Zahradni stany
  • Pardubice
  • Česká republika
  • Blogové příspěvky
  • Diskuse (1)
  • Akce
  • Skupiny
  • Snímky (2)
  • Fotoalba
  • Videoklipy
 

Stránka uživatele Zahradni stany

Nejnovější příspěvky

Uživatel Zahradni stany přidal(a) komentář k fotografii uživatele Zahradni stany.
Náhled

zahradní párty stan černý

"Velké párty stany v rozměru 3x9 m"
12.6.
Uživatel Zahradni stany zanechal(a) komentář k uživateli Zahradni stany.
"Párty stany prodej prostřednictvím eshopu My-hobby.cz Nabízíme jak menší stany 3x3m, tak i velké stabilní stany s ocelovou pozinkovanou konstukcí vhodné i pro delší…"
12.6.
Uživatel Zahradni stany odpověděl(a) do diskuse Nabízím uživatele Alena Kováříková.
"To zní moc hezky. Sice to máme docela z ruky, ale možná někdy zavítáme. Každopádně Vám držím pěsti, ať se daří."
6. 13, 2018
Uživatel(ka) Zahradni stany aktualizoval(a) svůj profil.
6. 13, 2018
Fotky uložené od Zahradni stany
6. 13, 2018
Zahradni stany je nyní členem PermaWeb.
6. 13, 2018

Párty stany pro pořádání zahradních oslav a firemních akcí

Pořádáte venkovní oslavu, zahradní svatbu, nebo akci pro firemní partnery a nechcete být vystaveni vlivům počasí, ať už jde o sluneční záření, déšť, nebo chladný večerní vítr? Jednoduchou a relativně levnou možností je pořízení párty stanu, u kterých můžete vybírat z několika různých kvalit, konstrukcí a velikostí? Ale jaký stan zvolit pro daný účel?

Zásadním parametrem je velikost stanu, kterou nejlépe určíte tak, že si zkušebně rozestavíte na zem několik stůl a židliček, které chcete na danou akci umístit a dle počtu hostů takto ručíte přibližně plochu párty stanu, která bude pro Vás dostačující. Pokud nemáte stoly a židle k dispozici, pak je můžete nakreslit na zem. Samozřejmě je nutno připočíst volnou plochu na běžný pohyb, případný bar, vnitřní taneční parket, stoly na jídlo apod.

Dalším důležitým faktem je, jak často budete Váš párty stan používat- pokud se bude jednat o jednorázovou záležitost, pak Vám bude nejspíše dostačovat obyčejný stan z nižší cenové kategorie, ale počítejte s tím, že při větším dešti je nutno vylévat louže, které u tohoto levného párty stanu vzniknou na střeše, jinak hrozí jeho poškození a zborcení konstrukce. Pokud budete chtít používat stan častěji a případně jej také převážet na různá místa, pak lze doporučit nůžkový párty stan, který v závislosti na velikost rozloží a složí jedna až dvě osoby do cca 10 minut.

V případě častěji používaných stanů určitě volte silnější plachtu, i když se budete muset smířit s větší hmotností párty stanu. Pokud chcete stan nechávat dlouho na jednom místě vystavený vlivům počasí, pak volte raději ocelovou konstrukci, která je sice těžší, ale také velmi odolná působením nejrůznějších sil.

Snímky, jejichž majitelem je Zahradni stany

Nástěnka (1 komentář)

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

V 13:57 12.Červen.2019, uživatel Zahradni stany řekl...

Párty stany prodej prostřednictvím eshopu My-hobby.cz

Nabízíme jak menší stany 3x3m, tak i velké stabilní stany s ocelovou pozinkovanou konstukcí vhodné i pro delší využívání a jejich setrvání na místě. Nespoléhejte se na předpověď počasí a pojistěte si Vaši zahradní akci nákupem párty stanu- pro občasné zahradní využití u nás najdete modely již od cca 1500,-Kč

 
 
 

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby