Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Vše o okolo stavby domu
Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

hlavní jsou výsledky...věř a víra tvá tě vyléčí...



Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od mastnacek »

No prave :) a ja chtel rychle vysusit drevo na topeni a ono me to v tom drzelo vodu :) Precet jsem asi dve knizky pak jsem zabrousil i do neceho od Denikena aby to bylo jeste zajimavejsi. Ziletkou se neholim, tak v podstate ted pyramidu nepotrebuju. Jeste hodim takovou perlicku. Ten nas expert na pyramidni energii, co dela ty barevny kuzelky a stavel i tu velkou pro Vanu... v jednom rozhovoru popisuje jak si nechal v tiskarne nadelat kuzely... a ted se podrz.. kdyz to slepi, tak aby to fungovalo tak to da nabit pod tu svoji velkou co ma na zahrade... usmevny ne? Takze vlastne ty tvoje podomacku udelany nefungujou...musel bysese jit nabit k nemu nebo si ji od nej koupit. Tim vlastne skoncilo moje badani v tomto smeru. Je to sasek.



hele nasel jsem fotky z pokusu, je pekne videt jak treba meloun pustil vodu a rajce scvrklo a pod pyramidou se to drzi.



Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

no já nevím...nemohu o tom nic říct, když o tom nevím nic...


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od mastnacek »

Sakrys, tak pokusuj :) Pekne kartonovou pyramidku a soupni tam kus flakoty a kus vedle, my mame doma much i tak dost, plny moucholapky. Ale i z tech mej pokusu je zrejmy, ze pod pyramidou to neco zadrzuje vodu tak nejak pokupe. Moh by se k tomu vyjadrit QNX ten ma dost zanlosti z fyziky i chemie bych rek. Ostric ziletek je patentovany... takze funguje. Kdybych mel pajku a umel letovat, tak bych udelal na stul vetsi a testnul bych zeleninu a ovoce pod ni. Jeste by to slo vylepsit o sitku proti mocham.


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

mi je moc horko na cypoviny...!!!


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od mastnacek »

Na to by mohla bejt dobra pyramidni voda :))) Ale chladek se pod ni nedrzi, to mozna v originale jo :) Koukam ze to budu zase muset vzit vsechno na sebe ja :)


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

vem to na svá bedra teda ty, ogare...postavíme ti permakulturní pomník z dobře uzrálého hnoje a neé jen z chlévské mrvy...


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od QNX »

mastnacek: já se vyjádřil včera, ale můj příspěvek zmizel. Tak znovu. Dělal jsem s tím pokusy asi před 30 lety, tenkrát se o tom psalo v ABC a tak jsem si pár pyramidek postavil a zkoušel jak se v tom nekazí potraviny a brousí žiletky. Nefungovalo to. Pak mám ještě jednu zkušenost z nějaké výstavy v Praze (zhruba také před 30 lety) kde byla postavená velká pyramida ve které se také testovala údajná nekazivost potravin. Byla to dost velká stavba, tuším, že z nějaké překližky. Uvnitř byl stůl kam pokusníci umístili různé potraviny. Já jsem tam byl asi týden po zahájení pokusu. 90% potravin bylo ukradených a těch 10% zkažených. Výsledkem experimentu tedy je, že jídlo se v tom kazí a navíc se v pyramidách víc krade. Já bych v tom teda bydlet nechtěl :-)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od QNX »

mastnacek: jo ...... že je něco patentovaného vůbec neznamená, že to funguje. Nefunkčních patentů jsou tisíce. Vodu ti tam zadržovalo asi omezené proudění vzduchu. Když jsem se věnoval výrobě hudebních nástrojů a řezbařině, tak jsem zase pomalu sušil dřevo v pilinách a žádné záhady jsem v tom nehledal.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Pyramidy a pyramidální konstrukce v permakultuře a ekozemědělství.

Příspěvek od jarda bon jovi »

a protože je placebo efekt mnohem spolehlivější, než si myslíte, tak bych ničím nepohrdal a když tomu věříte, jistě se vám bude pod pyramidou spát a kopulovat lépe, než kdekoli jinde. Budete zdravější, vitálnější a klidnější.....


Ale samolepky proti geopatogenním zonám nebo životní pojištění funguje podobně. Když je máte, spíte líp.


Takže bych to nezatracoval, já si taky věším kopce podkov na zdi pro štěstí......




QNX říká:


mastnacek: jo ...... že je něco patentovaného vůbec neznamená, že to funguje. Nefunkčních patentů jsou tisíce. Vodu ti tam zadržovalo asi omezené proudění vzduchu. Když jsem se věnoval výrobě hudebních nástrojů a řezbařině, tak jsem zase pomalu sušil dřevo v pilinách a žádné záhady jsem v tom nehledal.





Odpovědět