Zdravím všechny :-), již dlouhou dobu - asi 4 roky -  se snažím pro sebe a mé děti najít vhodné zázemí. Mám představu o bydlení někde na samotě, či na polosamotě. Jedná se mi hlavně o to, abychom si mohly zajistit svou zeleninu, ovoce, vypustit naše kočky, dokoupit kravičku a koníka. Starší syn je dřevorubec, dcera studuje zemědělství. Ráda bych klidně i ,,jen,, pozemek s vyhlídkou toho, že bychom tam svépomocí zrealizovali sen v podobě domečku ve stylu hobitích domků. Pokud o něčem víte prosím  nabídněte. Děkuji. Nejlépe podhůří Orlických hor.

Prohlédnuto: 1497 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Dobrý den. Bydlíme na samotě v Bílých Karpatech na pozemku  asi 3ha/ další pozemky je možné obhospodařovat nebo se připadně nechat zaměstnat/.Je tu volná chalupa obyvatelná, krávy, koně, ovce, mangalice. pokud bude zájem,dodam víc informací po tel.728 737 153.

Dobrý den, děkuji za nabídku. Můžete mi prosím poslat více informací, případně foto na email iii.alca@seznam.cz. Zajímá mne jak je chalupa velká, zaměstnat - kde? a také jakou formou je možné v chalupě bydlet- nájem nebo podmínka odkoupení. Před námi jsou prázdniny, naplánovala bych si v rámci výletu k Vám cestu. Napište mi prosím i adresu. Moc Vám děkuji. Jedu s dětmi v půlce července na dovolenou na Slovensko. Původně jsem chtěla jet vlakem, ale takto bych to spojila a jely bychom nejříve k Vám. Děkuji Kačenová

Dobrý den.Nejrychlejší by bylo zavolat/stačí prozvonit/.Můžu Vám napsat adresu s číslem popisným a na letecké mapě si to najdete,ale já nechci aby to bylo veřejně dostupné.Zdravím Mar.

Dobrý den, dobře tedy, ozvu se Vám tedy zítra - v úterý 27. 6. nějak odpo nejspíš tak po 15té :-) Fajn den K.

Tak jak jde hledání? Musí se nechat, že to je docela zajímavý dotaz, ale nevyužívaných luk někde u lesa musí být poměrně dost. Zkuste se mrknout třeba na tyhle stránky, sem tam nějaká louka se tam taky najde. Jinak s hobitím domečkem hodně štěstí. Jestli někdy bude stát, tak budu docela zvědavá na fotky. ;-)

ahoj lidi, kámoš prodává domek na samotě, je to baráček v obyvatelném stavu, v orlických horách, stojí převratných čtyřista tisíc.Ta prdélka se jmenuje janoušov u cotkytle.

Taky hledám už pár let místo pro vytvoření permazahrady s bydlením v Beskydech nebo na Valašsku. Tam kde se dá stavět, jdou bohužel částky do milionu.

To zní zajímavě...je k tomu nějaké další info?

jarda bon jovi říká:

ahoj lidi, kámoš prodává domek na samotě, je to baráček v obyvatelném stavu, v orlických horách, stojí převratných čtyřista tisíc.Ta prdélka se jmenuje janoušov u cotkytle.

Ahoj, pokusím se poradit. Řešila jsem to samé s rodinkou, taky vše vysněné, nakonec jsme našli. Byla to docela strastiplná cesta bez realitky a tak jsme nakonec na doporučení známého kontaktovali tuhle


realitku a během pár týdnů jsme mohli stavět, tak mohu doporučit. Držím palce. 

Hezký den, nabízíme domek (malý, ale postupně nově opravovaný), asi 50let starý, celocihlový. Žádný kámen. Nové podlahy, Rozvody el. Funkční potrubí v plastu staré asi 20let. Všechyn místnosti nově nahozeny, nové příčky, ... Krov ve 100 stavu, krásné trámy. Krytina eternitové šablony, které byly tehdy obvyklé. Pozemek ca 700. Nad námi pár desítek metrů les, celkem výhled do údolí. Výborná dostupnost, ihned k bydlení. Úplný okraj vsi. Možnost vjetí an pozemek. Parkování i více aut mimo pozemek... Voda a odpad zdarma z místní studny, voda pitná. El. slabo i silnoproud. Normálně tady bydlíme. Lokalita Šumava (Sušice). Možný prodej nebo výměna ze něco většího, především, co se týká pozemku - vhodného k chovu zvířat a nejlépe na úplné samotě. Nebo umožnění bydlení někde (nejlépe prostřed republiky - není podmínkou), jak je uvedeno výše, za vytápění, obhospodařování a údržbu. Kontakt jen na e-mail: el3333@email.cz

Zdravím, ještě hledáte? Nabízí se chalupa u Vsetína. Je to polosamota s č.p.37 Horní Jasenka. Vhodné k založení permazahrady i bydlení.Všechno je na dohodě. Tady posílám kontakt martassmid@volny.cz

  

Dana říká:

Taky hledám už pár let místo pro vytvoření permazahrady s bydlením v Beskydech nebo na Valašsku. Tam kde se dá stavět, jdou bohužel částky do milionu.

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby