Oblíbená léčivka.

Bylinky, léčivky, všemožné rady babky kořenářky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Oblíbená léčivka.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

jakou máte kdo oblíbenou léčivku...??? u mě je to patrně divizna...třezalka tečkovaná...maralí kořen...kopřiva...meduňka...máta...

Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od Vítek Preisler »

 


   Ahoj


 U mě určitě třezalka, meduňka, tužebník, máta, řebříček, kopřiva, pelyněk černobýl, šalvěj,česnek :-) a další....


 


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od jarda bon jovi »

u mne šalvěj, divizna, kopřiva, bez černý, kostival, aloe, čertův keř, pohanka, kozlík, indické konopí, a třezalka, to je jasný....



Vítek Preisler říká:

 


   Ahoj


 U mě určitě třezalka, meduňka, tužebník, máta, řebříček, kopřiva, pelyněk černobýl, šalvěj,čaesnek :-) a další....


 




Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

ale ta divizna mě fascinuje...jak tady loni kosili trávu křoviňákama, tak mi pokosili 2 divizny a málem dostali na budku...!!! paznechti...!!! uvidím, jak se mi letos vydaří maralí kořen...!!!

jarda bon jovi říká:
u mne šalvěj, divizna, kopřiva, bez černý, kostival, aloe, čertův keř, pohanka, kozlík, indické konopí, a třezalka, to je jasný....

Vítek Preisler říká:

 


   Ahoj


 U mě určitě třezalka, meduňka, tužebník, máta, řebříček, kopřiva, pelyněk černobýl, šalvěj,čaesnek :-) a další....


 






Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

JÁ TO NESLADÍM...NENÍ TŘEBA...A NEMÁ SE TO...NEVÍM, SICE PROČ ALE KDYŽ OSLADIT, TAK MEDEM NEBO NERAFINOVANÝM CUKREM...DOSTAL JSEM ZPRÁVU, ŽE ZÍTRA MÁ VSTOUPIT PLATNOST TA VYHLÁŠKA E.U. OHLEDNĚ PŘÍRODNÍCH LÉČIV...JE PRÝ TŘEBA MELOUN PODPISŮ...MYSLÍM, ŽE TO STEJNĚ HOVNO POMOŽE...!!! JE TO KORUPCE NAPŘÍČ POLITICKÝM SPEKTREM...!!! A JAK TO, ŽE V TISKU O TOM NENÍ ANI PÍPNUTÍ...???


 


 


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Páč jim je vyhláška prd platná.. každej bylinkář, co prodává nebude prodávat léky, ale potravinové doplňky, eventuelně zemědělské produkty a přebytky.


mnohem horší však má být další vyhláška o používání genetického matrjálu z vlastních zdrojů a vyhláška o šíření, kopírování a stahování informací.... každičké video, klip, recenze by měla podléhat zákonu proti zneužívání autorských práv a tam vidím převeliký pokus o krácení práv svobodného občana.


Používání vlastních bylinek přijde později. zákaz požívání vlastních potravin taky. oni můžou všechno.........


A my držíme a držíme, jak ty hovedáááá


Petici za bylinky nás podepsalo tuším třičtvrtě mega.


Nýní zde...http://www.kopirovanijezadarmo.cz/stored


Možná to sem nepatří, ale brzy bude...


 





RADIM BUFFALO TOBIAS říká:


JÁ TO NESLADÍM...NENÍ TŘEBA...A NEMÁ SE TO...NEVÍM, SICE PROČ ALE KDYŽ OSLADIT, TAK MEDEM NEBO NERAFINOVANÝM CUKREM...DOSTAL JSEM ZPRÁVU, ŽE ZÍTRA MÁ VSTOUPIT PLATNOST TA VYHLÁŠKA E.U. OHLEDNĚ PŘÍRODNÍCH LÉČIV...JE PRÝ TŘEBA MELOUN PODPISŮ...MYSLÍM, ŽE TO STEJNĚ HOVNO POMOŽE...!!! JE TO KORUPCE NAPŘÍČ POLITICKÝM SPEKTREM...!!! A JAK TO, ŽE V TISKU O TOM NENÍ ANI PÍPNUTÍ...???


 


 




Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

u jóviše...!!! nevím, jakým způsobem by mi chtěli zakázat konzumaci toho, co si vypěstuji a vychovám na vlastním pozemku...!!! to bude státní udavač v každém domě, bloku, čtvrti, jako na komunistické kubě...???!!!

Uživatelský avatar
Jarka Kollárová
Příspěvky: 40
Registrován: 03 úno 2011 13:30

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od Jarka Kollárová »

Ja si myslím, že tak úplne horúce s dodržiavaním zákazu o  bylinkách to nebude, aspoň zatiaľ nie, pretože neviem ako u vás v Čechách, ale tu na Slovensku sme machri v tom, ako akýkoľvek zákaz obísť a nedodržovať :-)) Ja určite nebudem žiadny takýto zákaz tolerovať. Dám si do úst, čo budem chcieť ja, nie, čo mi kto bude prikazovať.


A bylinky milujem: často robievam hlavne v zime pre návštevy čaj z kvetu bazy čiernej, medovky, lipového kvetu, žihľavy a  fenikla. Osladím medom, idú sa tým všetky návštevy upiť! :-)))


 


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Jasně že to je nadsázka, ale to je i zákaz používání vlastních semen, který platí na severoamerickém kontinentu...


Šíření alternativní meducíny si naplánovali farmaceuti, páč se prolátlo, že ortodoxní medicína léčí, ale nevyléčí, pouze potlačuje symptomy. Naproti tomu rostliinná neb alter léčba vyléčit umí... Třebas ten recept na cukrovku, od pana MISTRA  janči...Šíří se jak lavina a dva  moji kámoši si přestali píchat inzulín....


Navíc fa monsanto chce své semenářství pevněji upevnit spolu se svými postřiky, kterých u nás prodá ročně deset vlaků....o padesáti vagonech... Všude smrdí síra a peníze.


Skrze bylinky bych se nechal zastřelit...Lístek máty, lístek šalvěje, dva květy lípy, jeden bezu a tři jahodové lístky a zalít vroucí vodou, Štastných 7 minut pod pokličkou a lemtat a lemtat....


Nemyslím si, že má někdo zájem o nápravu nebo zlepšení stavu..... pouze se jedná o systematické okrajování osobních svobod jednotlivce.





Jarka Kollárová říká:


Ja si myslím, že tak úplne horúce s dodržiavaním zákazu o  bylinkách to nebude, aspoň zatiaľ nie, pretože neviem ako u vás v Čechách, ale tu na Slovensku sme machri v tom, ako akýkoľvek zákaz obísť a nedodržovať :-)) Ja určite nebudem žiadny takýto zákaz tolerovať. Dám si do úst, čo budem chcieť ja, nie, čo mi kto bude prikazovať.


A bylinky milujem: často robievam hlavne v zime pre návštevy čaj z kvetu bazy čiernej, medovky, lipového kvetu, žihľavy a  fenikla. Osladím medom, idú sa tým všetky návštevy upiť! :-)))


 




Uživatelský avatar
Nagualka
Příspěvky: 26
Registrován: 10 lis 2012 01:59

Re: Oblíbená léčivka.

Příspěvek od Nagualka »

jardo, o jakém receptu od pana Janči na diabetes je řeč? jsem diabetička 1.typu a všechno okolo téhle nemoci, inzulínů atd mě velmi trápí. Moh bys to, prosím, přiblížit?

jarda bon jovi říká:


Jasně že to je nadsázka, ale to je i zákaz používání vlastních semen, který platí na severoamerickém kontinentu...


Šíření alternativní meducíny si naplánovali farmaceuti, páč se prolátlo, že ortodoxní medicína léčí, ale nevyléčí, pouze potlačuje symptomy. Naproti tomu rostliinná neb alter léčba vyléčit umí... Třebas ten recept na cukrovku, od pana MISTRA  janči...Šíří se jak lavina a dva  moji kámoši si přestali píchat inzulín....


Navíc fa monsanto chce své semenářství pevněji upevnit spolu se svými postřiky, kterých u nás prodá ročně deset vlaků....o padesáti vagonech... Všude smrdí síra a peníze.


Skrze bylinky bych se nechal zastřelit...Lístek máty, lístek šalvěje, dva květy lípy, jeden bezu a tři jahodové lístky a zalít vroucí vodou, Štastných 7 minut pod pokličkou a lemtat a lemtat....


Nemyslím si, že má někdo zájem o nápravu nebo zlepšení stavu..... pouze se jedná o systematické okrajování osobních svobod jednotlivce.




Jarka Kollárová říká:


Ja si myslím, že tak úplne horúce s dodržiavaním zákazu o  bylinkách to nebude, aspoň zatiaľ nie, pretože neviem ako u vás v Čechách, ale tu na Slovensku sme machri v tom, ako akýkoľvek zákaz obísť a nedodržovať :-)) Ja určite nebudem žiadny takýto zákaz tolerovať. Dám si do úst, čo budem chcieť ja, nie, čo mi kto bude prikazovať.


A bylinky milujem: často robievam hlavne v zime pre návštevy čaj z kvetu bazy čiernej, medovky, lipového kvetu, žihľavy a  fenikla. Osladím medom, idú sa tým všetky návštevy upiť! :-)))


 







Odpovědět