Prožijte rok 2011 v přírodní zahradě s kozlíkem, lidovými pranostikami, fázemi měsíce a se vším, co k zahradě patří.

Kozlík vás upozorní, kdy je potřeba co zaset, kdy sklidit, jak to uskladnit, kdy lenošit. Dodá tipy, jak si zahrádku užít a přitom se nenadřít. Můžete s ním pozorovat, zda i v dnešním čase změn platí to, co dřív sedláci vypozorovali, a čím se řídili, co ctili. Ale pozor, jedná se univerzální rady, a jako my jsme každý jiný a svůj, tak i rok co rok plyne jinak a záleží na naší citlivosti, odhadu, vůli a chtění, kdy a co na zahrádce uděláme. Nezapomínejme, že to děláme, protože nás to baví, naplňuje a je to smysluplné.

Kalendář je ve formátu A4 na recyklovaném papíru (mimo obálky, která je na žlutém papíru, možno změnit na recykl či červený, hnědavý nebo šedavý papír). Svázaný je dřívkem rozříznutým napůl, možno kdykoliv rozvázat a prohodit měsíce.. Celkem se jedná o 15 listů (12 měsíců + vysvětlivky + úvodní obrázek). Pošlu doporučeně v obálce či nabízím možnost osobního předání někde mezi Třeští - Jihlavou - Ledčí.

PS: Kalendář je vhodným darem nejen pro zahradníky, ale i pro ty ostatní, na které kouzlo zahrádky někde čeká zatím ukryté (třeba v kalendáři:)..

 

Kozlíkův kalendář 2011 od mé milé Zuzu Pipi můžete objednávat na mailové adrese

tomasvoboda@seznam.cz (www.prirodnizahrady.com)

 

cena 149,- Kč

V nabídce je také elektronická verze v barevné (viz.poslední obrázek) či černobílé formě (pošlu odkaz mailem na obrázky připravené ku vytištění).

cena elektronické verze 99,- Kč

 

 

 

 

Prohlédnuto: 135 x

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby