Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Vše okolo hospodaření na statku
Odpovědět
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od jarda bon jovi »

no právě..... super byl první čtyřválec, ale těžkej se spoustou necností. spotřeba a nedostatek dílů jej řadí mezi laciné traktory.Já ho měl a se sekačkou měl spotřebu 8 litů na hodinu......což je opravdu dvojnásobek 4011.byl jsem rád, že si ho vzali za 25....dnes jezdím s traktorem s dvojnásobným výkonem za stejnou naftu....Pro myslivce do lesa, nebo do sbírky jo, ale ne na práci.

mastnacek říká:


Jakej nazor mate na Supra 50? V inzeratech uz se ani ta 4011 neda levne sehnat, pod padesat jde malo co. Co jsem zatim pohledatl, tak u supra je asi o neco vetsi spotreba a je tezsi. Dily se taky blbe shani. Ale zase by se mohlo podarit za cenu 40ky sehnat dva supry 50.





Caso
Příspěvky: 144
Registrován: 15 čer 2012 15:00

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od Caso »

Souhlasim s JBJ, Super 50 hodne zere, je tezky a dily jsou problem. Jeste tak na orbu nebo do lesa na zrasovani, ale rozhodne ne na seceni, obraceni a praci na louce. Dost pochybuju, ze sezenes funkcni ctyricitku pod padesat, s papirama pod sedmdesat.


Uvidis pred zimou a behem zimy, treba toho bude vic, urcite bude vetsi vyber sberaku, obracaku atd. 


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od drudriger »

tak se pridam se svou terou s T20 prevodovkou. Na drevo do lesa dobra skoro metr dreva po silnici zvlada horsi to je v terenu, ale tedka nove mam i pluh a brany tak s tim experimentuji.je ale pravda ze rasovat stolet nepouzivanej pozemek je stim dracka. musel sem sundat radlicky s pluhu aby se to tam neucpavalo, rasovina ale jde to, Jinak spokojenost.nikda sem nedelal s nicim jinim ale beru to jako pekna skladacka pro dospele. este chci casem dokoupit pumpu .sekacka mne netrapi jedu kosou, nemam az tak velke plochy.ma li nekdo take teru tak muzeme hodit pokec ,udrzba, dily atd.


Uživatelský avatar
FSP
Příspěvky: 192
Registrován: 11 dub 2012 17:40

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od FSP »

.. a já jsem letos v únoru Varinu prodal a v pondělí si jedu vybrat Kubotu 1400



jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od jarda bon jovi »

Kuboty tak zlevnily, že za rok budou zadarmo. Bacha na zadní ramena, aby tam byly, páč mnoho kdovezených žádné nemá a ani mít nemůže..¨fotku nemáš???

FSP říká:


.. a já jsem letos v únoru Varinu prodal a v pondělí si jedu vybrat Kubotu 1400






Uživatelský avatar
FSP
Příspěvky: 192
Registrován: 11 dub 2012 17:40

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od FSP »

fotku nemám v pondělí se bude vykládat kamion,má tam být 6 kousků,ramena to samozřejmě nemá...ale 3bodový závěs už mám v nabídce od obchodníka,stejně tak japonský kultivátor na Kubotu a brát budu ještě pluh

jarda bon jovi říká:


Kuboty tak zlevnily, že za rok budou zadarmo. Bacha na zadní ramena, aby tam byly, páč mnoho kdovezených žádné nemá a ani mít nemůže..¨fotku nemáš???

FSP říká:


.. a já jsem letos v únoru Varinu prodal a v pondělí si jedu vybrat Kubotu 1400









jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od jarda bon jovi »

co za to chcou a kolik to má koní?

FSP říká:


fotku nemám v pondělí se bude vykládat kamion,má tam být 6 kousků,ramena to samozřejmě nemá...ale 3bodový závěs už mám v nabídce od obchodníka,stejně tak japonský kultivátor na Kubotu a brát budu ještě pluh

jarda bon jovi říká:


Kuboty tak zlevnily, že za rok budou zadarmo. Bacha na zadní ramena, aby tam byly, páč mnoho kdovezených žádné nemá a ani mít nemůže..¨fotku nemáš???

FSP říká:


.. a já jsem letos v únoru Varinu prodal a v pondělí si jedu vybrat Kubotu 1400












Uživatelský avatar
FSP
Příspěvky: 192
Registrován: 11 dub 2012 17:40

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od FSP »

76 tis po přetěsnění,výměny všech náplní a filtrů,seřízení motoru, výkon motoru 19HP na hřídeli 14 HP


u většiny japonců je výkon obsažen v názvu stroje a je to výkon na hřídeli

jarda bon jovi říká:


co za to chcou a kolik to má koní?

FSP říká:


fotku nemám v pondělí se bude vykládat kamion,má tam být 6 kousků,ramena to samozřejmě nemá...ale 3bodový závěs už mám v nabídce od obchodníka,stejně tak japonský kultivátor na Kubotu a brát budu ještě pluh

jarda bon jovi říká:


Kuboty tak zlevnily, že za rok budou zadarmo. Bacha na zadní ramena, aby tam byly, páč mnoho kdovezených žádné nemá a ani mít nemůže..¨fotku nemáš???

FSP říká:


.. a já jsem letos v únoru Varinu prodal a v pondělí si jedu vybrat Kubotu 1400















jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od jarda bon jovi »

Mno, to je o 20 více, než je reálná hodnota, ale pokud budeš spokojenej, pak nic proti. Znám je, vím , jak to tahají, dokonce i vím, že to berou za cenu šrotu. Kuboty jsou nesmrtelné, o tom žádná.A nic lepšího na týhle planetě není.


já bych vzal tuhleto...http://stroje.mybazar.cz/inz/kubota-17---2008-v-dobrem-stavu-332444.html


A jakej rok výroby to je?


Uživatelský avatar
FSP
Příspěvky: 192
Registrován: 11 dub 2012 17:40

Re: Traktor ( permakulturní ultras prosím ani nečtěte ) :))

Příspěvek od FSP »

takových inzerátů si najdu třeba 10 ale zkus si to jít koupit...vetšinou jsou to podvodníci


ta cena je od obchodníka který s tím obchoduje a má jakousi historii,servis a renomé,ani v Polsku ta cena není o moc lepší taková kubota tam stojí +- 11 12 tis ZLT ,bez WAT !


hodně se dá najít informací na foru


http://www.nasetraktory.eu/forum/viewforum.php?f=16


musím říct že jsem si to připravoval přes zimu,hledal informace zvažoval jaký stroj ? kde koupit ?


před 2-3 týdny jsem si osobně objel nejbližší prodejce,projednal a nakonec vybral..


nikdy bych takovou věc nekoupil ad hoc z nějaké inzerce a ještě za tak pochybnou cenu !!!



Odpovědět