Permakulturní zkušenosti

Vše o Permakultuře u nás i ve světě
Odpovědět
Cyril
Příspěvky: 237
Registrován: 31 srp 2012 22:49

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od Cyril »

Jitka Řezníčková: Něco k použití pěnového polystyrenu ve stavbách. Zdá se, že likvidace nebude problém, pokud vrstva PS zůstane vcelku jako deska. Bohužel, v poslední době se objevily keramické tvarovky s dutinami, plněnými polystyrenem. Nevím, jak zde mají vyřešenu likvidaci takového kompozitu. Totiž, jak jednoduše rozdělit PS a cihelný materiál. Řeší-li to výrobce vůbec.


Jinak stavět domeček slaměný či hliněný není dobrý nápad. Sláma má špatné akumulační a mechanické vlastnosti, hlína zase špatnou izolační schopnost. Mohl by být slaměný A hliněný, tj spojení dobrých vlastností hlíny a slámy do jednoho celku. 

Jitka Řezníčková říká:


Já fandím technologiím - na slaměnném či hliněném domě či vedle pár fotovoltaických panelů jako ostrovní systém a solární panely na ohřev teplé vody (ty mohou být také dole), rákosová střecha, zateplení pouze přírodními materiály (jsem zvědavá, jak se bude likvidovat polystyren, z něhož uniká jedovatý styren). Jeho spalováním vzniknou ještě větší fujtably, které bychom pak museli dýchat a dostávali je tak přímo do krevního řečiště.Takže zateplovat jen tím co nemůže být toxické.


Ten domeček přímo vidím na svém dnes už nikoli poli, ale zahradě. Myslím, že se lidstvo k permakulturnímu způsobu hospodaření, hospodaření rukama, kdy na každé semínko, které zasadíš si sáhneš, sklízíš čerstvé ovoce k snídani, zeleninu k obědu a topinambury k večeři, dospěje. Navíc získáš trochu pohybu (sedět 8 hodin u počítače není přirozené), svezeš se na koni kam potřebuješ, paráda.


Současné zemědělství likviduje kvalitu a úrodnost půdy, utužuje půdu a otravuje pesticidy spodní vody. Navíc snižuje biodiverzitu, hubí přirozené škůdce a je proti přírodě. Lepší je s přírodou spolupracovat, než jí škodit. Na otázku, co bude s půdou až přestane rodit zemědělci odpvídají, že ji vrátí vlastníkům.





Joski Fito
Příspěvky: 45
Registrován: 18 kvě 2012 21:47

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od Joski Fito »

   Ale ved naši predkovia kombinovali slamu a hlínu už pred toročím.Toto je presne z roku 1920.Spojili obe dobré vlastnosti a naopak,sláma vylepšuje okrem izolačných aj pevnostné parametry cihel.


 


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od QNX »

Ještě malá odbočka k tomu tavení kovů. Pícku kterou mám na prodej jsem nafotil a TADYje pár fotek. Je to taková ukázka soběstačnického extremismu. Používal jsem to na recyklaci kovů (měď, hliník, mosaz, bronz). Odpad jsem v tom přetvářel na použitelné výrobky. Jako zdroj energie sloužilo dřevěné uhlí které jsem si sám pálil. Samotná pícka je částečně postavená z různého šrotu, vyzdívka z kvalitního žáruvzdorného materiálu. Funguje perfektně. Těch 1150°C se v tom dalo dosáhnout bez problémů. Největší výrobek z té pece byl  zvon ze zvonoviny cca 4,5kg těžký. Když jsem psal o domácím tavení litiny v doma postavené peci, tak jsem to myslel vážně ...... pokud budete chtít, tak takové projekty jsou opravdu reálné i pro amatéra.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od QNX »

Tak co, jdeme do té litiny? :-)


PilotPM
Příspěvky: 130
Registrován: 29 bře 2013 12:08

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od PilotPM »

Ona likvidace panelů taky nebude žádná sláva a jejich životnost je mnohem kratší.


Problém supermarketů spíš vidím ve spotřebytelích, kdy každý chce všeho moc, čerstvé po celý rok, z celého světa, ...




Jitka Řezníčková říká:


Já fandím technologiím - na slaměnném či hliněném domě či vedle pár fotovoltaických panelů jako ostrovní systém a solární panely na ohřev teplé vody (ty mohou být také dole), rákosová střecha, zateplení pouze přírodními materiály (jsem zvědavá, jak se bude likvidovat polystyren, z něhož uniká jedovatý styren). Jeho spalováním vzniknou ještě větší fujtably, které bychom pak museli dýchat a dostávali je tak přímo do krevního řečiště.Takže zateplovat jen tím co nemůže být toxické.





Jiří Danihel
Příspěvky: 228
Registrován: 06 čer 2012 18:21

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od Jiří Danihel »

Joski Fito: Gratuluji k té jedlé řízené džungli (sado-leso raději nepoužívám - zní mi to úchylně):-). Zvlášť jsem vděčný za postřehy ohledně boje proti škůdcům a chorobám zaváděním přírodních metod. Myslím, že jedním z kamenů mudrců permakultury je systém, kde člověk nepřekáží přírodě, ale přitom ji nenechá úplně zdivočet a nenásilně ji přiměje k tomu, aby mu sloužila. Představa mnoha lidí o ideálním světě je příliš umělá a nefunkční. Své tu asi dělá lenost. Je snazší postavit 4 stěny a polepit fototapetou, než léty práce a hledání proměnit kousek přírody v oku lahodící zahradu s užitnou hodnotou, kterou ani za tisíce let tapety mít nebudou. S využíváním technologií v permakultuře už to ale vidím trochu jinak. Je fakt, že s motorovou pilou nebo traktorem má člověk hotovo mnohem dříve. Ale to platí dnes, když do obojího natankujeme naftu či benzín u pumpy. Ropa se nejspíš stále tvoří a tvořit bude, dokud bude fungovat desková tektonika. Ale to je proces velmi pomalý a jeho produkce by pokryla spotřebu snad tisíce lidí. Jezdíme na úspory po našich předcích a naši potomci budou muset pohánět své stroje něčím jiným nebo si opatřit potraviny i výrobky všeho druhu jinými postupy, které fosilní paliva nevyžadují. Proto má v permakultuře prostor každý, kdo o takových věcech přemýšlí a zkouší své nápady zavést do praxe. Nejen zahradníci a sadaři. Nikdo z nás netouží po návratu do pravěku. Proto hledáme i v technické oblasti podobné "triky", jaký se Vám povedl s jezírkem pro ptáky a přirozeným hubením škůdců. Příroda nám skýtá pestrou paletu možností v mnoha oblastech činnosti. Jen se je musíme naučit využívat.


Jitka Řezníčková: Na koni bych se svezl rád. Jen čekám, až budou koňské bazary, kde si člověk bude moci za 15 tisíc koupit ojetou herku, až bude možné přejet na koni z bodu A do bodu B, aniž bych nesčetněkrát křížil silnici, kde mi tu herku může nějaká rozvášněná Audina přeměnit na hromadu biomasy, až bude existovat síť občerstvovacích stanic pro koně, jako to bývalo před nástupem automobilů. Asi si budu muset počkat, až ty řeky valícího se plechu vyschnou. Snad se toho koně dožijí. Jezdíval jsem hodně na kole, ale ani na něm si dnes netroufám na většinu silnic.


QNX: V poslední době koukám na seriál Mistři řemesel na TV Fanda. Každému řemeslu se tam učí trojice lidí, kteří mají k tomu řemeslu nějaký vztah. Po 6 týdnech intenzivního výcviku ve většině případů ještě nejsou schopni dělat tu práci na úrovni pro prodej. Tak si říkám, jakou asi mají šanci lidé, kteří žádné řemeslo nepoznali a k žádnému netíhnou. Preciznost jsme dávno předali strojům a kde to jen šlo, naučili jsme se práci šidit. Kdybychom se vrátili o pár století zpět, asi by nebyl příliš velký rozdíl mezi úředníkem a dělníkem. Snad jen ve fyzické kondici. Když jsem se díval na doškařinu, vzpomněl jsem si na workshopy, kde se permakulturníci leccos ze starších řemesel učí. Jakpak by asi takový absolvent workshopu zvládl udělat nepromokavou doškovou střechu s trvanlivostí alespoň 20 let? Zvládli by to ti, kteří je to učí? V tom seriálu neuspěl na "ostré" střeše ani jeden z učedníků po výcviku. Když si něco patláme pro vlastní potřebu (a hlavně spíš jako zálibu), můžeme to do jisté míry neumět. Ale pokud se někdo v budoucí společnosti bude chtít živit jinak, než zemědělstvím, bude to muset zvládat na mistrovské úrovni, aby mu za to jiný dal (na) žvanec. A když si bude něco vyrábět pro vlastní potřebu, bude na tom záviset jeho jiná činnost. I taková maličkost jako špatně udělaná násada dělá z nářadí zdroj utrpení a snižuje produktivitu práce s ním. Přesto, že vypadá jednoduše.


Jiří Danihel
Příspěvky: 228
Registrován: 06 čer 2012 18:21

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od Jiří Danihel »

Spotřebitelé jsou jen jednou stranou problému. Málokdo nekoupí z vlastního přesvědčení ovoce nebo láhev vína z Jižní Ameriky, když ho má na dosah. Mnozí ani netuší, jak je možné, že je to tak levné - navíc právě to jim vyhovuje, tak proč by protestovali. Kdyby ovšem příjem vzdáleného zemědělce odpovídal příjmu místního zákazníka a doprava komodity byla hrazena pouze tím zemědělcem (a její cena zahrnuta v ceně komodity), bylo by v republice jen pár specializovaných obchodů, kde by si takové produkty kupovali jen ti nejbohatší. A jablka z místních sadů by neměla problémy s polskou konkurencí. Vůbec nejhorší je, že kdo si potraviny sám nevypěstuje nebo nenakupuje u blízkého farmáře, nemá často šanci koupit nic, kromě dovozu. Jeden týden je ve všech supermarketech ve městě brokolice z Itálie, v krámku u Vietnamců taky, protože to nakupují v supermarketu. Ledaže by pán dal přednost týden staré, zvadlé, zhořklé a černající. Ta je ze Španělska. Nemusí se nám to líbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale buďme rádi, že se zatím většina lidí nesnaží zahrádkařit na vlastním nebo nakupovat u farmářů. Byla by tu tlačenice a na mnohé by zbyl zas jen ten supermarket s exotikou.

PilotPM říká:


Ona likvidace panelů taky nebude žádná sláva a jejich životnost je mnohem kratší.


Problém supermarketů spíš vidím ve spotřebytelích, kdy každý chce všeho moc, čerstvé po celý rok, z celého světa, ...





Joski Fito
Příspěvky: 45
Registrován: 18 kvě 2012 21:47

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od Joski Fito »

   Jiří Danihel.Dík.Možno ste to prehliadli ale spomenul som to tam niekde,tú variantu že ako tera tak motorová píla aj môj malotraktor je schchopná po minimálnej úprave pracovať na lieh a ten bude dokedy bude fotosyntéza.A takisto nemám problém uvažovať čo by bolo keby ropy vôbec nebolo.....len sa mi to vidí trocha predčasné.Na návrat ku koňom(ťažným) je času dosť.Neviem si predstavíť dnes viezť konským záprahom čokoľvek kamkoľvek už len preto čo za konským záprahom ostáva (-: -budeme nosiť sáčky(či skôr vrecia) ako pre psov?.Proste na to nie je ešte doba(vyasfaltované čisté mestá),čas (pomalé),efektivita je mizerná,kone vyžadujú celoročne dennú "údržbu" o ktorej pracnosti nemá väčšina ľudí šajnu,+celý rok "spotreba" toho najkvalitnejšieho krmiva je takisto veľká.Aj kedysi ked ekonomiku ťahali kone tak ich v našich končinách mali len tí najbohatší statkári.  


   A ešľte k tým mistrúm.Amici tvrdia že aby sa stal človek na niečo odborník musí tomu venovať aspom 1000(tisíc)hodim práce.Môj osobný názor tak 5000,čo sú vlastne približne 2 roky práce po 8 hodín denne.V tomto kontexte sú veškeré vorkshopy akurát tak úvod do problematiky.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od QNX »

Jiří Danihel: a ty máš dojem, že dříve se z učedníka stal mistr za 6 týdnů? Pokud někdo za těch 6 týdnů zvládne na slušné úrovni základy, tak to považuju za úspěch. No a aby se z něj stal mistr, tak na tom pak pracuje dalších 6-60 let. Když vezmu to odlévání ........ Kohokoliv manuálně zručného jsem schopen naučit odlévat třeba zvonky tak, aby po 6 týdnech mohl vzít své výrobky a prodávat je. Stejně tak ho za tu dobu naučím jak si postavit pec, jak dělat formy, jak dělat patiny, prostě nutné základy ...... Ani náhodou to nebudou mistrovská díla, ale bude to začátek. Ta cesta k mistrovství už bude jenom na něm, tam já mu moc nepomůžu, protože mistr slévač nejsem a asi nikdy nebudu (protože tomu ten čas nevěnuju). Já bych řekl, že to tak je správně, víc bych po 6 týdnech od učedníka nechtěl.


Ivan Permawebovič
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2013 22:07

Re: Permakulturní zkušenosti

Příspěvek od Ivan Permawebovič »

: JITKA ad. / Já fandím technologiím... aneb STAVĚNÍ


- hliněno- slamnaté stavby se staví též, ale jak se třeba na vepřovice tváří stavební úřad, (znáte statika, který se tím zabývá ?)


technologie ad. , já taky věřím, že se to musí vymakat, když se s podobným stavěním začíná a zatím se raději neměří tepelné ztráty podobných objektů,  (tj. bez experimentování to nepůjde), tepelná izolace jsou většinou vzduchové bubliny, čím jsou bubliny větší, tím izolace musí být silnější, (vyjma třeba vzduchových mezer, nejlépe s reflexní izolací, výhodné hlavně pod podlahu), problém výběru organických materiálů je hlavně v tom, že chutná breberkám, plísím a houbám, což plasty ani minerální vata ne. Dřevěné věci se proti breberkám natírali krví či pod. (breberky co žerou dřevo nežerou živočišné látky, údajně to vydrží staletí)  a proti houbám a plísím musela půda větrat, což u tepelných izolací nelze, takže zbývá nalézt nejvhodnější materiály- jedovatou slámu od přírody , nebo eko látky pro napuštění slámy apod. Vypalované jílové kuličky které jsou údajně nenasákavé, mají co do tepelné vodivosti do pěnového polystyrenu daleko - tj. cca 5x silnější vrstva. Takže jaký perma materiál pořádně vybublat ???


Proti běžné stavbě je ale u hliněných vnějších ploch domu nutná vysoká ochrana proti nadměrné vlhkosti zeshora  i zespoda, má smysl tohle stavět např. na Šumavě ?


Pro mne jsou dost překvapující třeba okna, respektive skla bez rámů přímo ve zdi, jinak pokovené sklo nebo dvojsklo považujete za perma ???


Koně - prodejní cena koně se pokud možno udržuje nad cenou masa , kterou by zaplatil řezník. Etologické chování je perma a kůň je stádní stvoření, tj. ideál je mít aspoň 3 členné stádo koňů , kteří se snesou po celý den na pastvinách, kovat se nemusí, ale na veterináře být finanční rezerva musí, i když kůň sežere málo jádrovin i ovoce a zeleniny, tak potřebuje hodně sena, tj. kůň je efektivní hlavně tam, kde za něj není náhrada, ovšem údajně 2 koně utahnou reaktor na bioplyn pro pasivní domek, (jedna zásadní nevýhoda je v tom, že je nutno soustředit exkrementy do reaktoru na bioplyn). Koňů v ČR utěšeně přibývá, byť hlavně pro ježdění, i když pro pěstování žampionů asi taky dobrý.


Odpovědět