Dokument - tajný projekt : voda.

Vše o vodě na pozemku, koupací jezírka, rybníky...
Odpovědět
Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

před několika dny jsem  na čt 2 viděl dokument - Tajný projekt : Voda...jaký je váš názor na to...???


Uživatelský avatar
Marek Parek
Příspěvky: 227
Registrován: 08 dub 2010 15:05

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od Marek Parek »

už jsem to viděl před časem a všchno si úplně nevybavuji ale na clustery a vnitřní pamět vody věřím a taky k ní tak přistupuju..


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

můžeš si to najít na www.ceskatelevize.cz , pořady A - Z...mě by spíše přesvědčilo, to osobně někdy a někde vyzkoušet a vidět výsledek...třeba to s tou lepší jakostí pečiva nebo to vysoušení vlhkých zdí v tom kostele a sklepení...jenže po těch různých ekovýstavách se pohybuje mnoho podvodných prodejců, co si myslí, že jak na sebe navlíknou nějaký ten kaftan a ověší se amulety, tak že oblbnou zákazníky...komu pak věřit...??? jako třeba ty keramické prací kuličky...někde jsou k dostání za 1000 peněz a jinde i za 100 - 200...tak teda, které jsou ty .o.k. nebo je to vše jen šmé...???


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od Bebe »

Voda je ako mnohé iné veci v našom svete. Pri tzv. objektívnom skúmaní pravdepodobne nezistíš nič výnimočné a štatistické výsledky budú niekde na úrovni, tak 50:50. Pri subjektívnej skúsenosti, však môžeš tento pomer zvrátiť vo svoj prospech. To je dobrá správa. Zlá správa je, že nemôžeš veriť nikomu. Takže ani mne, ani tomu, čo tu píšem a tak je zbytočné písať o tom podrobnejšie.Ver sám sebe a všetko sa Ti vyjaví. Ak sa Ti to nepodarí, budeš mať aj naďalej len otázky a pochybnosti.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »

No jo, ale otázky a pochybnosti nás udělaly lidskými....Kdyby se děti neptaly a nepochybovaly, pak by se nevyvíjely....


Ani my bychom nemohli jít cestou, kterou jsme si zvolili. Vodu dle mého nejlépe popsal Viktor Schauberger.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od Bebe »

JBJ: To je úplne iné téma. Nepísal som hore o tom, či sa pýtať a pochybovať, alebo nie. Písal som o tom, kedy otázky a pochybnosti zostanú, čiže odpovedal som na otázku komu a čomu veriť, ale v podstate souhlasím, otázky a pochybnosti nás dělají lidskými, zatímco ne-otázky a ne-pochybnosti nás dělají božskými. Děti se ptají, protože si myslí, že tak lze poznat pravdu, nepoznají jěšte pochybnosti. Ty se teprve naučí od dospělých. Děti se ptají lidí a stávají se lidskými se vším všudy a někdy taky pak pochybují i sami o sobě. Pak se chtějí vrátit do období, kdy se začali na všechno ptát, ale málokomu se to povede, protože pochybností je příliš mnoho.


Mnoho lidí když dospěje, neví kam jít, protože mají ony pochybnosti. Pak se začnou ptát a odpovědi v nich vyvolají strach. Strach způsobí, že se na žádnou z cest nevypraví a celej život jenom přešlapují na místě. Pochybnosti se projevují otázkami. Otázky jsou skryté pochybnosti. Pokud ale budeme sobě a životu důvěřovat, zmizí z něho všechny otázky. A možná se dokonce vynoří odpovědi nastrádané po tisíce generací, co je možná spůsob, jakým došel ke svému poznání i Tebou zmínený Viktor Schauberger.


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

já jsem se nechtěl pouštět do nějakých polemik...to mě moc nezajímá a ani na to není čas...na to mají čas tak akorát diskutéři v čajovně co nemají nic na práci, jen vymýšlet, jak bojkotovat systém...mě by spíše zajímalo, zda má někdo takový přístroj nainstalován a zda to funguje...myslím tím jako na příkladu  s trím chlebem a jiným pečivem, že vydrží déle čerstvé...dále tam bylo v dokumentu zmíněno, že jsou  tisíce přístrojů instalovány v ruských nemocnicích...to však ještě není žáden důkaz, dle mě...při dnešní korupci v rusku a i jinde se dá ze státní kasy nakoupit a instalovat kde co...česko není vyjímkou...chtělo by to zjistit cenu u výrobce a pak srovnat s dealery výrobku na těch různých ekovýstavách...


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Jasně, je to o filozofii. Bez otázek není odpovědí a bez odpovědí není poznání. Bez poznání zbude hloupost a bratr hlouposti je strach. Já to řeším takhle... netrap se něčím, co neumíš ovlivnit. Je to tak, Božství nechám těm, co o to stojí. Já se budu ptát do konce svých dní, páč toho ještě tolik potřebuju vědět.....Důvěra je potřebná pro sebevědomí a pouze sebevědomý může být cílevědomý. Tehdy můžeš něco změnit.Pokud nepotřebuješ nic měnit, pak to je jiná story.Mezilidské vstahy jsou však téma na jinou diskusi.
Bebe říká:


JBJ: To je úplne iné téma. Nepísal som hore o tom, či sa pýtať a pochybovať, alebo nie. Písal som o tom, kedy otázky a pochybnosti zostanú, čiže odpovedal som na otázku komu a čomu veriť, ale v podstate souhlasím, otázky a pochybnosti nás dělají lidskými, zatímco ne-otázky a ne-pochybnosti nás dělají božskými. Děti se ptají, protože si myslí, že tak lze poznat pravdu, nepoznají jěšte pochybnosti. Ty se teprve naučí od dospělých. Děti se ptají lidí a stávají se lidskými se vším všudy a někdy taky pak pochybují i sami o sobě. Pak se chtějí vrátit do období, kdy se začali na všechno ptát, ale málokomu se to povede, protože pochybností je příliš mnoho.


Mnoho lidí když dospěje, neví kam jít, protože mají ony pochybnosti. Pak se začnou ptát a odpovědi v nich vyvolají strach. Strach způsobí, že se na žádnou z cest nevypraví a celej život jenom přešlapují na místě. Pochybnosti se projevují otázkami. Otázky jsou skryté pochybnosti. Pokud ale budeme sobě a životu důvěřovat, zmizí z něho všechny otázky. A možná se dokonce vynoří odpovědi nastrádané po tisíce generací, co je možná spůsob, jakým došel ke svému poznání i Tebou zmínený Viktor Schauberger.





Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od Bebe »

Len tak pre zaujímavost: Na území bývalého československa v roku 1979 na výstave Flora Olomouc predávali Komunálne služby Jindřichův Hradec magnetický upravovač vody pod obchodnou značkou agroPolaris. Deklarované možnosti mali priniesť vyšší vzrast rastlín, nižšiu spotrebu vody, nižšie zasoľovanie pôdy ako i dlhšiu sviežosť rezaných kvetov.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od Bebe »

Na tomto webe (Prístroj na vysušovanie) je popis pokusu o napodobenie i komerčne vyrábaného prístroja na vysušovanie muriva. Prístroj si možno svojpomocne vyrobiť podľa uvedeného návodu a experimentovať.


Odpovědět