Valipiny-podzemni sklenik

Vše o zahradě
100důlka
Příspěvky: 16
Registrován: 11 bře 2015 00:56

Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od 100důlka »

Moc zdravim. Planuji na zahrade postavit walpini - podzemni sklenik. Nemate s tim peorim nekdo zkusenost? Pravdepodobne bude zapotrebi vytvorit projekt a nemuzu se nikde docist, jestli v cr nekdo tento druh stavby umi vytvorit. Moc diky

Jitka MX01
Příspěvky: 134
Registrován: 07 lis 2013 20:20

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od Jitka MX01 »

Ahoj, zagoogluj. Asi před rokem jsem četla pěkný článek od člověka v ČR, co skleníkkdysi měl. Byly tam tuším i nákresy a fotky. Pak mu ho zbořil sníh.


J.


Fanda
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2014 18:04

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od Fanda »

  Ahoj. Zkusil bych to u citrusářů. Třeba tady: http://www.tropichukvaldy.cz/clanky-a-navody/pestovani-rostlin-v-transeji


F.


míra
Příspěvky: 207
Registrován: 12 čer 2013 07:24

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od míra »

Ahoj, je potřeba projekt? Nějak jsem myslel, že je to jáma v zemi, přetažená folií. Ale asi je to složitější. Jak to chceš dělat hluboko? Vždycky mně připadlo, že se musí zákonitě ty rostlinky táhnout jak sopel za slunkem.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od QNX »

Super, někdo se chystá postavit odstrašující provedení skleníku. To je záslužný čin, pro ostatní to bude dobré poučení.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od mastnacek »

Ty jses tady uz dlouho je to sranda pozorovat jak se veci toci v kruhu, prijde nekdo novej, objevi ameriku, nadseni, vystrizliveni... :)

QNX říká:


Super, někdo se chystá postavit odstrašující provedení skleníku. To je záslužný čin, pro ostatní to bude dobré poučení.





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od QNX »

mastnacek: Nebuď na nováčky ošklivej. Potřebují podpořit ve svém svatém nadšení. Když je odradíš, tak vyprodukují málo odstrašujících realizací.


Já sem zase nějakou dobu nepřijdu, ono se to točí snad ve stále menších kruzích a stále rychleji.


100důlka
Příspěvky: 16
Registrován: 11 bře 2015 00:56

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od 100důlka »

:)))) mam moc rada to muzske bozstvo, ktere vse zna a vi:) skoda, ze se hosi uz neuoakuje, co:) tak sirte slovo svate, jde vam to skvele.

Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od QNX »

100důlka: Už kopeš díru? Těším se na výsledek :-D


100důlka
Příspěvky: 16
Registrován: 11 bře 2015 00:56

Re: Valipiny-podzemni sklenik

Příspěvek od 100důlka »

No jasne:) jde to sice trochu ztuha, ale co bych neudelala proto, aby lidstvo prislo konecne na to, jak uzasny je podzemni sklenik:))) jine uz stavit nebudou...sak ja to nikomu nepovim, ze QNX neveril:)

Odpovědět