. Bohužel jen jednou. Moje kytky plodí půl kýble z jedné rostliny. Největší hlízy okolo menší pěsti. Opravdu by to chtělo k topinamburům najít cestu.



A nejchutnější jsou na jeře.


Uživatelský avatar
Lépe žít
Příspěvky: 16
Registrován: 06 led 2013 15:43

Re: Topinambury, divoké brambory

Příspěvek od Lépe žít »

Topinambury, ještě za komoušů, hromadně vysazovali myslivci v lesních průsecích pod vedením vysokého napětí. Lesní zvěř je v zimě vyhrabává a živí se jimi. Stačí zeptat se u nejbližšího myslivce kde je mají vyseté. Množí se to samo jako blázen. Na Slovensku je už zakázáno jejich pěstování, protože se jedná o invazivní rostlinu. Tím chci říct, že když si jich pár vyrýpneš, nikomu neubude... (Přeci jenom jsou ti myslivci k něčemu dobří). Nebo prozkoumej turistickou mapu M 1:50 svého okolí, je tam vedení VN a VVN vyznačené, najdi průchod lesem a můžeš vyrazit s rycí lopatkou, rostou těsně pod povrchem.


Přeji úspěšný sběr!


Odpovědět