RADIM BUFFALO TOBIAS
 • muž
 • TARRAGONA - SPANELSKO, LAS GALLETAS - TENERIFE, OSTRAVA - CESKO...
 • Evropská unie

Přátelé uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS

 • Lizaveta
 • Marcela Kyptová
 • Magda Kopecká
 • Antonie Chalupná
 • Marek Šedivý
 • Iveta Sedláčková
 • Nataša Oulíková
 • Petuka Acimovičová
 • Alena Kopřiva Chadová
 • Samodiva
 • Irule
 • Petr Bulant
 • Abigail Švédová
 • Stepan L.
 • Em Kulanu

Skupiny uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS

Diskuse uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS

ecococon.

chtěl bych se optat tady, zda již někdo skusil stavět ze slaměných prefabrikovaných dílů - ecococon...nebo kdo by věděl, jak tu slámu nacpat do toho trámkového rámu - kostry...pokud se nestaví nějaké…Pokračování...

Started 11. 22, 2015

použití květú pustorylu.
1 odpověď 

ví někdo jak využít květů pustorylu vonného...??? prý se dá s něma i prát...Pokračování...

Byla zahájena tato diskuse. Poslední odpověď od Martin Gross 6. 12, 2014.

Pražský krysařík.

nabízím štěňata pražského krysaříka bez PP z vrhu 2.5.2014 v barvě čokoládové s pálením a černé s pálením.odběr možný koncem června v Ostravě, kdy štěňata budou odčervená a naočkovaná. možnost…Pokračování...

Started 5. 5, 2014

Ecococon.
32 odpovědí 

stavěl již někdo ze slaměných stavebních dílů ECOCOCON...???Pokračování...

Popisky: sláma, stavba

Byla zahájena tato diskuse. Poslední odpověď od Petr Šobáň 9. 30, 2013.

 

Stránka uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS

Nejnovější příspěvky

Uživatel Jitka M. odpověděl(a) do diskuse Slepičí les + slepičí traktor. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"Ahoj, nám se Slepičí traktor osvědčil. Na slepice )na vajíčka) i na kuřata (na pekáč). Samozřejmě, že je normálně krmíme. Tady jsou zkušenosti i fotky. J."
1. 27, 2017
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Slepičí les + slepičí traktor. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"znova opakuji, že bez příkrmu zrninama nelze drůbež chovat aniž by utrpěla jejich užitkovost pro kterou byla vyšlechtěna...měl jsem takovou pomatenou sousedku co měla slepice zavřené na malém dvorku a jen občas jim hodila…"
1. 19, 2017
Uživatel Tomáš Svoboda odpověděl(a) do diskuse Slepičí les + slepičí traktor. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"Mně se z počátku slepičí traktor hodně zamlouval, ale když si představím, že jsem slepice v malém výběhu, že nemůžu běhat, lítat, popelit se..., tak už se mi to vůbec nelíbí. Slepičí…"
1. 16, 2017
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Pořad " přidej se " a bláboly o kachnách vs. plzáci. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"nevím o jaké vulgarizmy se jedná..."
11. 10, 2016
Uživatel Jana Bochníčková odpověděl(a) do diskuse Pořad " přidej se " a bláboly o kachnách vs. plzáci. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
" Dobrý den,byla jsem už několikrát upozorněna svými přáteli na vulgární  a nesmyslné články o sobě na tomto foru.  Pro neználky televizního točení: pořad ve…"
11. 10, 2016
Diskusi uložil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

ecococon.

chtěl bych se optat tady, zda již někdo skusil stavět ze slaměných prefabrikovaných dílů - ecococon...nebo kdo by věděl, jak tu slámu nacpat do toho trámkového rámu - kostry...pokud se nestaví nějaké třeba školka placená z dotací, tak si myslím, že soukromníka by takový nějaký dům z těchto dílů vyšel dost draho...mnohem více než třeba postavení z plných recyklovaných cihel někde z bouračky co se dají koupit okolo + - 2.-/ks...nebo když má někdo možnost si svou slámu sám nabalíkovat...Zobrazit více
11. 22, 2015
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ... uživatele Jiří.
"já si myslím že nějaký symbolický rituál nevadí...zedníci taky stavějí glajchu...já bych nějaký rituál proti zlu určitě vykonal...třeba ze strany nedokomunistů a…"
5. 6, 2015
Uživatel Lépe žít odpověděl(a) do diskuse Chovatelský standart indického běžce aj. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"Díky za rady, bylo to asi tím, že ty byly tři mladé holky a se bály volné oblohy. Koupila jsem je od paní, která je měla v sadě pod stromy. Když jsem je ráno pustila, běžely hned pod…"
2. 16, 2015
Uživatelé Marek Šedivý a RADIM BUFFALO TOBIAS jsou nyní přátelé.
1. 14, 2015
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Platba na pracovních wokshopech uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"jak tomu mám rozumět, že dřevo z ukrajiny či sibiře je nekvalitní...??? moc nerozumím tomu tvému sdělení o kvalitě dřeva atd...mám kolegu na ukrajině kousek za lvovem a ten nabízí…"
12. 5, 2014
Uživatel Johann Baumschlager odpověděl(a) do diskuse Platba na pracovních wokshopech uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"jsou to vyhozený peníze.Uvažuj hlavou.Postav si dřevostavbu a svépomocí.Pokud je dřevo kvalitní(ne Ukrajina,Sibiř apod.-nevyrostlo zde-vers.vlhkost)a hlavně se kvalitně ošetří,není…"
12. 5, 2014
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Chovatelský standart indického běžce aj. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"mi ten název - klíčová dírka silně připomíná voyerismus ruzných honičů...mimochodem, ten čs. permakulturní časopis klíčová dírka ještě vychází...???…"
11. 3, 2014
Uživatel QNX odpověděl(a) do diskuse Chovatelský standart indického běžce aj. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"RBT: Souhlasím. Slepičí traktor je skutečně jenom mobilní ohrádka jaká se používala ještě dřív než vznikla PK a klíčová dírka je zase jenom poněkud neprakticky…"
11. 2, 2014
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Chovatelský standart indického běžce aj. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"zase ten zcela tupý výraz - slepičí traktor...!!! četl jsem ho prvně na nějakém webu, kde byl vydáván za permakulturní vynález...!!! přitom takové mobilní podsady a…"
11. 2, 2014
Uživatel QNX odpověděl(a) do diskuse Chovatelský standart indického běžce aj. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"Lépe žít: naši běžci chodí domů se soumrakem. Pokud je to chceš naučit, připrav jim tam na večer nějakou dobrotu a oni se tak naučí večer si pro ni dojít. Pokud v kachníku nechtějí…"
11. 2, 2014
Uživatel RADIM BUFFALO TOBIAS odpověděl(a) do diskuse Chovatelský standart indického běžce aj. uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS.
"no...já bych je do kachníku zavřel na několik dní a nechal jim jen pletivem zahražené dveře aby mohli pozorovat a seznamovat se s okolím...popř. jim udělat kolem kachníku nějakou provizorní…"
11. 1, 2014

Snímky, jejichž majitelem je RADIM BUFFALO TOBIAS

Blog uživatele RADIM BUFFALO TOBIAS

TOTÁLNÍ ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ LÉČIVÝCH BYLIN V EU OD 1. 4. 2011

NA www.ecogaia.com JSEM SE MIMO JINÉHO DOČETL, ŽE FARMACEUTICKÁ LOBBY PROSADILA TOTÁLNÍ ZÁKAZ PRODEJE LÉČIVEK V ZEMÍCH E.U... JE TOTO VŮBEC JSOUCNÉ...??? ŽE AHN ( ALLIANCE FOR NATURAL HEALTH ) PODALA UŽ PROTEST A ŘADOVÍ OBČANÉ SE PRÝ MÁME OBRACET NA NAŠE ZÁSTUPCE V EU...KTERÝ Z TĚCH PARAZITŮ TO ALE JE...???!!!

Uloženo 2.Prosinec.2010 v 11:38 — 12 komentářů

Nástěnka (24 komentářů)

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

V 16:12 28.Srpen.2014, uživatel Lizaveta řekl...

Nojo, tojo, to je fakt, ale času není nazbyt. Právě mi odpověděl pán ze Štítiny, že má Havran a Lukan... no vemu co je, nasadím k tomu měsíček a třeba to přežijem všeci:)

V 11:40 28.Srpen.2014, uživatel Lizaveta řekl...

Ahoj, to mě ani nenapadlo, možná někde nějakou najdu, ale já nemám onlajn důvěru zveřejňovat až tak naprudko, kdo jsem. Ale do mailu klidně zašlu, nicméně není o co stát. Jinak jsem mama od dvou dětí (jedno s prarodiči, druhé spí, proto můžu psát), takže hltám info, co tu je, abych mohla začít nějak "hospodařit" na pozemku, který jsem nedávno koupila (teda stále jsem v procesu koupě, byla to dražba, takže na dlouhé lokte). Na tomhle webu se ještě neorientuju, takže ani teď nevím, kam odpovídám...

Pozemeček 2ha louka kosená, 0,6ha 2m bodláky (cca x0 let bez údržby), vysekala jsem kousek, vytrhala, něco tam naseju, nasadím, ať se práší za kočárem. Do jara to chci pokosit celé, ať už příští rok nemusím bojovat s dřevnatýma stonkama...

Teď mě jen tlačí ten česnek, radši bych ho tam zarýpla na podzim než na jaře, času nemám nazbyt, děti jsou malinkaté. Na jaře toho bude víc než dost.

Stačí? Nebo já nevím co by bylo ještě vhodné.

V 8:37 25.Říjen.2012, uživatel Ivan Němeček řekl...

nee od Bruntálu

V 23:06 29.Březen.2012, uživatel Jana Kranzová řekl...

Toš nazdar ogare! Já nejsem přímo z Luha,ale bydlím kousíček vedle. Nicméně můj muž z Luhačovic pochází a zajímavé je,že s Novosadama je také nějak po rodině. Jo,jo - svět je prostě malý... Tak tedy - ráda Tě poznávám - zatím...

V 22:16 29.Březen.2012, uživatel petr blaha řekl...

Zdravim.... do Almerie jsem se dostal, kdyz jsem pred 6 lety projizdel Spanelsko ... Cabo de Gata je super ... foliace jsou az za hranici parku a tam skoro nejezdim.... makat tam to bych asi taky nedal.... jinak ted bojuju se sneky, jsou vsude a nevim co s nimi.... chemky zadny nechci a bio je drahy a nefunguje .... od znameho jsem se dozvedel, ze je dobry sneky sbirat, nechat je rozlozit ve vode a tou pak udelat postrik (pry kdyz snek citi mrtvy kamose, tak tam nejde) .... zatim jsem to zkusil jenom u spenatu, ale zadny prekvapujici vysledek nevidim .... nemas ty nejaky figl jak na ne? podotykam, ze jde o klasicke sneky s ulitou .... a taky nase zahrada je jediny zeleny kousek zeme siroko daleko ..... zdravim z jihu

V 0:43 28.Březen.2012, uživatel petr blaha řekl...

bydlim na cortiju kousek od las negras .... snazim se dostat z tech kamenu a sucha aspon trochu neceho zelenyho .....  a zdravyho do zaludku ( a do plic) ....taky uz zacinam uvazovat o necen svym, ale asi jeste chvilku pomakam na "cizim"  mam tu huerto asi 1500m2.... delam to sam, nikdo mi do toho nemluvi... mam prostor na experimentovani

zdravim do cech

V 0:13 28.Březen.2012, uživatel petr blaha řekl...

hola hombre ... fajn ... teplo, pohodicka a plaz za rohem .... A jak v Tarragone?

V 20:29 28.Duben.2011, uživatel Mira Vymazal řekl...
Z Kyjova, jižní Morava...dík za potvrzení...sem tady nováček:-)
V 11:48 14.Únor.2011, uživatel Zuzana Saifrová řekl...
Ogaré, ta cena nebyla z hlavy SH ;-). Buď v klidu. Ostnatý drát nemám. Jen okolo rybníčku a výběhu ještě jedno hustější pletivo proti predátorům. Musím je chránit, to víš jsme u lesa.
V 20:22 13.Únor.2011, uživatel Zuzana Saifrová řekl...

No nazdar ogaré ;-),

 ta cene tam visela chvilku asi tak 3  až 4 dny. Hned jsme reagovali a cena se změnila na 300 euro - i tak je to dost,vid´ˇ , synku ?

Kachny čínské - pyžmové žerou slimáky jako ti běžci, jen se nedají chytit, lítají ze stromu na strom a mají s tebe bžundu ;-).

 
 
 

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby