Polykultura

Vše o pěstování zeleniny
Uživatelský avatar
Marek Hrdina
Příspěvky: 204
Registrován: 10 bře 2010 19:33

Polykultura

Příspěvek od Marek Hrdina »

Jaké máte zkušenosti a co zelenina? Jaké skladby se vám osvědčily? Budu rád i za fotky. Co sejete a co dosazujete předpěstované? Když každý přidá zkušenost, můžeme se navzájem učit.

Uživatelský avatar
Marek Hrdina
Příspěvky: 204
Registrován: 10 bře 2010 19:33

Re: Polykultura

Příspěvek od Marek Hrdina »

Ahoj,


neporadili byste mi do jaké skladby bych měl zařadit merlík čilský? Měl bych ho brát jako lebedu?


Uživatelský avatar
Neon Proto
Příspěvky: 90
Registrován: 06 dub 2011 19:43

Re: Polykultura

Příspěvek od Neon Proto »

Já jsem postupoval podle:


http://www.energybulletin.cz/?q=clanek/zeleninova-polykultura-aneb-pestovani-zeleniny-zalozene-na-jejim-sklizeni


 


A zkušenost mám jako uživatelka "sklenka" zde:


http://diskuse.nachvojnici.cz/viewtopic.php?f=42&t=377


 


Dovolím si zkopírovat:


 


Zkoušela jsem to, jen jsem trochu na rozpacích, co o tom mám napsat. Přiznám se, že jako metoda osevání čistých připravených záhonků mě to příliš nenadchlo - připadalo mi, že zelenina vždycky vyrostla ve shluku pouze na určitých místech, takže jsem toho musela hodně protrhat v ještě hodně mladém prakticky nevyužitelném stavu a spousta míst naopak zůstala holých nebo téměř holých. Navíc ty jarní rychle rostoucí druhy (ředkvičky, saláty) vždycky přerostly a utlačily ty pomaleji rostoucí, třeba mrkev mi v tom nikdy nevyšla. Ve výsledku mi připadalo, že je s údržbou víc práce než kdybych sela tradičně cíleně do řádků nebo jiných patvarů - tam má člověk alespoň přehled, co kde je a co je třeba případně ještě dosít. Taky s pletím se u řádků může začít dřív - já třeba miříkovité rostliny podle děložních lístků najisto nerozeznám. Svým způsobem tyhle polykulturní záhonky ale používám u lehce zamulčovaných ploch, na kterých nechávám samovysévat saláty, naťovou petržel, pastinák, mangold, lebedu, sem tam se objeví i kopr nebo kadeřávek - koncem března, začátkem dubna už vidím, kde mi co raší, a přisévat nebo dosazovat můžu pak jen na volná místa. To se mi jeví jako efektivnější způsob.


michaela opočenská
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2012 15:10

Re: Polykultura

Příspěvek od michaela opočenská »

Prosím poradí mi někdo kam a s čím nejlépe zasadit brokolici,pastiňák,petržel,vodnici kedluben, řepu ???


Pokud děláte polykult. záhon tak tam sejete vícero druhů a v rámci jednoho druhu i ty rané odrůdy a pozdní najednou


a nebo ty pozdnější se pak dosévají ?


A ještě, zkoušel někdo 3 sestry - jak se to přesně sází či seje ???Je to kukuřice,fasole a dýně.


děkuji za odpovědi


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Polykultura

Příspěvek od jarda bon jovi »

No právě.... taky jsme s mojí polovičkou narazili. teorie je dobrá, ale v praxi to je jináč. brokolice mi zastínila všechno a bylo po tém prdlajjs. rozhodně to chce , aby mrkev chránily cibuloviny proti hádátku, takže mezi 4 řádky mrkve dáme česnek nebo cibuli. Mezi košťáloviny jsme dávali kopr, že odhání bělásky... Kopru byla hora, bělásci žrali jak o život. funguje chrpa, nebo postřiky jíchama.


Fazole zastíní vše a mezi kukuřicí toho mnoho nerostlo, krom salátu.Vodnici a tuřín dáváme spolu s ošlejchem a porkem letním.Kedluben se saláty a po salátech a kelubnech pohanku. Dobrý je aksamitník, divizny, a lichořeřišnice do salátů a místo kaparů, měsíček na všechno.... Když tam furt neco kvete, tak to je pěkný a užitečný pro hmyzáky......Lonský boj s běláskama vyhrály chrpy na jednom záhonku a na další můj odvar z pálivé feferonky.... jolokia se jmenuje.
Neustále se dosazuje na sklizené a vysévá jak oživot. Tři dny před štědrým dnem jsme sklízeli hrášek, jak se baští celé lusky...tři sestry jsme zkoušeli, avšak ty kukuřice byly bujné a vše zastínily.....


 


michaela opočenská říká:


Prosím poradí mi někdo kam a s čím nejlépe zasadit brokolici,pastiňák,petržel,vodnici kedluben, řepu ???


Pokud děláte polykult. záhon tak tam sejete vícero druhů a v rámci jednoho druhu i ty rané odrůdy a pozdní najednou


a nebo ty pozdnější se pak dosévají ?


A ještě, zkoušel někdo 3 sestry - jak se to přesně sází či seje ???Je to kukuřice,fasole a dýně.


děkuji za odpovědi





jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Polykultura

Příspěvek od jarda bon jovi »

Takže, pohanku pěstuju v malém a ne skrzevá jídlo, ale dělám ze sušených kvítků přísadu do thé.....Zbytek natě do jíchy a nebo stelivo pro slepice,..... Pěstoval jsem na zrno, avšak zatím nemám mlátičku....cepem mne to neba.


Odrhnout oplodí, tedy slupku od vnitřního zrna uměli ve valašských kotárech v každé chalupě. To zařízení s jmenovalo žrna. Existuje pohanka tatarka, která se mele celá. Její slupka je pevně přirostlá k vnitřku na rozdíl od běžné pohanky. Obsah rutinu je stejný, takže budu zkoušet tatarku, pak mlátička a žrna.....Pohanka je neuvěřitelný lék, který nelze nahradit...Třeba ta známá story pohanka versus křečové žíly, infarkt, mrtvice nebo dia melitus a fůra dalších.....


tuřín....


Je velice opomíjený a obsahuje látky neobyčejně zvyšující odolnost organismu.Polévka, kaše, mléčně kvašený s řepou, mrkví, zelím.... Mě chutná jako kedluben a do polévky v pohodě,dušený jako příloha, děcka ho žerou jako mlejni, páč nejsou zatíženy minulostí......Dobře se uskladní a  dle jednoho z Birkenau  obsahuje tuřín látky dlouhověkosti. U nás tuším jeden či dva kultivary, v usa asi 20.

Cyril Prosecký říká:


jarda bon jovi: Co děláš, prosím Tě, s tou pohankou? Lze ji v domácích podmínkách nějak zpracovat, aby se dala jíst? Myslím  loupat - neloupat. Podle Šmajstrly je to hotová věda...


A za druhé: k čemu tuřín? Před lety (asi 25)  jsem ho pěstoval, ale pro naprosté chuťové fiasko jsem toho nechal. Možná se objevily nějaké jedlejší odrůdy, můžeš nějakou doporučit?





bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Polykultura

Příspěvek od bobek »

Ještě dodatek k pohance. Do polykultury se nehodí, zvlášť na úrodnější půdě přerůstá a následně polehne. Loni mi zalehla právě ten skvělej tuřín :-)))


Nejvyšší obsah rutinu má nať a to těsně před rozkvětem. Rutin je termolabilní, nejvhodnější je z nati udělat přes noc výluh za studena (ideálně s šípky atp.) a ráno zahřát na teplotu těla. Tak zachováme maximum jak rutinu z pohanky tak vitamínu C z šípků.


Rutin je, zejména pro cévy, mimořádně zdravá látka ale existují i jiné zdroje než jen pohanka. Jsou to jeřáb černý (aronie), jerlín japonský a kapara trnitá. Všechny lze pěstovat i u nás jen kapara se musí na zimu přenést do skleníku. Kapara je údajně zdaleka nejlepším zdrojem rutinu. Jeho drobné krystalky je vidět pouhým okem na povrchu pupenů. Tyto krystalky jsou také důkazem pravosti protože kapary bývají často falšované.


Uživatelský avatar
Simona Pavlů
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2010 19:37

Re: Polykultura

Příspěvek od Simona Pavlů »

To jsou věci Bobku! Kde pořídím kaparu? Pamatuji ji z Turecka byla celkem robusní.


bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Polykultura

Příspěvek od bobek »

Dej si do googlu "kapara trnitá" a hned druhý odkaz ... Zatím jsem ji ale nikdy nepěstoval, tak se když tak někdo podělte o zkušenosti.


Uživatelský avatar
Simona Pavlů
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2010 19:37

Re: Polykultura

Příspěvek od Simona Pavlů »

Díky, to bylo snadné :-) Ty květy si pamatuju, byly nádherné.


Odpovědět