Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Vše o obnovitelných zdrojích energie.
Odpovědět
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Jsi si tím jistej? A jak já zjiSTím, kterej to je??Já se o to fakt nikdá nestaral, starostí mám i tak dost, takže to je pro mne španělská vesnička.Pán jako Pán..Opradu se tom nevyznám.A ani moc nechci. JJak můžu volit někoho, koho neznám, kdo nemá grunt a nevím, jak smýšlí o přírodě?


Ale za tohle bych mu fakt tu hlavu utrhnul...
Možná to bude stát za to si tto zjistit... ale jak..MŮJ POSLANEC..
RADIM BUFFALO TOBIAS říká:


jak to že nemáš...??? každý ho má ať chce či neé...

jarda bon jovi říká:


Chvála bohu, že já žádnýho poslance nemám... Kde bych ho vzal.. Není koho volit. Strana kozlů rohatejch není na seznamu a mafián jako mafián. Chčijou nám na hlavy a ani se neobtěžujou to nazývat deštem. S tím, že bude hůř naprosto souhlasím. Vlastně jsem se minulej týden setkal náhodou s jedním ekonomem jakési rakouské banky a ten mi povíddá..hele, je jedno, kolik vyberou peněz, vždycky to bude málo. Mafiáni budou chtít dražší auta, jachty, holky, domy. Potíž je v tom, že se to pak nevratně rozkejve k hyperinflaci a bude po ptákách. Žijeme v nejdelším období klidu a míru v dějinách země.Vychutnávejměž si to plnými doušky, páč , aby bylo naco vzpomínat. 
RADIM BUFFALO TOBIAS říká:


napiš to do černých ovcí, reportérů čt, reportéři na vaší straně, veřejnému ochránci práv...zeptej se na to i svého příslušného poslance...!!!











Uživatelský avatar
Petra Stejskalová
Příspěvky: 479
Registrován: 08 pro 2010 22:17

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od Petra Stejskalová »

JBJ: Kdo hledá, najde i poslance: http://www.psp.cz/sqw/organy2.sqw?kr=1


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od jarda bon jovi »

To jo, Poslanci jo, Jsou pěkní a jistě vzdělaní, dokonce budou mít pěkné partajní legitimace, Ovšem, kterej je ten můj, když jsem je nevolil.Jsem z toho vskutku rozličný až rozladěný. Faktem zůstává, že můj úhel pohledu na naše zákonodárce je tak despektivní, až ohrňpyskovní, takže žádné vzdechy obdivu se konat nebudou,Na druhou stranu je třeba si jednoduše představit morální profil člověka, co se dere do tohoto zločineckého prostředí plného intrik a korupce.Vrána k vráně.....


Jako bych já chtěl dělat v kutlochu na financamtu. Zeblul bych se jak amina. Taky to tam bude k pomilování. Jak by mohl slušný člověk nějakých konkretních morálních zásad sloužit tomuto zločineckému máslostroji s cedulkou stát.... Po poslední válce se jim říkalo kolaboranti a já tak činím stejně....A až tato doba temna pomine, budou jistě souzeni....Stejně jako ti poslanci... Naše radikální agrární separatistická monarchistická strana bude mít ústřední heslo... na každej kandelábr jeden poslanec..Aby si lidi zapamatovali, jak to dopadá, když se likviduje jakákoli motivace do práce.

Petra Stejskalová říká:


JBJ: Kdo hledá, najde i poslance: http://www.psp.cz/sqw/organy2.sqw?kr=1





Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od Romana SM »

Taky neberu žádného poslance jako svého, takový tam opravdu není. Takže jsem se zeptala nejbližšího, který je zároveň u nás starostou, tak to mám jednoduché :-). 


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

no a co ti odpověděl, cérko...??? byl na tom seznamu že hlasoval pro či proti...???




Romana SM říká:


Taky neberu žádného poslance jako svého, takový tam opravdu není. Takže jsem se zeptala nejbližšího, který je zároveň u nás starostou, tak to mám jednoduché :-). 





Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od Romana SM »

Hlasoval pro, jako celá TOP 09, odpověď zatím žádná ...


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

ale měl by ti to své ano nějak zdůvodnit...máš jít na nějakou veřejnou schůzi a tam žádat veřejné zdůvodnění...

Romana SM říká:


Hlasoval pro, jako celá TOP 09, odpověď zatím žádná ...





Uživatelský avatar
pk161
Příspěvky: 70
Registrován: 17 led 2012 11:28

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od pk161 »

Další omezení naší svobody :-( . Je potřeba už proti tomu něco dělat. Možná nějaký právník by na ty pány měl podat trestní oznámení za zneužití svého postavení, porušení základní listiny práv a svobod, nebo něco podobného.



Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

nebuď najívní ogare...!!! porušením základních lidských práv je i to posílání lidí na ty veřejné práce zadarmo, když někdo dlouhodobě pobírá tu žebračenku 3410 kč...!!!ale nějací fundovaní právníci by se na to měli podívat a patrně i jistě podívají...


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Zákaz instalace fotovoltaických panelů aj.

Příspěvek od jarda bon jovi »

tak porušování lidkých práv, resp ústavy i listiny zákl práv a svobod již funguje u nás mnoho let. nikomu to nevadí, ani soudcům, ani zákonodárcům. hledat práva či spravedlnost je pošetilé.proč bych měl respektoat nějaké úchylné zákony, když nikdo nerespektuje elementární práva. navíc, zločin proti tyranu není zločinem, takže dle vyššího principu mravního jsem v pohodě.


Stejně se to právo ohýbá, jak se komu hodí.Takže, jediné, co může našinec dělat je, že se jim bude smát. Já se těm dobytkům řehtám každej den jak protrženej a..... funguje to.


Odpovědět