Zdravím všechny,

jsem zde nová a stránky jsem našla v rámci hledání pozemku s vlastním zdrojem vody a možností vytvořit nezávislé, soběstačné bydlení.

Současný stav většinové společnosti je v rozporu s mou představou a s nadšením vidím, že nejen tou mou. Jenže. Jak se eventuelně k někomu přidat? Zapojit se do již fungujícího projektu?

Pročítám zde fóra a různé příspěvky, ale zatím se moc neorientuji. Možná je to tím, že ti, kteří již fungují, se z těchto míst vytrácejí, jelikož mají plné ruce práce se životem...

Přesto sem vkládám svou prosbu. A co přesně hledám?

Buď:

1. Pozemek se stavbou, kde by bylo možné realizovat projekt, který již dlouho nosím v hlavě. Jde o vytvoření prostoru, kde koexistují senioři, děti, pořádají se vzdělávací akce a mnohé další. Více k tomuto projektu na www.uceni-je-hra.cz. NEBO
  2. Pozemek, alespoň hektar, na kterém by se dalo začít budovat soběstačné fungování. Podmínkou je vlastní zdroj pitné vody. NEBO
  3. Zemědělskou usedlost, i v horším stavu, zato na krásném, klidném místě. Opět s vlastním zdrojem pitné vody. NEBO
  4. Jakýkoli kontakt na ty, kteří již po této cestě jdou a uvítají pomoc a zároveň se rádi podělí o své zkušenosti.

V minulosti jsem již na zemědělské usedlosti žila, věnovala se chovu zvířat a pěstování rostlin, ale osud mě dočasně zavál do Prahy, odkud ráda odejdu jakmile to půjde.

Všem moc děkuji za jakoukoli radu, nasměrování a pomoc.

Katka

Prohlédnuto: 620 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Josef Čermák říká:

Ahoj,rádi bychom podpořili tvoji aktivitu ,tato aktivita se slučuje s cílem naší organizace a rovněž sháníme objekt  pro tento účel.

Pokud máš tip na nějaké místo můžeme ho pro tento ůčel koupit a založit zde pobočný spolek.Budeš uživatelem a předsedou pobočného spolku,k dispozici dostaneš naše stránky,stanovy.Nebo pokud ti vyhovuje některý z nabízených pozemků k užívání můžeš začít okamžitě.

Za Pagopago.org Josef Čermák

Ahoj, zní to moc zajímavě, dívala jsem se na stránky a náplň Pagopago se mi moc líbí, především výsadba nových stromů a pořádání vzdělávacích aktivit a v neposlední řadě skladba osazenstva farmy (senior a dítě).

Kde mohu zjistit ještě víc? Nenašla jsem zmiňované pozemky...

Ráda bych se sešla osobně, blíže se poznala, zapojila se do dobrovolnické činnosti, probrala možnosti.

Budu se těšit na odpověď, moc.

Katka Šonková

Ahoj pozemky si prosím najdi v katastru nemovitostí Lv 676 pro Rejdice,Lv 654 pro Dolní Zálezly,Liberec -Dlouhý Most č.p. 700 a 604, Kroměříž je v převodu je to pruh v honu hraničí s potokem Lhotka u Kroměříže zčásti realizovaná výsadba z Litenčické školky jak rozmrzne začneme s výsadbama na těchto plochách.

Olomouc je vysazený ale voda je mimo 500m.

Jinak začíná doba stratifikace.

Štěstí,zdraví a pokoj svatý do nového roku Zdar ,za Pagopago.org Jožka,Katja a Libor

Jinak sejít se můžeme napíšu Liborovi kdy má čas.Kdy budeš v Brně?

Kateřina Šonková říká:

Josef Čermák říká:

Ahoj,rádi bychom podpořili tvoji aktivitu ,tato aktivita se slučuje s cílem naší organizace a rovněž sháníme objekt  pro tento účel.

Pokud máš tip na nějaké místo můžeme ho pro tento ůčel koupit a založit zde pobočný spolek.Budeš uživatelem a předsedou pobočného spolku,k dispozici dostaneš naše stránky,stanovy.Nebo pokud ti vyhovuje některý z nabízených pozemků k užívání můžeš začít okamžitě.

Za Pagopago.org Josef Čermák

Ahoj, zní to moc zajímavě, dívala jsem se na stránky a náplň Pagopago se mi moc líbí, především výsadba nových stromů a pořádání vzdělávacích aktivit a v neposlední řadě skladba osazenstva farmy (senior a dítě).

Kde mohu zjistit ještě víc? Nenašla jsem zmiňované pozemky...

Ráda bych se sešla osobně, blíže se poznala, zapojila se do dobrovolnické činnosti, probrala možnosti.

Budu se těšit na odpověď, moc.

Katka Šonková

Odpovědět do diskuse

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby