Westernové městečko Boskovice

Komunity, centra, ukázkové projekty
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od QNX »

Znáte Jerryho z Westernového městečka Boskovice? Dostal jsem od něj e-mail s odkazem na video: http://animoto.com/play/OFkPGAxddQlKGHueyTSPUg Měl jsem možnost vidět nějaké jeho projekty a popovídat si s ním ...... v jeho uvažování je cosi permakulturního :-) Stojí to za pozornost.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od mastnacek »

Znam, zenu mam z Boskovic :) Jak tam postavili Dinopark, tak to podle me podelali.


permoník
Příspěvky: 41
Registrován: 09 led 2013 11:08

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od permoník »

dinosaurus ve westernu - ale co už, hlavně když to nese...


marně hledám nějakou tu permakulturní myšlenku, že by červený koberec a oskarová šou? po tom přeci prahne každý opravdový perma-kulturista :)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od QNX »

mastnacek: Jerry říkal, že dinosauři jsou zapůjčení a letos to měl být jejich poslední rok.


permonik: Jo, já když jsem tam byl, tak jsem tam narážel na permakulturní myšlení opakovaně. Možná dokonce častěji, než když mluvím s nějakým "zastáncem permakultury".


permoník
Příspěvky: 41
Registrován: 09 led 2013 11:08

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od permoník »



QNX : jasně, je to jen můj subjektivní pocit z toho jak se projekt prezentuje, nebyl jsem tam ani neznám toho chlapíka...






jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od jarda bon jovi »

Já mám děti z boskovic, narodili se mi tam, ale to není kámo o našem vkusu. děti jsou ti, kteří rozhodují.


Děcka to vidí jináč, stejně jako my, nebo ovčani.V boskovicích něco dělají, o něco se snaží, takže mají můj pAlec nahoru.


Mno, i když, jezdím s děckama hodně, dokud je nafta a občas na nás houknou s kristovým královstvím, hare pryčnou, nebo svědci jehovovi, nebo si nějakej politickej kretén přihřívá polívčičku.


zlatý svatý boskovice, bez ohledu na cokoli.

mastnacek říká:


Znam, zenu mam z Boskovic :) Jak tam postavili Dinopark, tak to podle me podelali.





Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od mastnacek »

To mas pravdu, me taky jako malyho brali dinousauri, ale ja mel jen knizku ilustrovanou Burianem. V boskovicich je prej dobra porodnice :)

jarda bon jovi říká:


Já mám děti z boskovic, narodili se mi tam, ale to není kámo o našem vkusu. děti jsou ti, kteří rozhodují.


Děcka to vidí jináč, stejně jako my, nebo ovčani.V boskovicích něco dělají, o něco se snaží, takže mají můj pAlec nahoru.


Mno, i když, jezdím s děckama hodně, dokud je nafta a občas na nás houknou s kristovým královstvím, hare pryčnou, nebo svědci jehovovi, nebo si nějakej politickej kretén přihřívá polívčičku.


zlatý svatý boskovice, bez ohledu na cokoli.

mastnacek říká:


Znam, zenu mam z Boskovic :) Jak tam postavili Dinopark, tak to podle me podelali.








Uživatelský avatar
Jirka Abrle
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2011 21:46

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od Jirka Abrle »

Ahoj jsem z Boskovice a Jerryho znám.  ted se to prezentuje jako zábavný park takže tam může být cokoli. Na jeho  permaprvky jsem se byl podívat. Co mám info tak za tím stojí jeho žena. Víc můžem  pokecat jinde. :D


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od Vlasatej »

Co to má společného s permakulturou?  Normální marketingová akce - jen navoněnej způsob jak prodat za 3333kč pemanentky :) Takže jo, vlastně, PERMA to je :) 


Uživatelský avatar
Jirka Abrle
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2011 21:46

Re: Westernové městečko Boskovice

Příspěvek od Jirka Abrle »

,Jasně toto video nemá s premakult. nic společného, to vidí každej kdo se nato podívá . Jen jsem psal že tam mají zajímavou  zahrádku. ( pro návštěvníka nepřístupnou). 

Vlasatej říká:


Co to má společného s permakulturou?  Normální marketingová akce - jen navoněnej způsob jak prodat za 3333kč pemanentky :) Takže jo, vlastně, PERMA to je :) 





Odpovědět