Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Diskuse, které nebyly zařazeny do kategorie.
Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od Vlasatej »

Mám trošku problém se systémem na kterém PW běží. Zjistil jsem, že když si mě někdo přidá do přátel, tak mám jen dvě možnosti - ignorovat nebo přijmout. Jenže to má jedno velké ALE. Když přátelství nepřijmu a dám ignorovat, nemohu člověku který mi přátelství nabídnul žádným privátním způsobem vysvětlit proč, nebo se mu omluvit. Souvisí to i s tím, že soukromé zprávy lze posílat pouze přátelům. Připadne mi to absolutně mimo. Provozovatelé, něco s tím udělejte, pro každého neznamená přátelství kliknout na jedno tlačítko.

Rád bych se tímto příspěvkem omluvil několika milým lidem odsud, kteří nabízeli své přátelství a já ho bez "omluvy" ignoroval. Nedělám, to protože bych byl nafoukanej, ale rád nejdřív lidi dobře poznám, než si je pustím k tělu :) Díky za pochopení :)


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od jarda bon jovi »

Tak klikej jako já pokaždý, když ti někdo nabídne přátelství a máš klid. Neber to příli¨š osobně, nebo vážně, ber to jako akt, když ti někdo při pozdravu podá ruku. Taky to není nic intimního, i když jsou kultury a společenství, kde se to bere vážně.


Když ti někdo nabídne přátelství na permavebu, tak to není nic osobního, jako že se chce hnedle ženit, nebo tak něco. Třebas ti chce jen něco napsat.Nebo se s tebou chce ztotožnit. Já nikomu přátelství nenabízel, protože to neumím.


Jsem rád, že udržím v paměti dvě hesla a to ještě jenom NĚKDY.


Nevidím v tom nic škodlivého, když kliknu na tlačítko PŘIJÍMÁM.Pokud jsme tady a můžeme se bavit v míru na společné téma, tak i to je zázrak....



Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od mastnacek »

:))))) to je sranda


Jiří Danihel
Příspěvky: 228
Registrován: 06 čer 2012 18:21

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od Jiří Danihel »

Vlasatej: Mluvíš mi z duše. Dodal bych snad jen jedno. Pokud bych chtěl někomu vysvětlit soukromou zprávou, proč nechci být označován za jeho přítele, mohl bych přijmout nabídnuté přátelství, odeslat zprávu a přátelství následně zrušit. Tedy alespoň doufám, že to jde. Protože jde ale o soukromou věc, připadá mi naprosto nevhodné zveřejňovat každé kliknutí na tlačítko formou jakéhosi svatebního oznámení. Zatím jsem si nevšiml, zda se takto veřejně neprojeví i případné rozvázání přátelství. Asi se to neděje tak často jako rozvody manželství a žádné vypořádání není třeba, tak to možná ani nikdo nedělá. Kdyby ale ukončení přátelství bylo oznamováno veřejně, bylo by nutno veřejně vysvětlovat, že proti příteli na jednu zprávu vůbec nic nemáme, aby to na něho nevrhalo podivné světlo. Zkrátka bych zrušil to veřejné oznamování přátelství a sekci přátelé přejmenoval na filtr odesilatelů soukromých zpráv, protože jinou roli ani nehraje.



jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od jarda bon jovi »


Nahraď slovo přátelství slovem známost a máš klid.Nebo si tam dolož jakýkoli jiný, akceptabilní termín.  Lpíte na náhodně zvoleném termínu, jako na nějakým dogmatu.Být po mém, zrušil bych přihlašování i lsoukromé zprávy a nahradil to mailem. šak se nemáme za co stydět....
Jiří Danihel říká:


Vlasatej: Mluvíš mi z duše. Dodal bych snad jen jedno. Pokud bych chtěl někomu vysvětlit soukromou zprávou, proč nechci být označován za jeho přítele, mohl bych přijmout nabídnuté přátelství, odeslat zprávu a přátelství následně zrušit. Tedy alespoň doufám, že to jde. Protože jde ale o soukromou věc, připadá mi naprosto nevhodné zveřejňovat každé kliknutí na tlačítko formou jakéhosi svatebního oznámení. Zatím jsem si nevšiml, zda se takto veřejně neprojeví i případné rozvázání přátelství. Asi se to neděje tak často jako rozvody manželství a žádné vypořádání není třeba, tak to možná ani nikdo nedělá. Kdyby ale ukončení přátelství bylo oznamováno veřejně, bylo by nutno veřejně vysvětlovat, že proti příteli na jednu zprávu vůbec nic nemáme, aby to na něho nevrhalo podivné světlo. Zkrátka bych zrušil to veřejné oznamování přátelství a sekci přátelé přejmenoval na filtr odesilatelů soukromých zpráv, protože jinou roli ani nehraje.






Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od QNX »

mastnacek: jj :-)


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od Vlasatej »

Tady nejde o to nahradit jedno slovo druhým, přijetí přátelství má vliv nejen na posílání soukromých zpráv ale i na jiná nastavení systému - viz nastavení účtu. Šlo mi o jednu jedinou věc, pokud tedy nabídku přátelství mám brát jako podání ruky, pak mi přijde divné že musím ruku podat a pak dotyčnému říct že mu ji nechci podat, nebo ruku nepodat a nesmět k tomu nic říct. 


Pánové mastňáček a QNX jak je již zvykem si masírují svá ega i v tomto vlákně a smějí se mi, a pak se jeden z nich zeptá v jiném vlákně, jestli se žraním křemeliny zbaví parazitů :)))) to je teprve sranda :))


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od mastnacek »

Ja nezeru, zerou treba moje vovce, ja ji budu jist a to pak teprve bude sranda. Muzes me rict jaky pocity bych mel mit u toho masirovani ega? Masaz by mela bejt prijemna nebo aspon ozdravna, ja jsem se ti jen vysmal ze resis chujovinu, nic vic nic min a ani to nebylo osobni.

Vlasatej říká:


Tady nejde o to nahradit jedno slovo druhým, přijetí přátelství má vliv nejen na posílání soukromých zpráv ale i na jiná nastavení systému - viz nastavení účtu. Šlo mi o jednu jedinou věc, pokud tedy nabídku přátelství mám brát jako podání ruky, pak mi přijde divné že musím ruku podat a pak dotyčnému říct že mu ji nechci podat, nebo ruku nepodat a nesmět k tomu nic říct. 


Pánové mastňáček a QNX jak je již zvykem si masírují svá ega i v tomto vlákně a smějí se mi, a pak se jeden z nich zeptá v jiném vlákně, jestli se žraním křemeliny zbaví parazitů :)))) to je teprve sranda :))





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od QNX »

Vlasatej: Moje virtuální ego je tak bezvýznamné, že je mu úplně jedno, jestli v databázi Permawebu u jeho řádku bude o pár jedniček a nul víc :-) Připadá mi jako samozřejmé, že přátelé NEVZNIKAJÍ kliknutím na tlačítko. Proto mi připadá absurdní takový nesmysl řešit.


Navíc je Ning tak naprogramovaný a tady ti to nikdo nevyřeší. Jestli chceš, napiš svou připomínku majitelům tohoto webu do Kalifornie.


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy

Příspěvek od Vlasatej »

Pokud se veřejně vysmíváš někomu koho vůbec neznáš, tak se stala chyba někde ve Tvé výchově mastňáčku, víc to s Tebou rozebírat nebudu. Když se k tématu nedokážeš vyjádřit normálně a k věci, tak se nevyjadřuj. :) 


QNX jistě jsi si všiml, že se tu objevují mnohem absurdnější otázky, a navíc podle reakce některých uživatelů moje otázka zase až tak absurdní není. K druhé části Tvé odpovědi, ty jsi nějak zainteresován na provozu nebo technické správě toho webu? Pokud ne, pak nerozumím tomu proč mne odkazuješ do Kalifornie. Každý systém umožňuje nastavit určité parametry v základu. Já jsem pouze poukázal na určitý paradox, a můj příspěvěk víceméně směřoval k provozovatelům.


Odpovědět