Fungující PermaFarma - Kde?

Komunity, centra, ukázkové projekty
Uživatelský avatar
Jiří z Podkopečka
Příspěvky: 37
Registrován: 02 kvě 2013 21:21

Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Jiří z Podkopečka »

Ahoj, kdo ví ať odpoví! Hledám fungující vetší či menší farmy založené perkulturně! PermaFarmy co nabízejí své produkty, workshopy, brigády, práci, agroturistiku, cokoli :)


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od drudriger »

http://www.veronica.cz/ekomapa


zaskrtni permakulturni projekty


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od QNX »

JZP: Mapa na kterou dal odkaz Bohouš je sice pěkná, ale míst co by se dala označit jako fungující PK projekty tam je jenom pár. Většina by se však mohla vejít do tvé kolonky "cokoliv" :-)   Z toho co je na mapě by za návštěvu stála především Farma Uchované semínko a Permakulturní zahrada v Pístině. Většina nejzajímavějších PK projektů v té mapě není a asi ani nikdy nebude, protože jejich majitelé o takovou reklamu nestojí.


Uživatelský avatar
Sibiřan
Příspěvky: 61
Registrován: 02 lis 2011 23:21

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Sibiřan »

A o co vám jde, Jiří?


Uživatelský avatar
Jiří z Podkopečka
Příspěvky: 37
Registrován: 02 kvě 2013 21:21

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Jiří z Podkopečka »

Sibiřan: Vždyť jsem to psal.... produkty, brigády.... Hlavně ty brigády. Nyní to už vypadá, že jsem sehnal farmičku(ikdyž ne založenou na permak.) kam budu moct jezdit na víkendové brigády. A důvod? Chci se naučit farmařit :)


Uživatelský avatar
Sibiřan
Příspěvky: 61
Registrován: 02 lis 2011 23:21

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Sibiřan »

Jiří: Aha, moje hlava dubová to nějak nevcucla :-)... totiž to, že hledáte farmy, co nabízejí xyz, pro mne automaticky neznamená, že to hledáte jako potenciální odběratel nebo brigádník, můžete pro to mít xyz důvodů. Dík za upřesnění a hodně štěstí s učením. Bude to klasické dotační kovofarmaření?


Uživatelský avatar
Jiří z Podkopečka
Příspěvky: 37
Registrován: 02 kvě 2013 21:21

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Jiří z Podkopečka »

Sibiřan: Je pravda že sem se o důvodech nějak nerozepisolval... To co jsem našel je rodinná sympatická farmička(kozy, koně, atd..), ani nemaj e-shop na produkty. Takže žádné dotační kovofarmaření... pod tímhle pojmem si představím JZD :)


Když to nevyjde dám inzerát na tento web...


Uživatelský avatar
Sibiřan
Příspěvky: 61
Registrován: 02 lis 2011 23:21

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Sibiřan »

Jiří: Je šumafuk, jestli hospodaří na 5 nebo 500 ha. Záleží, jak hospodaří. Dotační = bere dotace, kovofarmář = používá traktory + další maximašiny. Nehodnotím, jestli je to dobře nebo špatně, jen upřesňuji pojmy.


Dejte echo, jak dopadlo studium. Držím palce.


Uživatelský avatar
Marek Parek
Příspěvky: 227
Registrován: 08 dub 2010 15:05

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Marek Parek »


Uživatelský avatar
Jiří Wwoofer
Příspěvky: 16
Registrován: 20 říj 2013 21:04

Re: Fungující PermaFarma - Kde?

Příspěvek od Jiří Wwoofer »

http://www.wwoof.cz/ zkus tohle a kdybys chtel nekam jinam, jede to i jinde po planetě:) http://www.wwoof.com/


Odpovědět