Fotopasti

Diskuse, které nebyly zařazeny do kategorie.
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 12
Registrován: 14 úno 2011 20:55

Fotopasti

Příspěvek od Vlasta »

Ahoj,


máte někdo zkušenost s fotopastmi? Jakou používáte? Proč?


Díky, Vlasta


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Fotopasti

Příspěvek od mastnacek »

Ja mam jednu v koupelne naproti zachodu....proc ji pouzivam, to bych tady nechtel rozvadet :)))


Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 12
Registrován: 14 úno 2011 20:55

Re: Fotopasti

Příspěvek od Vlasta »

Aha? Vidíš,tohle umístění me nenapadlo:-) Mela jsem na mysli sledování zvíře či cizích osob :-) 


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Fotopasti

Příspěvek od mastnacek »

No vsak.... :) No ale tak vazne. Zadnou na hajzliku nemam. Na co potrebujes fotopast? Neni lepsi past na medveda? QNX ma zkusenosti s lovem lednich, zkus se ho poptat, myslim ze si to pak i foti .)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Fotopasti

Příspěvek od QNX »

Mastnacek: Zatím jsem se k chovu medvědů nedostal. Já vím, že je to ostuda, když chov medvědů je teď v PK moderním trendem. Pro začátek jsem pořídil jenom jedno takové malinkaté medvídě (ono teda docela rychle roste, tak už moc malinkaté není. Dokonce si říkám, jestli jsem neměl raději začít s chovem jezevců) a čekám, kdy na webu PKCS zmerčím nějaký kurz dojení medvědic ....... to se přihlásím a pak to rozjedu. Nemáš nějaký dobrý recept na medvědí sýr?



Vlasta: jo a když si pořídíš chovného permamedvěda a zavřeš ho na hajzlík, tak tam ani nebudeš potřebovat tu fotopast. On tam už nikdo cizí nevleze (teda když nepočítáme odvážné permadojičky, taková by si tam jistě troufla).


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Fotopasti

Příspěvek od mastnacek »

Medvedi snad jedine krev a mliko ne? Nebo to se rika o necem jinym?


Tak k cemu ze ma ta fotopast slouzit? Ze by vlk?


Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 12
Registrován: 14 úno 2011 20:55

Re: Fotopasti

Příspěvek od Vlasta »

Mooooc pěkna debata,dik. :-)


O fotopasti uvazuji, protoze se chystam oplotit stary neudrzovany sad protkany siti pesinek s posedem naproti.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Fotopasti

Příspěvek od mastnacek »

A proc? kdyz to bude oploceny, tak se tam uz nic nedostane, nejak to porad nechci pochopit :)


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Fotopasti

Příspěvek od Martin Gross »

V každém případě tomu, kdo si tam vyfrknul ten posed, moc velkou radost neuděláte, že se začnete věnovat tomu starému sadu. U mě si taky vyrobili posed přímo proti mé zahradě. Tuším, že ten samý rok, kdy jsem se o zahradu začal starat. Myslivec mi klidně pochoduje přes pozemek, já 10m od něj, s ním to ani nehne. Občas mám sklon hovořit sprostě, když ho tam vidím.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Fotopasti

Příspěvek od mastnacek »

Nemas povinnost trpet honimiry na svym pozemku. Za mnou chodej kazdej rok s papirem jestli jim povolim honitbu na nasich pozemcich.

Odpovědět