Během posledního týdne v srpnu 2011 bude občanské sdružení PermaLot potřebovat nakoupit následující zeleninu:
Mrkev 50 kg, rajčata 60 kg, zelí bílé 20 kg, zelí červené 10kg, česnek , 12 kg - 600 ředkviček, dýně hokaido 45 kg, 140 hlávek salátu,kedlubna 20 kg, cibule 20 kg, pórek 10 kg, červená řepa 20 kg, petržel 5 kg, celer 10 kg, brokolice 10 kg, květák 10 kg, okurky 30 kg = 23 000kc. + domácí pickles, bylinky, natě
Dohromady nejvýše za 28 000 Kč pro Evropské setkání slaměných stavitelů 2011

+ kromě toho budeme také potřebovat zeleninu pro další akce, dále pro soukromou spotřebu, a to jak čerstvé, tak konzervované. Celkový rozpočet na zeleninu bude pravděpodobně činit 40.000 Kč.

Občanské sdružení PermaLot hledá schopného člověka, který bybyl schopný vypěstovat většinu z poptávaného na téměř ¼ ha pozemku registrovaného v režimu ekologického zemědělství, v Podolí u Bouzova. Pozemek je oplocený do výše 1,8 m a nachází se několik metrů od studny.Jensenovi jsou ochotni investovat do jarní orby, zavodňovacího systému a malého skleníku. Zahradník bude moci využívat nářadí, malotraktoru (s kultivátorem a vozíkem) a bude mít k dispozici dostatek koňského hnoje a mulče.
Kromě toho jsme schopni poskytnout maringotku nebo týpí, na pozemek zapůjčit indické běžce a slepice.

Jensenovi vlastní podnikatelskou kuchyň (včetně sušičky), která je schopna produkovat finální výrobky na prodej v našem obchůdku či jinde. V místě existuje také bedýnkový systém Bioklub Bouzovske Zahrady, s nímž by bylo možné případně dohodnout prodej. Je možné dohodnout partnerství ohledněsazeniček a specializované zelinářské techniky s místním biofarmářem. Dále lze dohodnout pomoc od mladé ženy, která se na vedlejším pozemku stará o koně.

Práce bude vyžadovat dobrou přípravu a plány, člověka schopného přehledu, tvořivosti a čas od času tvrdší fyzické práce. Jedná se o nezávislou pozici placenou formou prodeje produkce. Počasí samozřejmě nelze garantovat, základní mzda by mohla být zajištěna prostřednictvím úřadu práce (formou veřejně prospěšné práce
 ap.),

Další informace dostanete po dotázání na emailu: radka@permalot.org
                                                               W W W . P E R M A L O T . O R G

 

Prohlédnuto: 462 x

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby