Alžběta Matušková
 • žena
 • Pardubice,Česká republika
 • Česká republika
 • Blogové příspěvky
 • Diskuse (13)
 • Akce
 • Skupiny
 • Snímky
 • Fotoalba
 • Videoklipy

Diskuse uživatele Alžběta Matušková

Včely na volno ???
11 odpovědí 

Chtěla bych se optat,zda máte někdo zkušenosti s chovem včel "jen tak".Jedni mí známí mají pozemek,který zatím nijak nevyužívají a rádi by tam dali "aspoň" včely. Ale v tom stylu,že tam prostě jenom…Pokračování...

Byla zahájena tato diskuse. Poslední odpověď od Vlasatej 3. 5, 2018.

Nabízím indické běžce

Má kamarádka nabízí indické běžce vylíhlé letos v létě. Cena je 200,- za kus.Při odběru většího množství možná sleva. Jsou barvy černobílé a a la kachna divoká (prý se tomu říká "pstruhová").Jsou…Pokračování...

Started 12. 4, 2017

Hledáme. Dům pro vytvoření rodinného hospodářství.

Hezký den,jsme rodina z východních Čech a hledáme dům pro život.Jak by měl vypadat? Měl by být obyvatelný. Voda na pozemku je nutností. Elektřina nikoli. Měl by být stranou,aby poskytoval soukromí a…Pokračování...

Started 1. 20, 2017

Včelí loupež
6 odpovědí 

Ahoj můžete někdo poradit,jaké máte zkušenosti se včelí loupeží? Mám tři mladá letošní včelstva a slídilky si z nich dělají bufet. Ani by mi nevadilo nakrmit je trochu víc,ať si slídilky něco…Pokračování...

Byla zahájena tato diskuse. Poslední odpověď od Alžběta Matušková 12. 4, 2017.

 

Stránka uživatele Alžběta Matušková

Nejnovější příspěvky

Uživatel Alžběta Matušková odpověděl(a) do diskuse Nabídka semínek a vegetativních částí v bio kvalitě uživatele Elsa Šebková.
"Ahoj, objednávala jsem si u vás jednou semínka a letos jsem konečně vysela artyčok... a moc ráda bych si udělala tu starověkou zálivku:), ale chybí nám na ní routa...dá se u vás…"
2.4.
Uživatel Alžběta Matušková odpověděl(a) do diskuse Dari se vam sehnat brigadniky? uživatele adx.
"Zdravím,nedávno jsme probírali se synem, že by se rád naučil různé "eko" způsoby stavění. Je mu třináct a nic moc neumí. (Abych mu nekřivdila,hodně mi teď pomohl se…"
5. 20, 2018
Uživatel Alžběta Matušková odpověděl(a) do diskuse Zalesňování kalamitních holin v Jeseníkách uživatele Josef Čermák.
"Dobrý den. Mě "to" (práce) nesmrdí. Zítra, t.j.18.4. zavolám kdy přijedu. Dovoluji si předpokládat, že za stan se neplatí. K.M.M."
4. 17, 2018
Uživatel Martin Horňák odpověděl(a) do diskuse Včely na volno ??? uživatele Alžběta Matušková.
"Takhle to děláme my v Plzni, na domě blízko centra, ulice rušná, funguje to takhle řadu let. Tuším třetí patro. Dával jsem pod ně v létě sklenici, ale med jsem chytal marně."
2. 16, 2018
Uživatel Alžběta Matušková odpověděl(a) do diskuse Včely na volno ??? uživatele Alžběta Matušková.
"Jsem trochu poseroudka a navíc nemám zatím ještě žádné zkušenosti s alternativní léčbou a tak...takže určitě bych jim radila,aby si ošéfovali všechny povinné…"
2. 16, 2018
Uživatel Honza H. odpověděl(a) do diskuse Včely na volno ??? uživatele Alžběta Matušková.
"Já si chtěl jen tak rejpnout :-) Mám s používáním Varidolu vnitřní problém, ale to je můj osobní postoj.. Jen jsem chtěl nadhodit další možnou variantu toho, co bylo předmětem…"
2. 16, 2018
Uživatel Honza H. odpověděl(a) do diskuse Včely na volno ??? uživatele Alžběta Matušková.
"Když jim to nikdo nepoví.. Není žalobce, není soudce. A oni ti včelaři stejně každoročně fasujou kanystry dotovanýho jedu od ČSV, takže nemusejí mít z nějakého divokého včelstva strach.. :-))"
2. 16, 2018
Uživatel Honza H. odpověděl(a) do diskuse Včely na volno ??? uživatele Alžběta Matušková.
"Nebo ať si tam daj nějakej přírodní klát (vykotlanej kmen stromu) do něj roj a nechaj to svýmu osudu. Na divoko. Nic nehlásit. Buď se udrží, nebo ne.. Jsou případy, že se roj usadí někde v…"
2. 16, 2018
Diskusi uložil(a) Alžběta Matušková

Včely na volno ???

Chtěla bych se optat,zda máte někdo zkušenosti s chovem včel "jen tak".Jedni mí známí mají pozemek,který zatím nijak nevyužívají a rádi by tam dali "aspoň" včely. Ale v tom stylu,že tam prostě jenom budou. Nebudou chtít od nich med a nijak do nich zasahovat (krom léčení -třeba-...)Ptali se mě na to,ale já jako začínající včelařka, jim k tomu nedokážu mnoho říct...Máte k tomu někdo nějaké poznámky,zkušenosti?Díky.Zobrazit více
2. 15, 2018
Uživatel Alžběta Matušková odpověděl(a) do diskuse Vysněné bydlení uživatele Kateřinka.
"To zní zajímavě...je k tomu nějaké další info?"
12. 30, 2017
Diskusi uložil(a) Alžběta Matušková

Nabízím indické běžce

Má kamarádka nabízí indické běžce vylíhlé letos v létě. Cena je 200,- za kus.Při odběru většího množství možná sleva. Jsou barvy černobílé a a la kachna divoká (prý se tomu říká "pstruhová").Jsou chované s láskou klasicky na zahradě. Zobrazit více
12. 4, 2017
Uživatel Alžběta Matušková odpověděl(a) do diskuse Včelí loupež uživatele Alžběta Matušková.
"Myslím,že v jakým stavu mám včely poznám nejlíp na jaře...Jeden zemědělec tu osel lány nějakým zeleným hnojením nebo co. Ještě minulý týden se to žlutilo. Takže,jak…"
12. 4, 2017

Nástěnka

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

 • Zatím žádné komentáře!
 
 
 

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby