Téma pro aktivisty, kteří zvládají pár kliků myší a podpis pod mezinárodní petici...

New changes to Brazil's forest laws, could open large parts of the Amazon to complete destruction. Recent murders of environmental advocates is silencing domestic critics, but a strong global outcry now could make a difference and persuade President Dilma to veto the changes.

Volný překlad: Nové změny v brazilském lezsním zákonu mohou zpřístupnit velké plochy Amazonského pralesa totální destrukci. Několik brazilských ochranářů bylo v poslední době zavražděno, aby lobbisté umlčeli kritiku na domácí půdě. Velký mezinárodní protest by však mohl povzbudit a přesvědčit prezidentku Brazilie, aby nový zákon vetovala. Po kliknutí na odkaz níže je možné přidat se s signatářům petice.

Join me in this campaign here: http://www.avaaz.org/en/save_the_amazon/96.php

Pro ty, kteří ještě u AVAAZ nikdy nebyli to znamená v pravé části vyplnit několik údajů a na udaný mail jim tak 1x měsíčně (nebo ještě méně) přijde prosba, jestli by se připojili k nějaké další petici, tkterá potřebuje mezinárodní podporu, což je samozřejmě dobrovolné a bez dalších upomínek.

Přijde mi, že pokud nebude aktivně (byť takto jednoduše) jednat každý jednotlivec, necháme se jako lidstvo posunout někam, kam nechceme...

Díky

 

Dana

Prohlédnuto: 39 x

Komentář přidal(a) Romana SM dne 24.Červen.2011 v 13:44
Petice, to já zvládám, asi jsem aktivista :-) ... snad to pomůže.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby