Hlaste se do konce března na kurzy britského lektora!

Novinka!

Do konce března nabízíme mimořádně výhodnou cenu za dva chystané kurzy zkušeného britského lektora Tomase Remiarze v srpnu 2015. Tak levně obdobné kurzy ve světě nepořídíte!

Dvoutýdenní Úplný kurz permakulturního designu (PDC), který vám otevře dveře do světa mezinárodní permakultury, nyní stojí jen 550 eur.

Pokračovací týdenní kurz pro učitele permakultury stojí jen 300 eur.

Obě ceny zahrnují pohodlné ubytování a stravu - Sluňákov je moderní, energeticky vymazlená budova, a leží v srdci Hané, takže je jasné, že nás tam budou skvěle krmit! Navíc se ocitnete na hranicích chráněné přírodní oblasti Litovelské Pomoraví, kde jsou vzácné lužní lesy, kterými můžete třeba projíždět na půjčených kolech. Prostě zažijete inspirativní dovolenou v krásném prostředí a v zajímavé mezinárodní společnosti. Sama jsem stejný kurz Tomase Remiarze absolvovala v roce 2012 a velmi mi rozšířil obzory, přestože jsem už předtím prošla jedním PDC kurzem v češtině. Objevíte, že jste schopní komunikovat anglicky s lidmi ze všech koutů Evropy, kteří vám poskytnou nesmírně zajímavé podněty pro vaši práci i pro váš život. 

Hlavní organizátorkou kurzů je známá lektorka, pěstitelka a bylinářka Katka |Horáčková. Podrobnosti o obou kurzech najdete v kalendáři Permakultury (CS) zde:

http://www.permakulturacs.cz/event/27/pdc---permaculture-design-cou...

http://www.permakulturacs.cz/event/28/ucitelsky-kurz-pro-lektory-pe...

Prohlédnuto: 108 x

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby