Prožijte rok 2012 v přírodní zahradě s kozlíkem, lidovými pranostikami, fázemi měsíce a se vším, co k zahradě patří.

!!!POZOR, letos barevně, počítačem psaný (tedy čitelnější, než loni), doplněný o lunární fáze s plodovými, kořenovými, listovými a květovými dny v závislosti na stoupajícím a klesajícím Měsíci a radami, které Vám zpříjemní den (např. na Milenu, dej si čoko Milena:)!!!

Kozlík vás upozorní, kdy je potřeba co zaset, kdy sklidit, jak to uskladnit, kdy lenošit. Dodá tipy, jak si zahrádku užít a přitom se nenadřít. Můžete s ním pozorovat, zda i v dnešním čase změn platí to, co dřív sedláci vypozorovali, a čím se řídili, co ctili. Ale pozor, jedná se o univerzální rady, a jako my jsme každý jiný a svůj, tak i rok co rok plyne jinak a záleží na naší citlivosti, odhadu, vůli a chtění, kdy a co na zahrádce uděláme. Nezapomínejme, že to děláme, protože nás to baví, naplňuje a je to smysluplné.

Kalendář  je ve formátu A4 na recyklovaném papíru v barevném provedení. Svázaný je konopným provázkem, pověšený na trávě od maminky ze zahrádky. Celkem se jedná o 14 listů (12 měsíců + vysvětlivky +  úvodní obrázek).

PS: Kalendář je vhodným darem nejen pro zahradníky, ale i pro ty ostatní, na které kouzlo zahrádky někde čeká zatím ukryté (třeba v kalendáři:)...

Kozlíkův kalendář 2012 od mé milé Zuzu Pipi můžete objednávat na mailové adrese

tomasvoboda@seznam.cz (www.prirodnizahrady.com)

cena 249,- Kč

V nabídce je také čb verze za 149,- Kč

 

 

 

 

Prohlédnuto: 284 x

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby