Jezírko bez fólie

Vše o vodě na pozemku, koupací jezírka, rybníky...
Odpovědět
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od QNX »

Hlad: ryby pro parádu si do rybníčků dává mnoho lidí, proč by to tak nemohlo být? Asi máš malou představivost, ale já si výlov a vypuštění rybníku dokážu představit i bez stavidla. Vždyť tomu nic nebrání ........ vlastně tobě v tom něco brání, ale to je čistě tvé omezení :-)

Uživatelský avatar
Zuzana Saifrová
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2010 13:31

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od Zuzana Saifrová »

Nic jsem nevymazala a klidně ti to napíšu ještě jednou. Nafoukaný NÁFUKO bez kouska citu !!!

QNX říká:

Hlad: kolik ryb můžeš dát do 1m3 samozřejmě záleží na mnoha faktorech, ale pohybuje se to od 0 do cca 70kg ....ale chcípnout můžou vždycky.


Stavidlo .........ale kdepak, nikde není dané, že rybník má vždy stavidlo. Bylo a je mnoho rybníků bez stavidla. Stavidlo je praktické zařízení, ale nedělá rybník rybníkem.


 


Mimotématičtí škodiči: nemůže te si jít nadávat někam jinam? Běžte se hádat třeba do "Různé spory Díl 1." Tohle téma je o vodě. Na sprosté nadávky (a to i ty později vymazané, že Zuzano?) zde není to správné místo. Pokud nemáte co říct k jezírků bez folie, tak raději mlčte.




Hlad
Příspěvky: 248
Registrován: 05 kvě 2010 21:23

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od Hlad »

tož to ja chytráku..vlastně nevidím ani před sebe.....

Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od QNX »

Zuzana Saifrová: Když dojdou argumenty (no, s argumenty jsi nikdy nezačala, tak se o "docházení" ani moc mluvit nedá), tak nastupují nadávky. Někteří lidé sem chodí i pro informace, chápeš? Neobtěžuj je pomlouváním a nadáváním a napiš něco k tématu. To bude mnohem prospěšnější.


Hlad: Tvé příspěvky jsou také velice "hodnotné" :-(


 


To je zase úroveň diskuze, nechcete psát třeba komentáře pod články na novinky.cz ? Tam by se to hodilo lépe.


MilanX02
Příspěvky: 50
Registrován: 20 bře 2011 18:50

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od MilanX02 »

Tady se člověk zřejmě nic konkrétního nedozví,nějak se to zvrhlo v pouhé tlachání o ničem. přesto děkuji  QNX a Zuzce z lesa za odpovědi.Dobré reference má www.rybníkář,ale 600,-Kč za hod. mi přijde hodně tak zkouším pátrat dál.

Uživatelský avatar
Zuzana Saifrová
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2010 13:31

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od Zuzana Saifrová »

Díky za díky, Milane ;-). To mi stačí , nepotřebuji  šest set za hodinu... zuzka z lesa

Milan říká:
Tady se člověk zřejmě nic konkrétního nedozví,nějak se to zvrhlo v pouhé tlachání o ničem. přesto děkuji  QNX a Zuzce z lesa za odpovědi.Dobré reference má www.rybníkář,ale 600,-Kč za hod. mi přijde hodně tak zkouším pátrat dál.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od QNX »

Milan: Záleží na kvalitě rad. Někdy může být rada v ceně 600Kč/hod mnohem levnější než rada zdarma. (Což neznamená, že doporučuji uvedený odkaz, jeho kvalitu neznám)

Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od QNX »


Tak máme na svědomí další jílové jezírko bez folie. Jezírko to není okrasné a je to i ukázka jak by se jílové jezírko bez folie dělat nemělo (například moc prudký sklon stěn). Byla provedena pouze jedna těsnicí vrstva a i ta byla ještě dost tenká, ale vodu to drží :-) Při práci byl použitý i tradiční rybnikářský kyj  (znáte z pohádek) a fungoval perfektně. 


Pár fotek z akce jeZDE


Děkuji šikovným a pracovitým účastníkům :-)





Uživatelský avatar
Petra Stejskalová
Příspěvky: 479
Registrován: 08 pro 2010 22:17

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od Petra Stejskalová »

Fotky jsou velmi podnětné! Skvělé :-) Možná letos taky trošičku kopnu - i když asi nijak moc, stále jsem v zajetí kamenů a suchých zídek...

Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Jezírko bez fólie

Příspěvek od Eltariel »

Škoda , že není k nim zvukový záznam.Pokus sice byl a zrovna v povedené pasáži ,ale nevyšlo to...Tak si to musíte domyslet:-)

Odpovědět