HLÁSÍM STOP STAV, kvůli pomoci bližnímu nevypustím duši :-))

 

 

Ahoj, nabízím touhle formou pomoc při "zahradních" pracech - sev.mor. Bohužel zatím žiju v městském bytě (ale původem jsem děvče z vesnice,takže klid), a moje zadrádka se tak odehrává v obýváku a na parapetech (do budoucna snad víc)... Nechci žádný honorář, ráda pomůžu a příp. se přiučím, v hlíně se prostě hrabu z plezíru. Po dohodě můžu i v týdnu.

Hodně zdaru, a ať to pučí!

Jana

Prohlédnuto: 786 x

Komentář přidal(a) Kamila Valková dne 8.Březen.2011 v 0:03
Ahoj Jani,já bych potřebovala radu.Chtěla bych na zahrádce malý les.Prostě vysadit jehličnany a nějaké keře,kosodřevinu atd. V létě tam strašně pere slunce,máme vysazenou jen trávu.Já chci trochu jehličí,ta vůně:) a hlavně stín.Máš s tím zkušenosti? Ahoj Kamča piš mi na meil ju? kamila.valko@email.cz
Komentář přidal(a) Jana Trličíková dne 8.Březen.2011 v 5:58

Pro velký úspěch musím svou nabídku stáhnout, ježto makat ve volných chvílích na víc než čtyřech zahradách přestává být radost :-)))  Ale věřím, že to všichni chápete ;-)

 

Komentář přidal(a) lukas sejkora dne 12.Červenec.2011 v 14:56

ahoj jano,

neozval se ti nahodou i nekdo s vetsim ekostatkem nebo rancem? shanim nejaky inspirativni misto, kde bych si ted pres prazdniny fyzicky maknul a dusevne odpocnul a nabral zkusenosti do budoucna... diky!

lukas

Komentář přidal(a) Jana Trličíková dne 12.Červenec.2011 v 16:39

Čau Lukáši,

zkus se ozvat Zdeňkovi Mikulajovi (Ostravák), statek sice nemá, ale určitě mít bude :-)) Teď vážně, veliký pozemek, hromada práce, ale jak to vypadá teď netuším, spoj se s ním. Jinak v pohodě chalp.

Komentář přidal(a) lukas sejkora dne 12.Červenec.2011 v 21:05
toz ja bych rad, ale jak se mu mam ozvat...?
Komentář přidal(a) Jana Trličíková dne 12.Červenec.2011 v 22:04

mikulaj@miklan.cz Napiš mu, pokud chceš. Už jsem mu o tobě říkala... Má dosti velký pozemek v Klimkovicích. Zatím je na pořadu dne asi především sázení stromů a keřů, posléze více, ale to ti poví sám.

Tak Čest práci :-)) a ať to pučí...

P.S. Jinak je registrovaný i tu...

Komentář přidal(a) Jana Cenková dne 31.Červenec.2014 v 18:47

škoda že Janka je už tak vytížená. V tomhle regionu se málokdy najde člověk,který by si chtěl vyhrát na zahradě. Snažím se o přírodní místo, /žádné neustále sekaná poušť/.U nás je možno si v klidu a  soukromí obhospodařovat svůj  prostor, občas bych si ráda o přírodě popovídala. Kdyby se našla další taková duše- Zadní Vratimov-spíš Řepiště. 

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby