Cesta permakultury

Vše o Permakultuře u nás i ve světě
Odpovědět
zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »

drudriger říká:


Začatecčníku.


Chceš li se bavit o PK vyber si jiné fórum, tady neuspěješ. KINGové se na tebe sesypou jak supy a když nebude důvod a ani důkaz vytáhnou si na tebe že, tvoje bejvalka je nespokojená s množstvím dřeva co si ji na zimu navozil..





Ahoj pochopil jsem dobře, že jsi jeden z těch trolů jak o nich píše Qnx ?



No dík  za upřímnou radu, ale zkusím zde ještě najít jiné příklady, Qnx budu vynechávat, dokud se neukáže, že on měl pravdu. Pak se mu klidně omluvím, ikdyž není omluva na místě, když příčina vězí v blbě vybraných fotkách.A ikdyž furt odmítá podat pár fotek pro další vysvětlení, nelámu zatím nad ním hůl, každý má mít možnost se zamyslet nad sebou a případně učinit změnu k lepšímu. 


Snad není celý permaweb jen jeden guru Qnx, ale je tu plno jiných lidí, kteří rádi zveřejnili svou práci pro radost ostatním, aniž by na tom potřebovali stavět živnost či vysávat zkušenosti jiných do svého podnikání. JE to takové trochu divné aby si ze zdejšího webu, pokud jej nějak skrytě neovládá dělal zásobárnu zájemců do svých PK kurzů. 


Je totiž obecně známo, že vlastník či admin webu má přístup ke všem informacím co se zde projedou, takže pak není pro něj problém mít velký náskok při nějaké konfrontaci.


Já už jemu ani jiným nemám co víc napsat k vysvětlení mých pochyb, už jsme to udělal velmi detailně , takže každý ať použije své schopnosti a uvidí je také.


Dík moc





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

zacatecnik: nojo, pro admina není problém poznat, jestli jsi tady už byl pod jiným nickem, ale ze stejné IP adresy. Internet je sviňa :-)


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od drudriger »

Když se budeš zaobírat permawebem, tak poslední rok je tu fakt ticho. ta dobra před tým, tolik urážek, výsměchu, ponižovaní různych uživatelů vedla k tomu že je zde ticho. Sleduji nárust na jiních forech a určite nějaká čast uživatelů než se radčej zesmešnovat, píše jinde nebo nepíše. Nebyl by to první web kde si qnx píše a přispívá ve velkým, myslím že ty co znají storku z webem permakultura.cz také vědí svoje. Ta komunita je širší a není jenom tady. Jinak zajímavé je že při mých náštevách v zahraničí setkávam stejné problémy. internetový válečníci...


Jinak myslím že kopu lidí o PK píše a baví se vesměs slušne na forech o kterých sem již psal. 


Já již sem také moc nepřispívám, radči se věnuji práci na zahradě a pozorování přírody, než hádaním se o tom kdo má pravdu nebo ne. Podle mne to ani ve finále duležité. Spíše se jedná o to kdo jak argumentuje a nebo používa podpásovky atd.


Ano jsem trol ale já se o qnx nechci bavit, a je mi jedno jak mě označuje. 


zacatecniku a muzu se tebe zeptat na tvoje začátky s přesunem zeminy...


Já jsem sice spíše propagátor veselé skromnosti a moc s bagrama nedelám, spíše s kolečkama, ale rád bych vědel jak seš na to ty. Ono celkově by bylo zajímavé vědet kolik lidí v rámci PK přesouvá zeminu. Viděl jsem pár pokusů tady v západných čechách a žádná sláva. Mne spíše přitahuje taková skromnější PK.


Více přesuny zemimy , více pěnez které do toho musíš dát. nejde o to že by člověk nepracoval, dokonce mám ted práce dvě, ale stále to není na to abych si domluvil bagr. a lidi by měli spíše bejt s rodinou hrát se s dětma , pozorovat přírodu atd, než se honit stále za pěnezma.Tým bagr neočernuji, jen říkám kterou cestou jedu já.


Jinak máš pravdu, a já si zde svoje fotky nedám, posledné forum co sem tu měl jsem musel zavrit, kvuli neustalim rypalum Kingum, ostatne i tento příspěvek dostane určitě peprnej komentář, ale já si s toho nic nedelám. trotl netrotl.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

drudriger: nechceš si zemní práce založit samostatné téma? Tady bys třeba mohl předvést nějaký pokrok na svém projektu.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od drudriger »

qnx , již dávno sem tě požádal a ty si to dodržoval, a nebavili sme se tady, dobře víme že to nikam nevede, já sem se tu bavil se začátečníkem a ne s tebou. ty mne považuješ za trola tak se mnou nestrácej čas. Svůj projekt prezentuji již jinde, nemusím na každém sloupu vyset.......


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

drudriger: Pokud zde nechceš prezentovat svou práci a to jak proměňuješ své okolí, tak si najdi/založ jiné téma. Chápu, že jsi chtěl přihodit jedovatou slinu, ale sem to nepatří.


zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »

QNX říká:


zacatecnik: Smiř se s tím, že tohle téma jsem nezaložil pro tebe. Jediné co ti můžu říct je: NA OBOU FOTKÁCH JE VYFOCENÉ STEJNÉ MÍSTO. Takže se pomalu smiřuj s tím, že jsem už dávno vyhrál :-)






Vyhrál si možná tak doma u sebe za stolem čaroději :-),


osobně ti nemám jak smeknout na základě nevhodných fotek, od počátku naší komunikace, bez jediného tvého použitelného vysvětlení těch rozporů, kdy sis prostě postavil hlavu, že nic nemáš potřebu vysvětlit (což ti samozřejmě nikdo nebere, ale na  něco to ukazuje) a dokud neukážeš jiné fotky máš prostě smůlu a mě je taky jedno, že to zůstane otevřené.


Chápu, hold vlákno určené slepým, a aby to neměli tak jednoduché s nevhodnými fotkami vhodnými akorát pro jakoukoliv manipulaci dokud nepřibudou ostatní fotky tentokrát prokazatelné a jednoduše neukážou jak to je.


Zajímavé je, že ani neřekneš, nepotvrdíš, že tu novou fotku (dle tvých tvrzení) nebylo možno pořídit ze stejného místa poblíž cesty a mnohem dále od budov jako u té staré, jen kvůli tomu, že ti tam snad vyrostla ta zeleň ? Stačí popojít o 2-5m od cesty vlevo mimo zeleň a uvidíme vše ze stejného místa, pěkně dozadu na hory a krajinu, a možná se nám překvapivě srovná i ten slušný kus země co se týče původních sklonů terénu a maximálně budou v zákrytu stromů části těch budov.


Přeju ti štastnou ruku při lovu nových oveček :-), asi tu je pro to dobré podhoubí, soudě dle téměř nulové reakce jiných lidí než patrně osobních účastníků kurzu a daného místa v případě nové fotky, když bohužel nemohou být pro skutečné porovnání na daném místě o těch 15 let zpátky, kdy jsi něco začal dělat a ta stará fotka prostě zcela odporuje v teréních křivkách té nové.   A šmitec :-) 




Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

zacatecnik: Tvoje prohra spočívá v tom, že jsi od začátku mimo. Prostě to je stejné místo. Rozpory na těch fotkách žádné nejsou, pouze tvoje chybné konstrukce a spekulace. Víš co, dej sem nějaké vhodné fotky demonstrující jak jsi své okolí proměnil ty. Třeba se něco přiučíme. Ano, ze stejného místa to vyfotin nešlo, protože by překážela zeleň. Ano, o pár metrů za tou zelení by to vyfotit šlo a hory pak vidět budou. Každý kdo u nás byl, tak ví, že ty hory tam stále jsou a že jsem je neodbagroval :-)



zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »

QNX říká:


zacatecnik: nojo, pro admina není problém poznat, jestli jsi tady už byl pod jiným nickem, ale ze stejné IP adresy. Internet je sviňa :-)





Však ho požádej mě je to fuk :-), pokud je dobrý admin, nic by ti neměl poskytnout ani z kamarádství, protože jsem ti nic neudělal a ty jsi zatím ten co si tupě stojí na obou botách a nechceš vyjít s foťákem ven.  


Pokud stojí za prd a ukaže to na poměry důvěryhodnosti tohoto webu a hlavně kdo a jak má přístup a na základě jakých důvodů zde dochází k poskytování informací jednoho uživatele druhému, pak to bude pěkná vizitka tobě i tomuto webu.


Ty si fakt asi nějaký starý estebák, že musíš člověka proskenovat jak komunista v největší ráži ? Ale posluš si, udělám pak taky nějaký důkladný sken. Ale pak tu admin rozvíří něco, co mu za to nestojí a že by mě odstranil banem či blokací přístupu za nic ?  No pak máš asi nějaké hodně dobré vztahy s adminem tohoto fora nebo snad vlastnické, podívej kde mě až ty tvé podněty dovedou ?.


Tak si pochutnej porovnej IP adresy, jen do toho synku, nechej si vyjet jako obyčejný uživatel moji kompletní osobní korenspodenci a další věci, do které by ti nic nemělo být, ale asi to tu bude celkem normálka. Jsem sám zvědav co z toho vyplyne.


Mám pak začít taky používat mocné nástroje Googla o tvé identitě na netu a udělat zde slušný výpis tvé asi "čisté" osobnosti a pak poprosit pár kamarádů hekrů o další drobnou pomoc ? Já to nemám v úmyslu a ani to nepoužívám, ale na tvou objednávku si s tím dám práci. Chceš to ? Co tím ty vlastně sleduješ ?


řeč byla celou dobu o technických věcech resp. rozporech, na které jsi nechtěl odpovídat, a ty jak už nevíš kam (když  neumíš nafotit nyní dvě primitivní fotky (nemyslím ted po tmě) a ještě ti píšu z jakého místa by to bylo OK) tak se doslova vyživáš v tom jak si člověka vychutnat jiným způsobem.


Víš jak se tomu říká ? - podlost a vychcanost, co používají osoby, které se dostanou do úzkých svou vinou. A krysy dokonce atakují i lidi, když se dostanou náhodou dostanou do jedné místnosti s nimi do kouta a nemají chudáci kde utéct.


No doufám, že ostatní sledují tvůj styl komunikace: manipulativně psaný příspěvek, dotaz, haltnutí se a označování dotazujícího trolem, pak šumfuk přístup, poté namísto primitivních důkazů si dáš raději tu práci s rozborem jako tvrdý paranoik zda nejsem jeden z mnoha trolů co ti asi ukazují nějaké zrcadlo, no a hlavně vyšťourat tu identitu, protože to je mnohem podstatnější než technické vysvětlení původního rozporu u kterého to začalo. To je fakt příklad pěkný následování.....


Si fakt čaroděj, ale ne ten příjemně zelený, ale hnusně černý ve své duši. Tak bojuj, hlavně se svým egem, když už technické znalosti k tomu nejsou k dispozici.


Tak co končíme nad nevyjasněným akta X ?, technickou argumentaci jak vidím jaksi neovládáš,  pokud jí není jen to co si dosud předvedl, ale ta se nazývá zcela jinak....





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

zacatecnik: Ty jsi opravdu paranoidní. Zajdi s tím za nějakým odborníkem.



Odpovědět