Soběstačný víkend

Domácí vychytávky...
Odpovědět
Jiří Danihel
Příspěvky: 228
Registrován: 06 čer 2012 18:21

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Jiří Danihel »

Patriku, díky za rozpoutání úžasného "Receptáře nejen na únor". Žádná stoprocentně supermarketfree bašta mě nenapadá, tak zkusím přispět alespoň tipem na alkoholický dezert. Strejda dělával rybízové víno v demižonu, já jsem zkoušel ve zkumavkách Mladého chemika dělat medovinu, ale nepřekonaným favoritem ve výrobě domácího mazání je otec. Základní surovinou mu byly višně. Toto ovoce narozdíl od třešní není tolik oblíbené u lidí, co mají ve zvyku rvát to ještě nezralé i s větvemi, takže se občas podaří narazit na osypanou višeň, která volá po sklizni. Bohužel i těchto stromů ve veřejném prostoru ubývá, ale třeba budete mít štěstí při tom sběru. Zralé višně je třeba otrhat i se stopkami, důkladně vyprat ve vodě a teprve po okapání zbavit stopek. Pak se nasypou do sklenice se širokým hrdlem (asi ideální je od okurek) a zasypou cukrem resp. zalijí sirupem, abych se držel dosud získaných poznatků pro účely vítězného února 2014. Sirup by měl být co nejhustší, aby zbytečně neředil ovocnou šťávu, kterou višně ochotně pustí. Při použití cukru se žádná voda nepřidává! Nad obsahem musí zůstat trochu vzduchu - docela to kvašením nabyde (zvlášť při použití neporézního sirupu). Hrdlo se těsně uzavře fólií s několika málo dírkami, kterými neprojde ani veš. Obsah se nechá při pokojové teplotě kvasit, dokud je pozorovatelný vývoj bublinek. Pokud si vzpomínám, kvas trval asi měsíc, možná o trochu déle. Nevšiml jsem si, jestli do toho táta přidával nějaký kvasinkový startér, ale nejspíš stačí jen více trpělivosti a namnoží se kvasinky, které byly k obsahu přibaleny díky nesterilnímu prostředí přípravy. Já jsem medovinu startoval kuličkou sušeného pekařského droždí.


Jsou-li elementálové nakloněni počínání našemu, vzniknou dvě dobroty. Tekutá barvy českých granátů, která chutná hlavně ženám (soudě podle sousedky, která od nás pak nějakou dobu chodila denně vysmátá). Je to dobrota, ale jeden je od toho ulepený jako od vaječňáku. A druhá mňamka jsou svraštělé višně, které jsme zobali u televize jen tak, rovněž do vysmátého stavu. Jelikož se tu scházejí recepty na pochutiny, o nichž jsem v životě neslyšel, určitě někdo pomůže i s takovou banalitou, jako je vypěstování kakaových bobů a výroba čokolády, do které se višně zabalí. Pak se budete moci zlinkovat pralinkami a uspořádat peckovou přestřelku. Ať se dílo podaří a ať skvěle chutná!


Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Jiří, díky za recept. Osobně jsem višně vždycky pouze maceroval v rumu s cukrem, výsledek byl také dokonalý. Překvasit se je pokusím, pouze mě překvapuje, že by kvas začal u takového ovoce sám, asi nevydržím a přidám kvasinky. Díky! S višní časem problémy nebudou, jednu dvouletou mám na zahradě ;-)


Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Sahaw, okoukli jsme políčko se špaldou, vypadá to, že se má dobře. Je trochu nižší, než běžná pšenice vedle na poli, ale to bude, předpokládám, buď tím, že jsme pole nehnojili, nebo odrůdou. Nějaké fotky jsou pod článkem Polní práce.


istar istar
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2013 21:27

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od istar istar »

Ahoj, zdarvím můžu doporučit kdoule, pektinu má přehojně, stačí ji povařit, a je kyselá, že se ani nemusí přidávat citrón. Istar

Helena říká:


Díky moc, vyzkoušíme, uvidíme!

Patrik Stach říká:


Ahoj Heleno. Zkráceně:


Nakrájet jablka i s jadřinci, přidat vodu a dvě lžíce citronové šťávy a vařit, až je z jablek rozvařenina. Přes jemný materiál to nechat prokapat, protlačit a znovu vařit až do mírného zhoustnutí. Pak se to dá buď zavařit nebo zamrazit k dalšímu použití. http://www.zeleniponedeljek.si/index.php?option=com_sobipro&pid...








Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Koupili jsme zrno špaldy, na kávomlýnku ho umleli a upekli podpopelné placky. Takže špaldu zpracovat (v malém) umíme!
http://www.nehladovet.cz/2013/06/podpopelny-chleb/

Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

A další úspěch: Vlastní olej! http://www.nehladovet.cz/2013/06/rucni-lis-na-olej-prvni-zkusenost/ Začíná se nám to rýsovat :-)
Tedy pokud se po tomhle krutém jaru něco urodí...

Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Sahaw »

Budes ziskat olej z pecek merunek,svestek atd jinych? Co jadra tresni? Uz nekde jsou tresne.


Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

O tom jsem nepřemýšlel :-)
Stačí mi jen si představit, jak ta třešňová jádra vylupuji, a už se mi do toho nechce :-D

Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Sahaw »

Zkousel jsem ted s kladivem opatrne. Jde to. Jsou velke jako slunecnicove. Byla by to hodne velka makacka ziskas 1 dcl oleje. Jak jsi psal, tak by to bylo minimalne 200 g jader problizne.



Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Uvidíme. Mám teď nakoupena dýňová semínka, lenm konopná a sezamová. Budu zkoušet. Třeba dojde i na třešně. Rozhodně by mě zajímala chuť takového oleje.

Odpovědět