Pivnica- sklep

Domácí vychytávky...
Hlad
Příspěvky: 248
Registrován: 05 kvě 2010 21:23

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Hlad »

to je supr...


michaela opočenská
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2012 15:10

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od michaela opočenská »

jsem začátečnice, chtěla bych také sklípek na ovoce a zeleninu pod úrovní země a na něm kopeček s trávou, popř.záhonky.


Poradíte mi? Moc děkuji.
 
Jiříkovo vidění říká:


A pokud se registrujete tak si můžete stáhnout zjednodušený projekt sklepa podle kterého realizoval sklep také na Slovensku. Ve fotogalerii pak jsou částečně ze stavby toho sklepa. Také se na tom webu můžete ptát autora (mě :-))



Jiříkovo vidění
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2011 09:57

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Jiříkovo vidění »

Do konce měsíce vyjde moje kniha Sklepy v nakladatelství GRADA


na tomto odkaze si ji můžete objednat http://www.grada.cz/sklepy-v-zahrade_6676/kniha/katalog/ v knize je polopaticky popsáno vše co potřebujete vědět o sklepech než se do nějakého pustíte.


Cokoliv vám nebude jasné tak napište sem do tohoto skvělého fóra. Snad se admini nebudou zlobit, ale je to propagce ve prospěch tazatele...


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od jarda bon jovi »

Skladování ovoce a zeleniny je něco odlišného, stejně jako kořenové a plodové zeleniny.......Ovoce potřebuje sklad o teplotě do 3 stupňů.  Vyhovuje tedy nadzemní sklad s odvodem etylenu, tedy řízeným větráním, nikolli nuceným.. Já jdu stavět sklep pomocí prvorepublikové technologie z hutněného mýdlobetonu. Žádné izolace, žádné geo i jiné textilie a ani současné cihly, které se ve vlhku rozpadnou.Zahrnout metrem hlíny a fertig.Obecně je u sklepů průšvih s vyšší teplotou, kdy nad 5 stupnů je nepoužitelný ke kvalitnímu skladování. Proto bývá mnohem výhodnější krecht, se svýma přednostma.....Chtěl bych si tím ověřit mýdlobeton v praktickém vytváření zemljanek, slují, krytů a podzemních obydlí.....Nemáte někdo osobní zkušenost s životem pod zemí???Mě to šíleně láká a netuším proč....


Hlad
Příspěvky: 248
Registrován: 05 kvě 2010 21:23

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Hlad »

mydlo používali němci jako plastifikátor,mydlobeton na skleníky a vodní rezervoary apod


Jiříkovo vidění
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2011 09:57

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Jiříkovo vidění »

Podle vlastní skušenosti a podle dostupných sadařských a pěstitelských informací, je optimální teplota pro skladování do 10°C za podmínky, že bude udržována konstantní teplota a neměnné mikroklima. Stěny musí být desinfikovány každý rok vápenným nátěrem. Takto jsme uchovávali ovoce a zeleninu (Každé zvlášť) na statku a zimní jablka vždycky vydrželi až dubna, pokud se nesnědli na vánoce. Skladování ovoce je pak trošku alchymie. Je důležité v čem se uchovává a jak se o něj pečuje.


Ve výše zmiňované knize je popsán způsob jak ukládat ovoce. Převzato z jiné odborné publikace z roku 1951.


Než se ovoce uloží do sklepa, musí se nechat "vyvětrat", ukládá se do bedýnek z nearomatického dřeva nejlépe z bukového a na hobliny nebo noviny stopkou dolů a jednou za měsíc pak jednotlivé kusy otočit. Uchovávat v naprosté tmě. Vyšší vlhkost vzduchu je vítána...


O mýdlobetonu jsem jako stavař ještě neslyšel... všechno je jednou poprvé. Nicméně pokud už nějakou dřinu, pak bych volil kámen. Pokud možno magmatickou vyvřelinu jako je třeba žula čedič nebo ryolit. Rozhodně ne pískovec.


Jako izolaci pak přírodní způsob zahrnout malou vrstvou kačírku a pak vrstvu čistého jílu s příměsí písku do 10% a nahoru trávu.


 
jarda bon jovi říká:


Skladování ovoce a zeleniny je něco odlišného, stejně jako kořenové a plodové zeleniny.......Ovoce potřebuje sklad o teplotě do 3 stupňů.  Vyhovuje tedy nadzemní sklad s odvodem etylenu, tedy řízeným větráním, nikolli nuceným.. Já jdu stavět sklep pomocí prvorepublikové technologie z hutněného mýdlobetonu. Žádné izolace, žádné geo i jiné textilie a ani současné cihly, které se ve vlhku rozpadnou.Zahrnout metrem hlíny a fertig.Obecně je u sklepů průšvih s vyšší teplotou, kdy nad 5 stupnů je nepoužitelný ke kvalitnímu skladování. Proto bývá mnohem výhodnější krecht, se svýma přednostma.....Chtěl bych si tím ověřit mýdlobeton v praktickém vytváření zemljanek, slují, krytů a podzemních obydlí.....Nemáte někdo osobní zkušenost s životem pod zemí???Mě to šíleně láká a netuším proč....





Alda Sralda
Příspěvky: 16
Registrován: 10 lis 2011 13:06

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Alda Sralda »

O budování sklepů je informací na internetu dost málo-jediny co za něco stojí jsou tyhle Jiříkovi vidiny. Hodně sem viděl doporučovat knihu ,,Jak a proč postavit vinný sklep" ale já bych ji nedoporučoval nikomu-a už vůbec ne nikomu z tohoto webu. Dobrá je ,, Sklepy opravy a rekonstrukce" (Michael Balík, Jiří Starý), sice to není bible ani návod na stavbu, ale odbornost se jí upřít nedá. Já hledám spíš návod jak vykopat (,,vyštolovat") sklep do svahu (skály), bez manipulace s nadložím, pokud možno bez nedměrnyho ohrožení na životě. O tom nikde ani zmínka. Proto chci teď zkusit ,,Konstrukce historických staveb", ,,Lidové stavby", ,,Vesnické stavby a jejich úprava" ( J. Škabrada) a starší publikaci ,,Sklepy na ovoce a sušárny" (A. Šrámek) a nově samozřejmě ,,Sklepy v zahradě" (J. Faltýnek) (-:  . Nevíte prosím někdo ještě o nějakých dalších užitečných publikacích?


Jiříkovo vidění
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2011 09:57

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Jiříkovo vidění »

Několikrát jsem už odpovídal na tuto otázku. To co máte v záměru, je vysoce odborná činnost pro erudované odborníky. Klasický sklep si postavíte sám když jste jen trošku šikovný, ale jít do tunelařiny nikomu rozhodně nedoporučuji. Hloubení sklepa do svahu je tunelářská práce a chce to rozhodně zkušenosti s takovou prací. Může se stát spousta věcí, které nelze předvídat a které, když už se stanou je nutno řešit hned a být na ně připraven jako na eventualitu možných problémů. Dokkonce i když budete kutat díru do skály, můžete zastihnout suťové hnízdo a to vás prostě bez varování zavalí. Z tohoto vážného důvodu není správné poskytovat obecný, paušální návod, protože každé místo má jinou geologii a seismické a statické vlivy. Ano, je spousta dobrodruhů, kteří si vykutali sklep do skály a sklep je funkční, ale je také spousta jiných co kutali do skály dva metry a zastihl je zával.


Mohl bych si masírovat ego napsáním pojednání o tomto způsobu hloubení sklepa, ale bylo by to velmi nezodpovědné, protože laik tato nebezpečí nebude nikdy schopen odhadnout co vše se může stát a kontinuálně vyhodnocovat stav zastižené horniny a podle toho přizpůsobit zvolenou technologii nebo úplně přepracovat způsob práce.


Každému kdo má tento nápad radím - nejprve práce geologa, statika a projektanta a pak práce odborníka a odborný dohled. Pokud nejste zkušený stavař nebo tunelář, nepouštějte se do toho sám. Je to příliš nebezpečné. Míra rizika daleko převyšuje výslednou hodnotu.


Váma zmíněné publikace jsem pročítal při studiu problematiky sklepů a jejich využití a můžu jen doporučit. publikaci "Sklepy na ovoce a sušárny" (A. Šrámek)" jsem našel až ve vědecké knihovně a citoval jsem z ní i v knize. Ty informace v ní jsou stále platné a velmi užitečné.


Problematika sklepů se krom specifika na mikroklima, týká hlavně klasické stavařiny a proto pokud chcete něco nastudovat, pak raději doporučuju stavební postupy. Všechny podstatné jsem nastínil v knize ale v případě vážného zájmu studovat jednotlivé obory zvlášt. Ovšem vhodnost jednotlivých technoligií které lze použít pro stavbu sklepa je nutno dobře zvážit a výběr je hlavně o výsledném efektu, který ta která technologie poskytne.



 
Alda Sralda říká:


O budování sklepů je informací na internetu dost málo-jediny co za něco stojí jsou tyhle Jiříkovi vidiny. Hodně sem viděl doporučovat knihu ,,Jak a proč postavit vinný sklep" ale já bych ji nedoporučoval nikomu-a už vůbec ne nikomu z tohoto webu. Dobrá je ,, Sklepy opravy a rekonstrukce" (Michael Balík, Jiří Starý), sice to není bible ani návod na stavbu, ale odbornost se jí upřít nedá. Já hledám spíš návod jak vykopat (,,vyštolovat") sklep do svahu (skály), bez manipulace s nadložím, pokud možno bez nedměrnyho ohrožení na životě. O tom nikde ani zmínka. Proto chci teď zkusit ,,Konstrukce historických staveb", ,,Lidové stavby", ,,Vesnické stavby a jejich úprava" ( J. Škabrada) a starší publikaci ,,Sklepy na ovoce a sušárny" (A. Šrámek) a nově samozřejmě ,,Sklepy v zahradě" (J. Faltýnek) (-:  . Nevíte prosím někdo ještě o nějakých dalších užitečných publikacích?





Peter Janček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 bře 2017 15:11

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Peter Janček »

Já vyzkoušel tento plastový sklep http://www.plastove-sklepy.cz/


Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Pivnica- sklep

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

to nás těší

Peter Janček říká:


Já vyzkoušel tento plastový sklep http://www.plastove-sklepy.cz/





Odpovědět