Platba na pracovních wokshopech

Vše o okolo stavby domu
Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »



RADIM BUFFALO TOBIAS říká:


já si je aspoň mohu přečíst ve španělském překladu...

RADIM BUFFALO TOBIAS říká:



no a v česku to zatím nikoho nenapadlo vydat...
Lea Bal říká:

Ja to mam asi jednoduchsie, kedze maso tak ci tak nejem :-)


 


Knizky od Seymoura som videla, starsia verzia bola trochu nudnejsia, novsia s dobrou fotodokumentaciou sa mi velmi pacila, spolu s kamosom sme nad nou ,,slintali", ze co z toho by sa dalo pouzit unho na pozemku. Celkove ja Anglicko raj pre informacie o alternativnych veciach a permakulturnych rieseniach. Jeden z dovodov, preco tu pracujem, je, ze si kupujem knizky do zasoby :-).









Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od drudriger »

u nas se nikdy neplatilo, je to vzdy na clovicku jak si ceni co se tu naucil za dobu kterou tu stravil,nekdo neda nic jinej da 500 za veekend, dohromady to ale vzdy vychaszelo ze se zaplatilo zradlo a veci kolem.je to ale narocne a nerikam ze by to tak mnel delat kazdej.na zadnym kurzu sem stejne nikdy nebyl a je to podle mne pro zacatecniky nez pro zabehjelsi typy.jinak u skorepy sme byli makat v krizanech a ty co se flakali a neustale meditovali a tak museli za kurz zaplatit my sme dostali zaplaceno.myslim ze kdyz je clovek zrucnej a neni linej tak vzdy mu daj najist a neco popit za dobre odvedenou praci, jinak se k vam uz nevrati...


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

já jsem se na 1 takový workshop i už chystal a ten byl zadarmo...ale stejně mi vždy do toho něco vleze...teď musím zase hlídat kachňata, kuřata a krůťata...ob souseda je v šopě kuna a tak bych nerad o to přišel...ale kdybych se chystal něco stavět, tak bych to nechal na zkušených harcovnících a ne na amatérech...minimálně bych se postaral o jídlo a pití pro pracovníky a nějakou vránu bych asi taky musel pustit, když by to bylo třeba...a co to bylo za ty meditující...??? ti óóómmmm...??? záleží taky, ke komu jedeš na workshop...je třeba si zjistit podmínky...určitě bych nejel někam, kde by mi dali k jídlu jen spařený veganský šrot...


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

jinak mi je v celku 1, co kdo a kde jí...ale všichni nejsou vegani a co jsem tak slyšel, všude se ten šrot nabízí...což je myslím diskriminace...a ostatní musí do jídlo do místní knajpy...


Jonáš
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2012 21:23

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od Jonáš »

Naprosty souhlas. Rad bych se priucil, tak kdyby chtel nekdo pomoct v kralovehradeckem kraji, at mi napise. Preferuji dum ze slamy. :)


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

a už máš koupenou slámu...??? za jakou cenu...??? někde chtějí ti vychcanci i 20 kč za balík, jak se dozví, že to je na stavbu domu a někde jen cca 6 - 10 kč...takže je asi lépe mlčet o použití balíku slámy...



Jonáš
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2012 21:23

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od Jonáš »

Já to myslel tak, že bych pomohl ke stavbě někomu jinému a nabral nějaké zkušenosti.


Jana Karlovská
Příspěvky: 2
Registrován: 09 čer 2011 10:16

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od Jana Karlovská »

Ahoj Radime, všechno je přínosné, někdy platíš ty a jindy zase tobě druhý. Někdy to vyhodnotíš jako užitečné, jindy méně. Ale co nechápu, to je tvoje závislost se tady vykecávat. Jez si svá kachňata, kuřata a krůťata a nech prosím na každém, ať si jí třeba šrot. Díky za zamyšlení. Jana


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

aáááá...patrně se ozvala se veganka...!!! já ti ten spařený šrot neberu a ani nikomu...tak o co ti teda jde...???

Jana Karlovská říká:


Ahoj Radime, všechno je přínosné, někdy platíš ty a jindy zase tobě druhý. Někdy to vyhodnotíš jako užitečné, jindy méně. Ale co nechápu, to je tvoje závislost se tady vykecávat. Jez si svá kachňata, kuřata a krůťata a nech prosím na každém, ať si jí třeba šrot. Díky za zamyšlení. Jana





Uživatelský avatar
Martin Janiga
Příspěvky: 6
Registrován: 06 kvě 2013 15:04

Re: Platba na pracovních wokshopech

Příspěvek od Martin Janiga »

ide jej o to, že sa navážaš a dehonestuješ vegánov, akoby tvoje masožrútstvo bolo voľakou ušlachtilosťou. evidentne si niečo kompenzuješ. zamyslenia sa u teba asi nikdo nedoreže...

RADIM BUFFALO TOBIAS říká:


aáááá...patrně se ozvala se veganka...!!! já ti ten spařený šrot neberu a ani nikomu...tak o co ti teda jde...???

Jana Karlovská říká:


Ahoj Radime, všechno je přínosné, někdy platíš ty a jindy zase tobě druhý. Někdy to vyhodnotíš jako užitečné, jindy méně. Ale co nechápu, to je tvoje závislost se tady vykecávat. Jez si svá kachňata, kuřata a krůťata a nech prosím na každém, ať si jí třeba šrot. Díky za zamyšlení. Jana








Odpovědět