Komentáře uživatele Jaroslav Kršňák

Nástěnka (4 komentářů)

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

V 21:04 5.Srpen.2018, uživatel Klára Jindráková řekl...

Dobrý den Jardo, ráda bych zkonzultovala  korenovou čistička na mem pozemku. Momentálně mám plastovou  jinou 5m3 na vývoz. Nemám velký pozemek. Je možné udělat čistící část na parkovací stání a jak je nejmensi plocha pro 3 lidí na korenovku? Děkuji Klára J.

V 10:06 19.Duben.2016, uživatel Alena Honnerová řekl...

Ahoj Járo. Mám tento problém: mám rekreační objekt v Blanském lese, který teď přestavuji. Potřebuji vyřešit likvidaci odpadních vod (není kanalizace). Myslela jsem, že nainstaluji septik s pískovým filtrem a bude vše vyřešeno. V územním plánu jsem však zjistila, že před domem máme ochranné pásmo vodního zdroje 2. stupně, takže nemůžeme septik zbudovat. Zbývá nám jen jímka, která je však dočasným řešením. Ráda bych se dozvěděla, zda by šla v této oblasti zbudovat KČOV s odparem. Jaké jsou zkušenosti s povolením vodoprávního úřadu v těchto ochranných pásmech? Jsem docela zoufalá a jinak jsem rozhodnutá to vybudovat snad i potajmu  (časem bychom tam totiž chtěli trvale bydlet ve 2). Alena.

V 17:29 22.Leden.2015, uživatel Lenka Kratochvílová řekl...

Ahoj Járo,slyšela jsem,že víš,jak udělat čističku s odparem bez odtoku.Mohl bys prosím poradit,jak na to.Vzhledem k tomu,že mám malé děti a další na cestě,není možné,abych se dostala na nějaký kurz.Moc děkuji Lena

V 1:05 26.Červenec.2012, uživatel Martin Kostrhoun řekl...

Co je KČOV?

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby