Cesta permakultury

Vše o Permakultuře u nás i ve světě
Odpovědět
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

zacatecnik: Nečekal jsem, že ty bys dokázal uznat chybu, nečekal jsem ani omluvu. Celou dobu tady píšeš, že jsem podvodník co manipuluje s fotkama a že vsadíš svou kůži .... a když dodám důkaz, že místo je stejné........ nojo, anonymní superhrdina :-)


zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »

A kde tady ten důkaz mohu najít ?, mne fakt nezajímá web ješitného trola, který z nepochopitelných důvodů nechce ten důkaz ukázat na veřejnosti, ale na nějakém odfiltrovaném webu o nepohodlnou pravdu. Z jakých důvodů se mě snažíš furt dostat na svůj web ? Já se tam dostanu skrze jiného člověka, nebo raději více lidí, kteří by byli ochotni to pro mne udělat, samozřejmě s odstupem času, abys nehledal jako tamní admin záznamy, který z těch chudáků by mohl mít se mnou souvislost ? OK ?. Pak budeme pokračovat dál a až ty fotky uvidím mohu ti dát to co žádáš.


Veřejně ti tady říkám, že dostaneš mou omluvu, až sem tu průkaznou fotku, nebo raději i těch devět nahodíš (kdyby se ti to náhodou zase nepovedlo) a bude zcela jasná souvislost všeho v okolí. Ukončíš tím nic jiného než manipulaci, alespoň u jednoho tvého článku, ostatní tvé zatím ani nehodlám studovat, předpokládám, že tam bude většinou ta nějak "smysluplně " nakousnutá informace, kde její zbytek se dozví kdokoliv kde ? -


no přeci na jediném místě - uzavřeném, dobře placeném VIP místě odchycených oveček z Permawebu.



Víš kamaráde náhodou jsem si prošel jeden docela zajímavý text, co tu byl pěkně a trefně napsán na tvou adresu na pár řádcích oproti mému odkrývání tvé manipulace s lidmi zde, asi zcela slušným a mnohem déle zde fungujicím člověkem než ty sám. A soudě dle jeho profilu, nejde o tvou oblíbenou kategorii trolů, ani neslušně komunikujícího člověka. A už to tu visí nějaký ten rok, takže asi to s tím mým trolením vůči Qnx PR manipulaci nebude tak horké.....


Co je spíše k zamyšlení, je to co tě vede ke zneužívání tohoto webu, jehož asi nebudeš vlastníkem, pro tvé čistě výdělečné činnosti. A je zvláště divné, že ti to tu tak dlouho někdo toleruje a platí ti ze svého jen místo pro tvou reklamu.


VLK
Příspěvky: 3
Registrován: 29 říj 2014 17:18

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od VLK »

Dobrý večer,


sice jsem svůj úvodní vstup do diskuze uskutečnil již v podvečer, ale asi se někam zatoulal. Možná byla chyba, že jsem to napsal vzápětí po registraci. Tak snad napodruhé ve stejném duchu...


Více než rok sledujeme diskuse na permawebu. Myslím, že nám to pomohlo upravit naše názory a "projekty" díky vašim názorům, připomínkám a radám diskutujících v mnoha fórech. Neměl jsem v úmyslu nás zde registrovat, nicméně vývoj této diskuse mě natolik překvapil že jsem se rozhodl tak učinit.


Jediný výsledek střetu, který nebude mít vítěze, může být znechucení nás ostatních nad oběma. Fotky od QNX sice nejsou úplně zřejmé resp. jejich shoda místa, Co je však nejdůležitější, je rovina chápání příspěvku. Pokud zde kdokoliv napíše cokoliv není na mě abych soudil pravdu. Je na autorovi, zda se na sebe s úctou ráno podívá do zrcadla, nebo bude dětem s hrdostí povídat jak si to zase užil.


Úvodní myšlenka této diskuze je přitom vcelku zajímavá a je opravdu škoda, že jste to pánové posunuli až do roviny osobních útoků. Osobně se QNX divím, že argumentuješ fotkou na jiném webu a nevyvrátíš osočení zde, kde to vzniklo. Pokud máš tedy potřebu se k tomuto vyjadřovat. Nahrává to tak trochu úvahám o "nezištných" důvodech.


Neznevažujte své vstupy v minulých diskusích,nechte vychladnout své hlavy a otočte na nový list.


Dobrou noc


zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »

Jo a jinak přijímám tvou nabídku pro osobní setkání, kdo komu svou kůži bude muset nabídnout je ještě ve hvězdách a myslím, že než najdeš potřebnou odvahu na to setkání dorazit, tak se do té doby ještě výrazně změní tvůj styl jednání k lepšímu. Aby ta schůzka měla smysl. Oba dva se možná můžem něčím obohatit, ale ne když v tom budeš vidět tak jednostranně jen ty prachy.


zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »



VLK říká:


Dobrý večer,


sice jsem svůj úvodní vstup do diskuze uskutečnil již v podvečer, ale asi se někam zatoulal. Možná byla chyba, že jsem to napsal vzápětí po registraci. Tak snad napodruhé ve stejném duchu...


Více než rok sledujeme diskuse na permawebu. Myslím, že nám to pomohlo upravit naše názory a "projekty" díky vašim názorům, připomínkám a radám diskutujících v mnoha fórech. Neměl jsem v úmyslu nás zde registrovat, nicméně vývoj této diskuse mě natolik překvapil že jsem se rozhodl tak učinit.


Jediný výsledek střetu, který nebude mít vítěze, může být znechucení nás ostatních nad oběma. Fotky od QNX sice nejsou úplně zřejmé resp. jejich shoda místa, Co je však nejdůležitější, je rovina chápání příspěvku. Pokud zde kdokoliv napíše cokoliv není na mě abych soudil pravdu. Je na autorovi, zda se na sebe s úctou ráno podívá do zrcadla, nebo bude dětem s hrdostí povídat jak si to zase užil.


Úvodní myšlenka této diskuze je přitom vcelku zajímavá a je opravdu škoda, že jste to pánové posunuli až do roviny osobních útoků. Osobně se QNX divím, že argumentuješ fotkou na jiném webu a nevyvrátíš osočení zde, kde to vzniklo. Pokud máš tedy potřebu se k tomuto vyjadřovat. Nahrává to tak trochu úvahám o "nezištných" důvodech.


Neznevažujte své vstupy v minulých diskusích,nechte vychladnout své hlavy a otočte na nový list.


Dobrou noc





Vlku, já s tvým návrhem nemám problém a osobně ti děkuji za to vyjádření, a jak vidíš ani nemusím znát tvou totožnost, protože ta u normálních lidí se společným zájmem není v počátku vůbec podstatná. Klidně s tvou pomocí můžeme tomuto webu navrátit asi ztracenou reputaci a klidně z toho může vzejít nějaký kodex toho co tento web a komu zajišťuje. Jen dávej bacha na zákaz vstupu na web Qnx dle jeho IP skeneru, nerad bych ti toto jeho místo tímto zablokoval.



Zkus to se mnou jako Trolem, pokud sám uvidíš, že umím jednat adekvátním způsobem komunikace na tomu odpovídající čistotu záměru dané diskuse, snad se i ostatním konečně rosvítí, že ten pro koho je zde web jen tlachárnou jak sá píše, zásobarnou asi jednoduše manipulovatelných lidí do kurzů a zároveň výhodným reklamním místem, které mu asi opravdu platí někdo jiný jen tak z radosti - nejsem já.


A nemám ani v úmyslu dělat PK kurzy, aby mne mohl Qnx obviňovat z nenávisti či závisti.



Dík



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

VLK: Mohl bych dát tu fotku sem, ale nechci. Dal jsem sem dvě fotky z vlastního projektu, kde je zachycený nějaký vývoj za cca 15 let. Myslel jsem, že by to mohlo být zajímavé. No, ale pak se sem přišel začátečník mstít a nadělal z toho paseku zcela mimo původní téma. Proč sem nechci dát tu třetí fotku? Beru to jako formu protestu. Pokud zde nejsou dodržována ani hrubá pravidla slušného chování, tak nemám žádnou chuť vkládat další fotky. Diskuzní fórum soběstačnost je zcela zdarma (jo, jsem na prachy jak tady píší trolové, proto ten strašnej vejvar) a pokud někoho zajímá kdo tu měl od začátku pravdu a kdo byl mimo a jen sprostě útočil, tak si to může ověřit. Koho to nezajímá, tak se tam podívat nepůjde. Je to otázka svobodné volby. Kdo uvěří pomluvám trolů ......... vlastně mi to ani moc nevadí. Takový člověk nepatří k lidem jaké bych chtěl potkat a pokud ho to odradí od setkání se mnou, asi by se to dalo považovat za pozitivní efekt. Já mám raději lidi s vlastním rozumem, co si udělají vlastní názor teprve až na základě osobní zkušenosti. Dokonce mám raději i hulváty co maj koule na to, aby mi řekli že jsem debil ...... ale dokážou to udělat přímo, do očí a ne jako nějaký anonymní hrdina na netu vtipně měnící nicky.  Kdybych měl vyvracet každé lživé obvinění, které zde padlo, nedělal bych nic jiného. Já mám čisto a za tím co píšu a dělám si stojím.


Máš pravdu, že podobná diskuze lidi odradí. Nežijeme v ideálním světě. Slabé kusy odpadnou.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od mastnacek »

Vidis a ja bych ti radil taky abys tu fotku dal sem. Zavrit mu hubu. Je to uz dooost otravny tema. Je uz vic nez jasny kdo je zacatecnik. Styl psani to po case provali. Prijde me to jako jakasi forma nasrani na to jak to na svete chodi. PK je jen modni vlna co nekho nadchne a pusti. Jestli QNXe drzi uz tolik let tak ma muj obdiv a i to ze se tim zivi. A ze je na prachy? A co? Jsou potreba, ne kazdej chce menit neco za neco. Necejtim se jako ovce a jsem rad ze nekdo odpovida na moje otazky i kdyz uz jich moc neni. Jestli te sere zacatecniku neco, tak si zaloz tema nebo si dejte sraz. Tohle je trosku smesny. Cely to pak pusobi tak, ze PK se zabyvaji idioti.

QNX říká:


VLK: Mohl bych dát tu fotku sem, ale nechci. Dal jsem sem dvě fotky z vlastního projektu, kde je zachycený nějaký vývoj za cca 15 let. Myslel jsem, že by to mohlo být zajímavé. No, ale pak se sem přišel začátečník mstít a nadělal z toho paseku zcela mimo původní téma. Proč sem nechci dát tu třetí fotku? Beru to jako formu protestu. Pokud zde nejsou dodržována ani hrubá pravidla slušného chování, tak nemám žádnou chuť vkládat další fotky. Diskuzní fórum soběstačnost je zcela zdarma (jo, jsem na prachy jak tady píší trolové, proto ten strašnej vejvar) a pokud někoho zajímá kdo tu měl od začátku pravdu a kdo byl mimo a jen sprostě útočil, tak si to může ověřit. Koho to nezajímá, tak se tam podívat nepůjde. Je to otázka svobodné volby. Kdo uvěří pomluvám trolů ......... vlastně mi to ani moc nevadí. Takový člověk nepatří k lidem jaké bych chtěl potkat a pokud ho to odradí od setkání se mnou, asi by se to dalo považovat za pozitivní efekt. Já mám raději lidi s vlastním rozumem, co si udělají vlastní názor teprve až na základě osobní zkušenosti. Dokonce mám raději i hulváty co maj koule na to, aby mi řekli že jsem debil ...... ale dokážou to udělat přímo, do očí a ne jako nějaký anonymní hrdina na netu vtipně měnící nicky.  Kdybych měl vyvracet každé lživé obvinění, které zde padlo, nedělal bych nic jiného. Já mám čisto a za tím co píšu a dělám si stojím.


Máš pravdu, že podobná diskuze lidi odradí. Nežijeme v ideálním světě. Slabé kusy odpadnou.





Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od drudriger »

Já s tím také problém nemám.jedna vec je ale duležitá. já sem tady v té diskusy qnx ani nespomenul, pak z ničeho nič jsem byl označen za trola, což mi nedalo. Poslední diksusy co jsem zde vedl sem kvůli qnx musel uzavřít


http://permaweb.cz/forum/topics/vesela-skromnost-vize-zkusenosti-potencial?id=5267424%3ATopic%3A98976&page=7#comments


kvuli neustale osočování a zesměšnování.


Tak již jsem radči nepíšu, ale když me i tak QNX označuje za trola tak mi to proste nedá.


Mne nevadí jeho práce ale to jak se chová k lidem je děsivý.


Forum sobestacnost, kdyz tam dám své fotky tak se stávají majetkem fora, čiže qnx, nemínim tam proto dávat své fotky



15. Uživatel svou registrací dává souhlas ke zpracování a archivování uvedených údajů. 



Já již dál do této diskuse psát nebudu, problém ale je že když si pořádne pročtete tudle diskusy zistíte že ten co tu napdá obvinuje lidi je qnx to že se pak človek brání je považováno za trola.


Je mi to v celku fuk, já zde již radči svuj projekt nepropaguji, ne kvuli zacatecnikovy ale kvuli qnx ktery nedokaze tolerovat to ze sou i jine cesty jak se da PK dělat. Já mu přeji s jeho prácí hodně úsppěchu i tech peněz ale at se již konečne začne chovat k lidem jako lidem a ne jako k prasatum. Nikdo mu nebere jeho znalosti, ale již by se mohl trochu zaměřit i na lidi a najiít spůsob jak s nima vycházet.


qnx ty neodpovídáš na otázky, mlžíš, tady se te nekdo ptal že jak víš že tech odborníků je 10 ty si napsal že jich je více. To pak všechno co napíšeš můžu považovat za to mlžení a ptát se na vše a ty to změníš.promin ale to také není v komunikaci moc dobré řešení.


Mne již si zesměšnil dost , myslel jsem že je dohoda o neútočení, proč mne pak bezdůvodne označuješ za trola. já si tvoji práci vážim a nechávam na pokoji.


já tu rovnováhu nenarušil, tak skus pro příšte tolerovat a nenavážet se do mne.


mne je jasný že poslední příspěvek je vždu od tebe, ty totiž tu dobrou pověst potrebuješ, já si na internetovém guruství nebazíruji a v klidu se zase startím do propadlin.


Ohledně pomlouvání, nikdy sem proti tobě neřekl nic co by nebyla pravda, píšeš že se propadneme do propadlišt, né ja tu jsem a stále za svou pravdou budu stát, já te totiž nepomlouvám, ty věci se stali a nic na tom nezměníš.Ty ale trvdíš že se tak nestalo nebot jsem trola  a debil tomu říkám argumentace.


říkáš že sme se tu na tebe sebehli, ale qnx , ty si se sebehl na mne.....


Nic já tady opět na nějakou dobu končím, to jestli dál bude dohoda o neútočení je na tobe, já te tu rok ani nespomenul.


Užívej


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

drudriger: Kdybys někdy poslouchal to co říkám a četl to co píšu, tak bys věděl, že můj přístup k PK je naopak velice tolerantní. Velice často vystupuju proti tomu, když někdo tvrdí: V PK se musí, nebo v PK se nesmí. Netolerantní jsem k omezování, lžím a bludům ......... ale různost přístupů v PK považuju za prospěšnou. Drudo, lžeš a pomlouváš, jen si to přiznej. Například jsi tady zase vytáhnul tu svoji lež o tom, že jsi pro nás jel pracovat na kurz a my jsme ti nezaplatili ........ no, nezaplatili jsme ti, protože jsi byl pouhým neplatícím a neplaceným účastníkem workshopu a my jsme ani nebyli organizátoři té akce (byl jsem tam jenom pozvaný jako jeden z lektorů). Pokud ti něco slíbil organizátor a nezaplatil ti, řeš to s ním. Já s tím nemám vůbec nic společného. Jenom jsi tenkrát chtěl udělat podraz a vydíráním z nás vytáhnout nějaký prachy (nezaplatíš, rozhlásím to na netu). Podobně lžeš i v těch ostatních případech. Jak jsi vstoupil do této diskuze si může každý najít. Je mi tě líto.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od drudriger »

Tak sem zvědavej.


na kurz jsem byl zván organizátorem jakožto za úplatu. organizátor mi po akci sdělil že mám ty peníze nárokovat u vás tot vše. To že vy ste dostali vaši část penez nekolik set korun za hodinu a dohromady teda peknych par desitek tisic vam neberu, organizator akce mi jasne řekl že mám moji jednu tisíckorunu žádat od vás. Na míste jsem byl a svoji práci jsem si udělal a od vas jsem penize zadal.


Je zajimave kdyz ze s toho baliku ste nedokazali dat to malo co jsem zadal za tu praci co jsem udelal.


A ješte nakonec si napsal že podáš na mne trestný oznámení za pomluvu, jen si ho dej, je to pěkní PK přístup 


Meho kamarada elixira, ktery za tim co ja jsem byl na brigade(nakonec nezaplacene)si obvinil s toho že jsem to já. On tady za mne hlídal zvířata na nase male farme. kdyz i on tady jasne napsal že ste mi nezaplatili tak si si vymyslel ze to jsem já jen piši pod jinim nickem.


Já vás vydíral?


prosimtě, ty si myslíš že mne tisic korun vythne z bídy a stojí to za vydírání. když mi ale renovomovaný lektor PK řekne že si vymíšlím a lžu tak sám nevím co si mám myslet. ne nebudu te z ničeho obvinovat, v klidu na mne vysypej další věci. 




Jaké další podobne lži ješte šířim qnx?



Když píšeš jak si tolerantní k jiním přístupům k PK jak si mám vyložit tvoji aktivitu neustále zesměšnování mne a aktivit na kterých se podílí celé naše sdružení.



Spátky k té pomluvě.


Já sem to nechal tak ale když ti mne zde neustále osočuješ a to sem ani nepřispívám. tomu říkám známka kvality...



Odpovědět