Cesta permakultury

Vše o Permakultuře u nás i ve světě
Odpovědět
zacatecnik
Příspěvky: 50
Registrován: 22 říj 2014 19:10

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od zacatecnik »

Ty si blábolista, ukaž jak jsi přišel na to, že jsem nějaký ten dotyčný o kom furt mluvíš, protože vidím, že nějaká PK tě vůbec nezajímá jde ti o kádrování a poměřování kdo má většího. Ale důkazy hoď prosím tě sem, ne na internu, tam tomu nebudou rozumět.


Vždycky používáš takovéto nesmysly ?, zatím jsi zde nikomu neukázal v čem jsem tě pomlouval, chtěl jsem jen lepší foto a informace k tomu PR článku a nicneříkajícím fotkám, nic víc. Běžně ti stačí říct ostatním "tak to je" a oni bez remcání jdou za bačou, klidně i na jinou louku ?


Udělej si tam klidně celou galerku, počkám až to tu někdo zkopíruje a můžeš mu pak dát zase podle IP zákaz.


Nevím z čeho  si furt tak připosra.... když tedy víš, že fotky jsou ze stejného místa a můžeš být vysmátý. Když to tak bude, nemám problém to přijmout, protože jsem to chtěl od začátku, abys mi to nějak více prokázal. Co je na tom divného, že se náhodou mignu díky velmi blbě vybraným a popsaným fotkám ?


No aspoň máš o čem psát na svém webu.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od QNX »

zacatecnik: Upozorňuji, že fotky, obrázky a texty na sobestacnost.cz jsou chráněny autorským zákonem a bez souhlasu autorů je není možné dále šířit.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od mastnacek »

Trosku uz otrava, ani nema smysl to cist. Co uz sem nelozi JBJ, tak informacni hodnota permawebu sla rapidne dolu. Doufam ze ho nazavalila prerostla dyne a neni v panu. Z myho pohledu je to tady mrtve a ani zacatecnikovo prskani ( nejspis zavistive ) to uz neozivi.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od drudriger »

To se ani číst nedá qnx.


jak to můžeš vědet že začátečník a nejakej PetrNJ má stejnou IP ? to snad ví jen admin a admin předci nejsi nebo se něco změnilo.?


Nebudu přilévat olej do ohně ale trochu přileji, každopádne není nic férové to že sem fakt píšeš články a odpovídaš na soběstačnost. Tobe jde fakt jen o ten byznys. 


Za tu dobu co sem chodím sem již od tebe dostal všelicos, od nařčení že tahám málo dřeva až po veselou neskromnost.O tahání se 300 km za váma na váš kurz kde jsem měl za úplatu pomáhat stavět teepee a kadibudku nakonec bez úplaty ani nemluvne. Promin ale budu to řikát ,seš na prachy a z koho ty prachy netrčí tak se k němu chováš tak jak sme na tomto webu zvyklí. Nebodaj aby měl někdo kritiku. Tvůj web soběstačnost si piš co chceš, tady se snaž používat pravidla tohoto webu, což ale tobe jejich porušování vůbec nepřekáží.


Jinak jestli ty dáváš svoje fotky na soběstačnost, tak moje fotky sou na mých stránkach a nemusím sem k tomu dávat PR článek. Mé stránky si každý najde bude li chtít


Je zvláštní jestli PK je o dobré značce a snaze mít stále čistí štít bez kritky a nebo je PK snahou človeka o udržitelnejší svět jak po stránce materiální tak i lidské.Jak postavit pěstovat a žít v společnosti kde lidi spolu spolupracuji a mají solidaritu a ne nevraživou konkurenci a snahu očernit druhého pro zachování svého vlastného štítu.


Pěkní pracovní den přeji všem permakulturistům který jěšte ve 2 ráno potřebují na netu dávat dokopy svůj PR profil.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od mastnacek »

Ty voe, mimo tema jo? Svet ma daleko jinsi problemy nez jestli si tady QNX dela reklamu. Coz si jen tak bokem myslim ze nedela nebo opravdu minimalne.  Jestli nekdo pujde na kurz pujde tam i tak  a kdyz nekdo na kurzy pece, tak na ne bude hazet bobek dal. I kdyby se vsichni na svete chovali jako QNX tak tady bude celkem pekne.




drudriger říká:


To se ani číst nedá qnx.


jak to můžeš vědet že začátečník a nejakej PetrNJ má stejnou IP ? to snad ví jen admin a admin předci nejsi nebo se něco změnilo.?


Nebudu přilévat olej do ohně ale trochu přileji, každopádne není nic férové to že sem fakt píšeš články a odpovídaš na soběstačnost. Tobe jde fakt jen o ten byznys. 


Za tu dobu co sem chodím sem již od tebe dostal všelicos, od nařčení že tahám málo dřeva až po veselou neskromnost.O tahání se 300 km za váma na váš kurz kde jsem měl za úplatu pomáhat stavět teepee a kadibudku nakonec bez úplaty ani nemluvne. Promin ale budu to řikát ,seš na prachy a z koho ty prachy netrčí tak se k němu chováš tak jak sme na tomto webu zvyklí. Nebodaj aby měl někdo kritiku. Tvůj web soběstačnost si piš co chceš, tady se snaž používat pravidla tohoto webu, což ale tobe jejich porušování vůbec nepřekáží.


Jinak jestli ty dáváš svoje fotky na soběstačnost, tak moje fotky sou na mých stránkach a nemusím sem k tomu dávat PR článek. Mé stránky si každý najde bude li chtít


Je zvláštní jestli PK je o dobré značce a snaze mít stále čistí štít bez kritky a nebo je PK snahou človeka o udržitelnejší svět jak po stránce materiální tak i lidské.Jak postavit pěstovat a žít v společnosti kde lidi spolu spolupracuji a mají solidaritu a ne nevraživou konkurenci a snahu očernit druhého pro zachování svého vlastného štítu.


Pěkní pracovní den přeji všem permakulturistům který jěšte ve 2 ráno potřebují na netu dávat dokopy svůj PR profil.





Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od drudriger »

Takze kdyz do nekoho sije qnx je to v poradku, kdyz sije do nekoho qnx tak ma svet daleko jinsi problemy.


zajimava dedukce.


Mimo tema.? nebyl mimo tema jiz celi tendle prispevek se dvoma fotkama od qnx?



Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od mastnacek »

Vsak ja si ho nezastavam. Vis jak to je s tema oslama atd. Ze mate spory to je taky vase vec, si to vyrikejte nebo po SZ a je to. Me tyhle chujoviny nezajimaj ani z jedny strany.

drudriger říká:


Takze kdyz do nekoho sije qnx je to v poradku, kdyz sije do nekoho qnx tak ma svet daleko jinsi problemy.


zajimava dedukce.


Mimo tema.? nebyl mimo tema jiz celi tendle prispevek se dvoma fotkama od qnx?






Cyril
Příspěvky: 237
Registrován: 31 srp 2012 22:49

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od Cyril »

Pěkně řečeno.

drudriger říká:


...


Je zvláštní jestli PK je o dobré značce a snaze mít stále čistí štít bez kritky a nebo je PK snahou človeka o udržitelnejší svět jak po stránce materiální tak i lidské.Jak postavit pěstovat a žít v společnosti kde lidi spolu spolupracuji a mají solidaritu a ne nevraživou konkurenci a snahu očernit druhého pro zachování svého vlastného štítu.





Uživatelský avatar
Maly Nomad
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2012 14:23

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od Maly Nomad »

jak rika mastnacek, nezajimaj me zacatecnikovy polky a kilometrove prispevky. Jsem rad ze QNX se kroti a kdyz uz tak napise neco k veci a pro zacatecnika jen dodatek :)


QNX diky za fotky na sobestacnosti, ty to vysvetluji bez reci



Ja zatim dokumentuju vychozi stav svych pozemku, takze neni jeste srovnani(prvni vysadba je jeste mala a z dalky neviditelna:). Ale trochu me stve ze ve svahu se to spatne foti. Teren z te fotky utika. Na fotce neni zrejme to co v realite. Bohuzel kopec pokracuje dale i pod nama takze dobre vyfotit to jde mozna z protejsiho svahu z nejakym teleobjektivem :-/


Mam tu alespon par fotek zblizka



Buko/dubovy vetrolam, pridany i sem tam trnky, hlohy, briza, hrusen... co jsem nasel v okoli za semenace



Za plotem je rada ovoc.stromu. Hlavne ruzne odrudy svestek a par aronii, podsadba angrest, rybiz. Tady sazim na liniovou vysadbu a nizke tvary. Chranene pred zviraty a vysoke by to stinilo policku co je pod tim.


Tady je zpusob ochrany stromku co jsou na "spatne strane" plotu tj. na moji :-)



Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Cesta permakultury

Příspěvek od mastnacek »

Poslys. Nevytavris okolo stromku tim ohradnikem skodlivy el. pole? :) Jinak pekna prace.


Odpovědět