Dokument - tajný projekt : voda.

Vše o vodě na pozemku, koupací jezírka, rybníky...
Odpovědět
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Chtěl jsem si představit molekulu vody, zavřel jsem oči a.... Uviděl jsem ji. vypadá docela jako spermie.


naše všemocná a vševědoucí věda....Představte si, že věda valí naplno a zajímají mne jen dvě věci. zdraví populace a energetická alternativa. nula bodů. Dokonce ani netušíme, čím nahradit fosilní hnojiva.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od QNX »

Jiří Danihel: Naprosto souhlasím a občas se to tady snažím lidem vysvětlovat.


jarda bon jovi: Představu o molekule vody máš pěknou, ale určitě ne správnou :-) Zdraví populace a energetická alternativa ......... vzhledem k věku dožití věda dost slušně boduje. Lidé žijou nezdravě a dokonce do sebe cpou samé jedy, ale dožívají se delšího věku, než když nic z toho nebylo. Já to považuju za úspěch. Co se energie táká, tak věda přinesla spoustu nových objevů .......... že nemá alternativu k něčemu co nemá řešení, to není chyba vědy. Najít dost čisté energie pro 7 000 000 000 rozežraných konzumentů, to je jasná chyba v zadání.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Kdepak ty věci.dosažený věk a zdraví je rozdíl. Že se lidé dožívají vyššího věku při spoustě nemocí není zázrak. Pouze dobrý kšeft , Udržet si konzumenta léků co nejdéle konzumentem. o zdraví není řeč. Stačí kouknout na dětskou onkologii.Nebo na statistiku nemocných, a statistiku příjmu léků a potravinových doplňků. Nejsou schopni učinit člověka zdravějším, než naši předkové.Navíc už se nepracuje fyzicky, takže nikoho nezvalchuje kobyla, nazavalí kláda a neumrzne ve vánici. jen si vypíchne oko v kanclu tužkou.


Na to, jak se jí zdravě,fintnesaktivity  kolik lidi do sebe cpou potravinových doplňků a léků je docela průser, že jsou přecpané dětské onkologie a počet nemocných roste jako nikdy předtím.Milion cukrovkářů tluče na bránu a milion srdcařů.Vyléčit a ne LÉČIT.


Energetické vynálezy.... no, upřímně, o ničem nevím, páč se dnes musí pálit uhlí a petláhve, aby se lidi v zimě ohřáli.Nějaké tepelné čerpadla s efektivitou za horizontem životnosti  nepadají na váhu.


No a výživa rostlin zamrzla řed stodvaceti lety, páč nic jiného neznáme.


Ale je fakt, že když já chodil do školy, říkali nám, že je na zemi 3,5 miliardy lidí. no jo, ale už je 7 miliard. než umřu, může být 10. Tohle fakt nejde řešit. Jináč je podle mne věda hodně bezzubá. Dnes balíkuju tábornickou louku, tak bude brzy čas na páchání setkání.Musím někde najít to téma setkání východočechů a začít agitovat......Nebo jak se to dnes říká....



Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »


to je blbost, že se dnes musí pálit petky a uhlí, aby se lidi zahřáli v zimě...petky palí jen nepřizpůsobivá svoloč ve svých favelách a ghetech...sem tam nějaký ibecilní majitel rodinněho domku, kterému sociálka nepřispěje na otop...a podle čeho soudíš, že tepelná čerpadla jsou neefektivní...??? a že nejsou žádné energetické vynálezy...??? a že výživa rostlin zamrzla před 120 léty...???
jarda bon jovi říká:


Kdepak ty věci.dosažený věk a zdraví je rozdíl. Že se lidé dožívají vyššího věku při spoustě nemocí není zázrak. Pouze dobrý kšeft , Udržet si konzumenta léků co nejdéle konzumentem. o zdraví není řeč. Stačí kouknout na dětskou onkologii.Nebo na statistiku nemocných, a statistiku příjmu léků a potravinových doplňků. Nejsou schopni učinit člověka zdravějším, než naši předkové.Navíc už se nepracuje fyzicky, takže nikoho nezvalchuje kobyla, nazavalí kláda a neumrzne ve vánici. jen si vypíchne oko v kanclu tužkou.


Na to, jak se jí zdravě,fintnesaktivity  kolik lidi do sebe cpou potravinových doplňků a léků je docela průser, že jsou přecpané dětské onkologie a počet nemocných roste jako nikdy předtím.Milion cukrovkářů tluče na bránu a milion srdcařů.Vyléčit a ne LÉČIT.


Energetické vynálezy.... no, upřímně, o ničem nevím, páč se dnes musí pálit uhlí a petláhve, aby se lidi v zimě ohřáli.Nějaké tepelné čerpadla s efektivitou za horizontem životnosti  nepadají na váhu.


No a výživa rostlin zamrzla řed stodvaceti lety, páč nic jiného neznáme.


Ale je fakt, že když já chodil do školy, říkali nám, že je na zemi 3,5 miliardy lidí. no jo, ale už je 7 miliard. než umřu, může být 10. Tohle fakt nejde řešit. Jináč je podle mne věda hodně bezzubá. Dnes balíkuju tábornickou louku, tak bude brzy čas na páchání setkání.Musím někde najít to téma setkání východočechů a začít agitovat......Nebo jak se to dnes říká....






jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »

No, to tvrdím, pokud se ti to nelíbí, musíš můj názor vyvrátit nějakým argumentem.Jináč bude stav takovej, jek jsem napsal.


A protože hodně dobře vím, jak lidé před 120 lety hospodařili a žili, tak budu hodně pevnej v kramflekách.


A koeficient účinnosti se u tč při minus 10 blíží 1. a vo tom to bude.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od Bebe »

Čest všem vědcům, kteří pracují se zanícením a vášní a čest i jejich nezištným pohnutkám, no věda sama o sobě nikdy nemůže naplnit očekávání lidí, protože je pouze rozumová, tedy sterilní, chybí ji cit. Člověk je naopak bytost, která pro svůj plný rozvoj potřebuje vyváženost, v tomhle případé rozumu a citu. A protože věda poskytuje jenom jednu tuhle zložku, její výsledky obvykle nadále podporují tuhle rozumovou část a potlačují citovou. Výsledkem této nevyváženosti jsou důsledky projevující se v bežném životě jako problémy a lidská zlyháni. To, že se dožíváme vysokého véku v tomhle kontaminovaném prostředí je taky zlyháni, protože to vypadá, že je vše v pořádku. Kdo si myslí, že je, ať zvedne ruku.

Jiří Danihel: To, že někdo naletí podvodníkům, není nedostatek rozumu, ale zmatek v citech. I samotní vědci potvrdili, že o nákupech rozhodují emoce, rozumové zdůvodnění jde až následné po koupi.




Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od QNX »

jarda bon jovi: Pokud nevidíš ten ohromný pokrok v lékařství a energetice, tak máš asi dost omezený přehled, nebo omezené názory.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »


Ale vidím pokrok, vidím neuvěřitelný pokrok, solárním panelům trvalo padesát let, než se z družic přestěhovaly na naše střechy, tepelná čerpadla mají návratnost za horizontem životnosti a k baráku mi vedou stejné dráty, jako mému dědovi v roce 1950.


Lékaři mají expertní systémy k diagnostice, mají gama nože a můžou nás bombardovat všelijakejma částicema.Výsledek vidím ten, že umírá mnohem více nemocných, než kdykoli předtím.Proč nás věda a pokrok nemůže učinit zdravějšími?


Bojujeme se stejnýma nemocema, jako naši předkové. Počet amputací při diabetu se nezmenšil, počet mrtvých na rakovinu se taky nezmenšil, počet infarktů taky ne. Umíme laparoskopicky kejkle, přesto trvám na tom, že nám ten pokrok je prd platnej..Nejsme ani zdravější, ani energeticky nezávislejší, ani veselejší, ani štastnější. Ostatní je omáčka...Pokrok jo, ale bez efektu.Počítám, že to bude stejně špatný.....hergot, přihoďte někdo nejaký vonderfůl argumenty, nejen fakt, že jsem slepej a blbej.




QNX říká:


jarda bon jovi: Pokud nevidíš ten ohromný pokrok v lékařství a energetice, tak máš asi dost omezený přehled, nebo omezené názory.





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od QNX »

Jarda bon jovi: Je možné, že k tvému baráku vedou stejné dráty jako v roce 1950. K mému baráku už místo starých hliníkových neizolovaných drátů vedou nové měděné a s izolací, na střeše mám ty "panely z družic", elektřinu z nich mi na střídavý proud převádějí měniče plné polovodičů jejichž parametry si v roce 1950 nikdo nedokázal ani představit. V generátorech pro větrné elektrárny mám permanentní magnety takových parametrů, že si to v roce 1950 také nikdo nedovedl představit. Když jsem navrhoval korečník na horní vodu, tak jsem na to použil počítač, který by v 1950 mohl být tak možná v nějaké sci-fi povídce. Díky tomu jsem ten korečník navrhnul s účinností asi tak o 20% větší. Když jsem to kolo navrhnul, tak technologie pro jeho výrobu byla např. řezání plechů laserem, ohýbání na CNC ohýbačce a dokonce i ta blbá svářečka už není tak blbá a má v sobě mikroprocesor. ......... hele, že ty žiješ technologicky v roce 1950 neznamená, že v tom roce se zasekla i věda a technika. To samé platí i pro lékařství. Stejně jako ty se držíš 60 let starých drádů, tak navzdory poznatků současné lékařské vědy si za svoje nemoce může většina lidí sama. To není chyba věda, to je blbost lidí. Jak na tom budu zdravotně za 30 let netuším, ale energeticky nezávislejší jsem díky vědě už dnes.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Dokument - tajný projekt : voda.

Příspěvek od jarda bon jovi »

To ale není nějaký převratný pokrok, co stojí za vyzdvižení. jsou to drobnosti, které sice jsou nové, ale technologie stará fůru let. devadesát devět procent lidí žere elektřinu z uhelných elektráren, jako naši dědové.Jejich auta jezdí A na stejný benzin či naftu, kotel na ústřední topení žere stejné uhlí, k obilí se sype stejná močovina nebo síran amonnej, ev npk.Doktorům přestávjí fungovat antibiotika po flemingovi a nemají to čím nahradit, páč nic jinýho nevynašli.Hergot, a času měli dost.


Sice mám elektronicky řízenej invertor na svařování či wig tig, ale když potřebuju pořádný železo svařit, elektronický šunty se nechytají. Potřebuješ pořádnej kanon 40 let starej V dílně mi jeden stojí, páč v invertoru zaškrčí a je po něm jak po žabě.Starej bard vydrží věky.... Stejně jako elektrody, který se fůru let nezměnily. větrný elektrárny , nebo vodní elektrárny mají sice o pár procent vyšší účinnost, princip je stejný. Rádi používáme vymoženosti moderní medicíny, stejně skončíme u lipovýho a bezovýho čaje, jako naši předkové.Pokrok nezastavíš, to určitě ne, K motorům spalující naftu jsme našroubovali turba a zvýšili účinnost díky elektronice o celé 3!!!!!! procenta. to je terno za sto let vývoje a výzkumu.Pán Rudolf Diesel by se zaradoval ze své geniality, že jsme technologicky zamrzli......Naše auta umí sice mluvit, ale v principu volant, gumový kola a čtyřdobý spalovací motor. Páni, to je pokrok.Za sto let traktor je traktorem, i když se spoustou vychytávek.Vidím to jináč. Ten dechberoucí pokrok pro někoho může znamenat převratné zlepšení kvality životy, pro mne nikoli.Asi to bude tím omezeným přehledem.


Odpovědět