Soběstačný víkend

Domácí vychytávky...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Dohodli jsme se tři rodiny, celkem dvanáct lidí se třemi malými pozemky, že se uprostřed zimy v roce 2014 sejdeme a víkend se budeme živit pouze tím, co si sami vypěstujeme. Možná to místním sedlákům bude připadat vtipné, pro nás to je ale celkem slušná výzva.


1. pozemek úrodný, 1,5 aru. Zeleninové a bylinkové záhonky, nyní 2 roky stará švestka a višeň a jeden rok jabloň, jadernička. Rok zasazený muchovník, rakytník a aktinidia, rybíz, josta. Na záhoncích snadno česnek, rajčata, papriky, topinambury a dýně. Plánuje se kukuřice.


2. pozemek kamenitý, ne příliš úrodný, 2,5 aru. Ovocné stromy cca 5 let. Dýně, fazole. Plánuje se zorat pruh na obiloviny, tak 20 m2.


3. pozemek 6 arů, spíš okrasný. něco k zúrodnění na stravu se tam najde.


Podmínky. Jíst a pít jen to, co bude striktně z našeho, nebo sběrem (například šípek, ořechy, houby...). Pokud smažit, pouze na vlastním oleji. Pokud pečivo, jen z vlastní mouky. Konzervace jen z produktů získaných vlastní výrobou (třeba u moře odsolením získat sůl). Jediný ústupek bude mrazák. Když se nám podaří, abychom jedli dosyta a s chutí, v dalším kole mrazák zakážeme.


A zde je ideální místo pro čerpání zkušeností :) Mám několik pro nás nadšené začátečníky zásadních bodů.


1) Olej. Viděl jsem ruční lis na olej. Než ho koupím, rád bych věděl, jestli to vůbec má cenu. Kolem nás je spousta alejí s vlašskými ořechy, lisoval bych nejspíš ořechový olej. K čemu se dá použít? Do salátů? Ke konzervaci potravin nebo třeba i dřeva? Ke smažení? Není nějaký jednodušší způsob, jak získat olej?


2) Mouka. Kolik budeme muset zasít jaké obiloviny (včetně kukuřice), abychom dostali mouku na placky na tři dny pro 12 lidí? Jak ze zrna nejjednodušeji získat mouku? Snažil jsem se někde sehnat ruční mlýnské kolo (repliku), ale nepodařilo se mi to.


3) Jak získat kvasnice, abychom mohli případně nechat vykynout těsto?


4) Konzervace. Pokud nebudeme pouze zamrazovat (chceme co nejméně), budeme asi nejčastěji konzervovat sušením. Pokud budeme chtít kompotovat nebo zavařovat zeleninu bez koupených pytlíčků (deko a spol.), jak? Stačí pouhá tepelná sterilizace? Nebo k tomu potřebujeme něco dalšího, aby se od léta do zimy kompot neskazil?


5) Alkohol. Je možné nechat kvasit například rybíz bez cukru tak, aby výsledné víno bylo pitné? Je možné použít místo cukru sladidlo získané z cukrové řepy? Jak nejlépe řepu doma zpracovat?


Za jakýkoliv nápad předem děkuju, víc než strach z hladu mám o způsob udržení potravin poživatelných až do ledna nebo února.


Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Sahaw »

Koukam,ze jdete rovnou na vyssi level. Delani sveho alkoholu,olej a pestovani psenice. At se Vam dari.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Bebe »

Toto je naozaj zaujímavý nápad. K tomu moru pre soľ sa chcete dostať stopom, alebo ako to je myslené? Skôr ako takáto psychologická sebestačnosť, by možno bola na zváženie a hádam i užitočnejšia ekonomická sebestačnosť, hlavne z hľadiska potreby soli a cukru z dlhodobého hľadiska.  Ako skupina by ste mali k dispozícii i spoločný určitý menší obnos napr. na nákup osív, a napr. cukru, no snažili by ste sa zároveň o produkciu určenú k predaju, aby výsledná finančná bilancia bola na konci obdobia v pluse, alebo aspoň v čo najmenšom mínuse. Je napríklad asi jednoduchšie kúpiť cukor, urobiť a predať džem (napr. výborný je z josty), aby sa zaplatil nákup soli a spotrebovaného cukru, ako získavať ho z repy. I ten mrazák by ste mohli v tomto prípade vynechať. Touto nepatrnou zmenou by ste súčasne podporili tvorivé myslenie a produkčnú schopnosť.


Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Bebe, to máte samozřejmě pravdu, ale tady uvažujeme v natolik malých množstvích, že špetka soli z moře na posypání bramborové placky bude stačit. Chceme se v tom malém množství naučit postupy, které budeme následně používat dál. Upřímně, na 160 metrech čtverečních (pokud mluvím jen o své rodině) se nijak extra soběstačně vyžít nedá. Chtěli bychom dosáhnout v první řadě toho, že dokážeme potraviny uchovat. Dále z nich udělat chutné jídlo, pokud možno rozličné. Polévky, placky, zapečené brambory, nějakou sladkost, pití. No a nakonec se i trochu vytáhnout před ostatními ze skupiny něčím jiným, než jen vypěstovanou dýní: žaludovou kávou, kvasem z březového sirupu, olejem z ořechů, sirupem z cukrové řepy...


Zde, doufám, načerpám nějaké vyzkoušené postupy, případně realizované nápady.


Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Sahaw »

160m2 staci na cca 90 dni pro jednoho cloveka pokud je zahrada zabehla. Nastesti je Vas vic,tak se muzete kazdy specializovat.



Zkouseli jste prezit jen z toho co Vam da zahrada v zakladnim slozeni?



Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

To právě chceme vyzkoušet příští zimu. Plus to oživit sběrem. Naše zahrada je jediná, abych tak řekl, pěstební. Založena loňské jaro. Takže mladá. Uvidíme.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Bebe »

Proč se chcete vytahovat před ostatními? Má sa teda viac jednať o súťaž medzi tými rodinami, ako o vzájomnú spoluprácu? Máte aspoň nejakú pivnicu, či len jamu na uchovanie zeleniny?


Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Ne, není to ani vytahování, ani soutěžení. Pouze překvapení něčím nečekaným. Sklep máme pouze my, bohužel ne právě chladný.

jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od jarda bon jovi »

Víno udělej z jablečného  moštu s trochou černého bezu kuliček, nebo trochou sušených kětů bezu, nebo do dalšího demijonu přidej mátu a trochu smrkových výhonů z mrazáku či kořalky.....


 Dýní udělej proslazované kostky....Hlavně né goliáš... to se nedá žrat.... nějaký tetsukabuto, muškátovou, nebo i to hokaido je lepší... Nemusíš cukr, stačí jablečný mošt varem zahuštěný, v  tom povař dýně a dej oschnout do sušičky..... Hrušky i jabka zavař v moštu, než řepu cukrovku, raději cukrový čirok, ten obsahuje méně pachutí a nemusíš odstranovat pachy. Kukuřice ti vyroste na metru čtverečným 6 klasů, každý má 2 palice a z jedné palice uděláš fešnou placku, tortilu. bohajeho, do ní kebab z vlastního jehněte, zalejt to vlastním burčákem, tak to nemá chybu. Dnes to je rok, co jsem dělal salám z vlastního a byl jsem zakrojit a normálně pověšený n půdě vyydržel bez ztráty desítky.....


Můj děd jezdil pro sůl s hajtrama do polské věličky pro sůl z uherskýho hradiště.....Taky to šlo.. není v tom žádnej problém. uděláš bramboračku s vlasní majoránkou, mrkví, cibulí ošlejch, líbeček, hrst hub a je to. Já mám i svůj bobkův list. oškubávám keř stěhovavej...


I ty dýně jsou požehnáním. Udělám z toho dvacet jídel vč bramboráků i svíčkové. Taky sladkou marmeládu, dětskou přesnídávku, hořčici i čatný.Zeleninovou  směs usuším a mám kořenící  směs na cokoli. Čaj ze sušeného ovoce, šípků, máty a .....


Není to špatný nápad, vydržať, bude to dobrý.Enem to chce fantazii


Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Soběstačný víkend

Příspěvek od Patrik Stach »

Jardo bon jovi, díky Ti. Dýně, myslím, vydrží až do jara. Máme modré Royal Price Crown nebo tak nějak. Chutnají jako Hokkaidó, ale vydrží déle. Slupka je tvrdá jako kámen, uprostřed ale dužina jako u Hokkaidó. Letos jsme ji zakrojili někdy v lednu a byla výborná.


Kukuřici určitě zasadím, víc místa než metr, možná dva, nenajdu. Brambory se pokusím pěstovat v ohrádce a dosypávat zeminu, někde jsem četl, že to dělali středoameričtí indiáni a na planinách pěstovali brambor až v metr a půl vysokých ohrádkách. Pěstovat brambor v ploše nemůžu - není kde. Taky budou nějaké topinambury a vysadím fazole.


Rajčata a papriky se mi rodí po desítkách kil. Jostu mám a černý rybíz. Všechno je to ale roční, dvouleté maximálně. Slivoň, višeň a jadernička. No a tím asi náš příspěvek skončí. Jen tu potravinu uchovat do zimy.


Odpovědět